Największe forum list przebojów Mycharts.pl
No Doubt - Looking Hot - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: No Doubt - Looking Hot (/showthread.php?tid=16619)

Strony: 1 2


No Doubt - Looking Hot - mike - 20.09.2012 04:40 PM

Po klęsce "Push and Shove" nadszedł czas na trzeci singiel formacji No Doubt "Looking Hot".





RE: No Doubt - Looking Hot - saferłel - 20.09.2012 04:43 PM

Co znaczy ''po klęsce''? Tamten singiel to było tylko promo. Miał coś zwojować w top 10 Bilborad Icon_wink? Poza tym z punktu widzenia jakości ,to nie była żadna klęska. Dali radę. To jest najważniejsze.


RE: No Doubt - Looking Hot - furbul - 20.09.2012 05:33 PM

Lecą z tymi singlami jak opętani Icon_wink


RE: No Doubt - Looking Hot - bugman - 20.09.2012 05:37 PM

pawel dobrze prawisz. co do piosneki-znakomita-najlepsza na plycie, rewelacyjny hicior


RE: No Doubt - Looking Hot - Tomekk - 20.09.2012 06:23 PM

mike napisał(a):Po klęsce "Push and Shove"
jakiej klęsce? opamiętaj się Icon_wink
to jest bardzo dobry numer, na pewno da radę, nawet te wstawki hiphopowe à la Nicki Minaj mi nie przeszkadzają Icon_razz

co do "Looking Hot" - pierwszy raz słyszę i wrażenia są pozytywne, ale jeszcze za wcześnie, żeby je sprecyzować i konkretnie nazwać.


RE: No Doubt - Looking Hot - AKT! - 20.09.2012 09:35 PM

lepsze niż "Push and Shove", ale po pierwszym odsłuchu jestem jednak odrobinę zawiedziony


RE: No Doubt - Looking Hot - mike - 20.09.2012 11:55 PM

Tekst skopiowałem ze strony z newsem, chociaż podobnie jak autor uważam, że poprzedni singiel okazał się klęską Icon_smile Dlaczego? On nawet nie wszedł do TOP 100 Billboardu, nie było możliwości go nawet wypatrzeć na dalszych pozycjach w innych krajach. Jak na No Doubt to jest klęska. A to, że utwór miał być tylko promo nie jest usprawiedliwieniem Icon_smile


RE: No Doubt - Looking Hot - saferłel - 21.09.2012 12:34 AM

Ciekawe kto pisuje takie niusy Icon_wink?

Ja tam wystawiam środkowy palec w strony Bilboardu. Ważne, że kawałek jest porządny i chociaż nie jakiś szczególnie świetny, to pewnie nadawałby się na lidera tej listy Icon_wink Nie wiem czy ND to zespół, który może w 2012 roku porwać za sobą ludzi i zdobyć szczyty list. To już chyba nie ta epoka. Pomimo, że mają na czele ''tą'' Gwen Stefani, to jednak nawet pierwszy singiel z płyty nie prezentował się jakoś imponująco. Nigdzie chyba nie był w top 5 czy top 10. W UK w ogóle go nie było w top 100.

Fakt, że nowy singiel jest promo rozesłanym do radiostacji, które niekoniecznie chętnie chcą go grać jest usprawiedliwieniem o tyle, że promocja takiej piosenki praktycznie nie istnieje. Został cichaczem wydany na początku września jako dd i ludzie po prostu nawet nie wiedzieli, że taki fakt miał miejsce. To już nie ten sam szum co przy singlu numer jeden z klipem i całą wyprawką Icon_wink


RE: No Doubt - Looking Hot - Szymek79 - 21.09.2012 12:56 AM

saferłel napisał(a):W UK w ogóle go nie było w top 100.
bo jeszcze nie było premiery, dopiero od poniedziałku 24 września w sprzedaży tak samo jak płyta


RE: No Doubt - Looking Hot - saferłel - 21.09.2012 01:01 AM

Piszesz o UK? Dziwny zabieg marketingowy, ale chyba powinien już na jakichś downloadach doczłapać do top 100, chyba, że nie ma ''prawa'' być notowany. Nie wiem jak to jest tam zorganizowane.


RE: No Doubt - Looking Hot - Szymek79 - 21.09.2012 01:15 AM

saferłel napisał(a):Piszesz o UK?
Tak, miało być wydane tydzień przed premierą płyty pierwotnie (co jest dość częste (ostatnio The Killers, Mumford & Sons) ale chyba przesunęli bo sprawdziłem na Amazonie i jest 24.


RE: No Doubt - Looking Hot - Dobromiera - 22.09.2012 04:44 PM

To pewnie po to, żeby "podbijać" miejsca w narodowym top40, ludzie się rzucą "jee, wreszcie można kupić" i utwór zadebiutuje w czterdziestce. Pamiętam że np. "Big Hoops" Nelly zadebiutowało na 14. miejscu z półtora miesiąca po tym jak się pojawiło (nie wiem jak z releasami w UK, wnioskuję że tak samo), choć nie było żadnym realnym hitem wg. mnie, tylko dużo ludzi w tym samym czasie to kupiło.


RE: No Doubt - Looking Hot - AKT! - 22.09.2012 04:46 PM

tak funkcjonuje współczesny marketing muzyczny i tak się mierzy współczesne przeboje


RE: No Doubt - Looking Hot - Szymek79 - 26.10.2012 11:09 PM

Oficjalna okładka singla.

[Obrazek: No-Doubt-Looking-Hot-LQ.png]


RE: No Doubt - Looking Hot - bugman - 27.10.2012 05:14 PM

okladka beznadziejna


RE: No Doubt - Looking Hot - Remo - 27.10.2012 07:45 PM

Ja takie coś na tylnej stronie w zeszytach gryzmoliłem ...


RE: No Doubt - Looking Hot - mike - 27.10.2012 08:15 PM

ja nawet lepsze dzieła Icon_biggrin


RE: No Doubt - Looking Hot - Szymek79 - 03.11.2012 10:04 AM






RE: No Doubt - Looking Hot - thestranglers - 19.11.2012 05:44 PM

No Doubt mają pod górkę. Wideoklip został potępiony za niewłaściwe ujęcie w nim Indian i strywializowanie ich tradycji i kultury.
Grupa usunęła teledysk z serwisu You Tube co może zaważyć na promocji skądinąd bardzo przebojowego drugiego singla.


RE: No Doubt - Looking Hot - bugman - 19.11.2012 09:25 PM

bez sensu. amerykanie to banda idiotow. w 3/4 filmach to flaki po suficie fruwaja, mlode siksy sie pieprza z kim popadnie a tu wielkie halo. pfff