Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together (/showthread.php?tid=16315)



Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together - Szymek79 - 14.08.2012 09:50 AM

Nagraniem “We Are Never Ever Getting Back Together" amerykańska gwiazda country Taylor Swift zapowiada swój czwarty studyjny album pt "Red" , który powinien się ukazać 22 października.

[Obrazek: We_Are_Never_Ever_Getting_Back_Together.JPG]






Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together - AKT! - 22.08.2012 01:30 PM

[Obrazek: We_Are_Never_Ever_Getting_Back_Together.JPG]

Nowy singiel zapowiadający czwarty studyjny album Swift "Red". Oficjalnie najszybciej sprzedający się cyfrowy singiel w historii (w pierwszym tygodniu sprzedaży w USA znalazł aż 623 tysięcy nabywców, co jest drugim najlepszym wynikiem w historii).





Ładny przebojowy radiowy kawałek, trochę w stylu "Call Me Maybe"


RE: Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together - Szymek79 - 22.08.2012 01:50 PM

temat już jest od przeszło tygodnia założony przeze mnie tak że do usunięciaIcon_wink
http://www.mycharts.pl/showthread.php?tid=16235


RE: Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together - AKT! - 22.08.2012 02:51 PM

Szukałem, patrzyłem, ale nie zauważyłem. Połączyłem w jeden temat Icon_wink


RE: Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together - Szymek79 - 04.09.2012 11:08 AM






RE: Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together - AKT! - 04.09.2012 01:10 PM

Świetny klip Icon_biggrin
Fajne mają kostiumy ^^


RE: Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together - mike - 04.09.2012 03:07 PM

A mi się właśnie te kostiumy nie podobają, nie wiem po co one tam są xD Zdecydowanie sama Taylor by wystarczyła Icon_razz2


RE: Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together - Dyfeomorfizm - 05.01.2022 09:23 PM

kto by wtedy pomyślał, że prawię dekadę później taylor, już jako najwybitniejsza piosenkarka wszech czasów, nagra ten utwór raz jeszcze