Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Michael Jackson - Bad (Afrojack Remix) [featuring Pitbull] - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Michael Jackson - Bad (Afrojack Remix) [featuring Pitbull] (/showthread.php?tid=16245)



Michael Jackson - Bad (Afrojack Remix) [featuring Pitbull] - Szymek79 - 14.08.2012 07:57 PM

Podobnie jak z okazji 25-lecia wydania albumu "Thriller" tak z okazji ćwierćwiecza "Bad" wytwórnia przygotowała specjalną dwupłytową wersję albumu. Płytę promuje nowa zremiksowana przez Afrojacka wersja tytułowego utworu z gościnnym udziałem forumowego ulubieńca Pitbulla.

[Obrazek: Michael-Jackson-Bad-Remix-2012-300x300.png]






RE: Michael Jackson - Bad (Afrojack Remix) [featuring Pitbull] - saferłel - 14.08.2012 08:01 PM

Icon_eek2

Zgłaszam wniosek formalny o usunięcie wszelkich śladów tego postu z naszego forum Icon_rolleyes

PS - przesłuchałem jednak do końca i gdyby nie w miarę ''ludzka'' produkcja, to kurcze, byłoby naprawdę źle, chociaż i tak jest raczej profanacja.


RE: Michael Jackson - Bad (Afrojack Remix) [featuring Pitbull] - furbul - 14.08.2012 08:20 PM

awwwwww paskudne Icon_smile


RE: Michael Jackson - Bad (Afrojack Remix) [featuring Pitbull] - dziobaseczek - 14.08.2012 08:29 PM

wniosek Safera jest zasadny, to raczej jakaś prowokacja. Ręce opadają.


RE: Michael Jackson - Bad (Afrojack Remix) [featuring Pitbull] - Szymek79 - 14.08.2012 08:35 PM

dziobaseczek napisał(a):to raczej jakaś prowokacja.
to raczej marketingIcon_wink


RE: Michael Jackson - Bad (Afrojack Remix) [featuring Pitbull] - AKT! - 14.08.2012 09:31 PM

jak ktokolwiek mógł wpuścić Pitbulla do jednego kawałka z Michaelem? Icon_sad
remix sam w sobie nie jest najtragiczniejszy, po prostu współczesny, ale ten "featuring" mnie dobił


RE: Michael Jackson - Bad (Afrojack Remix) [featuring Pitbull] - Remo - 14.08.2012 10:25 PM

Nie nie nie i jeszcze raz nie


RE: Michael Jackson - Bad (Afrojack Remix) [featuring Pitbull] - albarn92 - 14.08.2012 11:23 PM

Przeczytałem Afrojax remix i się zdziwiłem Icon_wink No jak nie ma Afrojaxa to tym bardziej podziękuję. Icon_razz


RE: Michael Jackson - Bad (Afrojack Remix) [featuring Pitbull] - bugman - 19.08.2012 01:55 PM

zabijaja dzeksona nawet posmiertnie. masakra