Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Girls Aloud - Something New - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Girls Aloud - Something New (/showthread.php?tid=16460)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Girls Aloud - Something New - Szymek79 - 03.09.2012 06:12 PM

Girls Aloud powraca z nowym singlem już w listopadzie. Utwór "Something New" nagranie zostało wyprodukowane przez Briana Higginsa i Mirande Cooper lepiej znanych jako Xenomania.






RE: Girls Aloud - I Just Wanna Dance - prz_rulez - 03.09.2012 06:15 PM

O. I to jest konkretny news.


RE: Girls Aloud - I Just Wanna Dance - saferłel - 03.09.2012 06:21 PM

Prawdę mówiąc najważniejsze jest to, że Xenomania produkuje. Girls Aloud to tylko wykonawczynie. Ale już kilka miesięcy temu widziałem niusa, że jednak Higgins bierze się z nimi do roboty, więc powinno być dobrze.


RE: Girls Aloud - I Just Wanna Dance - prz_rulez - 03.09.2012 06:37 PM

Czy aby na pewno tylko wykonawczynie? Po swoich solowych płytach, zwłaszcza tej Nicoli, nie wiem, czy będą tak potulnymi barankami Icon_wink


RE: Girls Aloud - I Just Wanna Dance - saferłel - 03.09.2012 06:51 PM

Nicola akurat nie od dzisiaj ma opinie najbardziej utalentowanej z dziewczyn. Muzykę wspólkomponuję sama, do produkcji płyty zaprosiła tylko kilku (a nie kilkuset, jak u Cole) producentów, w tym Tikovoia (czyli postać klasową, nie jakieś pseudo-przebojowe The Jackie Boyz czy Taio Cruza - znów kłania się Cole). Po za tym stara się tworzyć muzykę zbliżoną do tego, co robi w zespole. Cole i inne panie się od tego odcinają, popadając w przeciętniactwo. Gdyby nie Xenomania GA byłyby nikim, biorąc pod uwagę, że Nicola ma tam mało do powiedzenia (chociaż może po jej solówce to się zmieni).


RE: Girls Aloud - I Just Wanna Dance - Szymek79 - 03.09.2012 06:58 PM

Mnie najbardziej podobały się na debiucie a "Sound Of The Underground" to ich największy przebój u mnie a dotarł do 18 miejsca.


RE: Girls Aloud - I Just Wanna Dance - prz_rulez - 03.09.2012 07:05 PM

Największy przebój i tylko na osiemnastym? No to raczej średnio ich lubisz.


RE: Girls Aloud - I Just Wanna Dance - Szymek79 - 03.09.2012 07:09 PM

prz_rulez napisał(a):Największy przebój i tylko na osiemnastym? No to raczej średnio ich lubisz.
Zdecydowanie bardziej ceniłem sobie Sugababes.Icon_wink


RE: Girls Aloud - I Just Wanna Dance - AKT! - 03.09.2012 07:27 PM

Ja w sumie wtedy też wolałem Sugababes (chociaż ich ostatnim fajnym utworem było "Stronger", a potem już popłuczyny), ale obecnie uważam, że GA jest sporo lepsze Icon_wink


RE: Girls Aloud - I Just Wanna Dance - Szymek79 - 03.09.2012 07:37 PM

aaktt napisał(a):ale obecnie uważam, że GA jest sporo lepsze Icon_wink
bo bliżej im do j i k popuIcon_wink


RE: Girls Aloud - I Just Wanna Dance - prz_rulez - 03.09.2012 07:40 PM

O nie nie, później też było całkiem nieźle, aż do "Get Sexy". W sumie dwa kolejne single nie były moim zdaniem tragiczne, ale zespół bez ani jednej członkini z pierwszego składu...


RE: Girls Aloud - I Just Wanna Dance - saferłel - 03.09.2012 07:45 PM

Ja Sugababes nigdy nie lubiłem, ale sądzę, że jakby dzisiaj posłuchał ich starszych płyt, to byłoby zdecydowanie lepiej. Chyba tak zrobię, no ale GA to raczej nikt nie przebije.

prz_rulez napisał(a):Największy przebój i tylko na osiemnastym? No to raczej średnio ich lubisz.
No, faktycznie słabo. Szczególnie, że po dwóch znakomitych singlach z debiutu potem cała masa jeszcze lepszych piosenek powstała na przestrzeni lat.


RE: Girls Aloud - I Just Wanna Dance - Tomekk - 03.09.2012 09:41 PM

Uwielbiam Cheryl Icon_smile
a Girls Aloud to jeden z lepszych girlsbandów, które obecnie występują na scenie.


RE: Girls Aloud - I Just Wanna Dance - Remo - 03.09.2012 11:14 PM

Safer posłuchaj sobie Angels With Dirty Faces od Sugababes Icon_wink Jedyna warta uwagi w całości ich długo-grajka.
Reszta płyt jest taka pół na pół oprócz tej ostatniej tragedii w postaci Sweet 7 (już sama nazwa mówi sama za siebie), która prawie w 90% nadaje się na recykling. Jedynie Thank You For The Heartbreak ew About A Girl brzmi jako tako (wersja Keishy).
Kiedyś lubiłem też Catfights and Spotlight , ale czas zniszczył tą płytę.


A od Girls Aloud lubię Untouchable, świetny kawałek.


RE: Girls Aloud - I Just Wanna Dance - saferłel - 03.09.2012 11:33 PM

Remo napisał(a):A od Girls Aloud lubię Untouchable, świetny kawałek
Hah, jeden z trzech ich singli, których najbardziej nie trawię Icon_biggrin Ale ''I'll Stand by You'' nic nie przebije Icon_wink


RE: Girls Aloud - I Just Wanna Dance - AKT! - 03.09.2012 11:34 PM

A "Jump"? Co sądzisz o ich wersji? Icon_wink


RE: Girls Aloud - I Just Wanna Dance - Szymek79 - 03.09.2012 11:35 PM

Remo napisał(a):Safer posłuchaj sobie Angels With Dirty Faces od Sugababes Icon_wink Jedyna warta uwagi w całości ich długo-grajka.
z tym to akurat się nie zgodzę wszystkie płyty do "Change" w jakimś stopniu są godne uwagi a saferowi myślę że najbardziej może się spodobać debiut "One Touch".Icon_wink


RE: Girls Aloud - I Just Wanna Dance - saferłel - 03.09.2012 11:39 PM

aaktt napisał(a):A "Jump"? Co sądzisz o ich wersji? Icon_wink
Też jedna z ich słabszych rzeczy.


RE: Girls Aloud - I Just Wanna Dance - prz_rulez - 04.09.2012 08:25 AM

saferłel napisał(a):Ale ''I'll Stand by You'' nic nie przebije Icon_wink
Domyślam się, co Cię w tym razi. Może mój top 3 to też nie jest, ale nie mam nic przeciwko. Nawet było przez chwilę na mojej liście.


RE: Girls Aloud - I Just Wanna Dance - Remo - 04.09.2012 10:33 AM

aaktt ale ja mowie o calej plycie. Oczywiscie ze do Change kazda z plyt jest wart przesluchania, ale sa na nich kawalki kotrych nie powinno na niej byc. Icon_smile
A ze Safer ma dosc specyficzny gust - juz od dawna o tym wiem Icon_razz2