Największe forum list przebojów Mycharts.pl
0.8Syooogeki - No Wave - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: 0.8Syooogeki - No Wave (/showthread.php?tid=15621)



0.8Syooogeki - No Wave - prz_rulez - 17.06.2012 11:40 AM

A właściwie 0.8秒と衝撃。 i NO WAVE≒斜陽".
Odkryłem ten utwór 10 minut temu i od razu wydał mi się bardzo ciekawy. Mieszanka tradycyjnego japońskiego j-rocka, elektroniki, inspiracji zespołami typu Prodigy, a nawet hip-hopu. Coś, co zdecydowanie wyróżnia się wśród japońskiej j-rockowej papki.






RE: 0.8Syooogeki - No Wave - AKT! - 17.06.2012 04:02 PM

Za dużo wszystkiego. Post-hardcorowy burdel z ciągotami w stronę marnego electro.
Już kiedyś zresztą pisałem, że właśnie takich projektów gdzie jest stokrotnie więcej formy niż treści nie mogę strawić w japońskiej muzyce Icon_smile Tak więc i tym razem podziękuję.


RE: 0.8Syooogeki - No Wave - prz_rulez - 17.06.2012 06:00 PM

Powiem szczerze, że najbardziej liczyłem na Ciebie.
Cóż, większość rzeczy w japońskiej muzyce jest takich. Co nie jest: enka, jakieś balladki, których ostatnio jest niestety mniej (i pomyśleć, że kiedyś miałem do nich dość krytyczny stosunek), wykonawcy w stylu Tomohisy Yamashity ... a tak to raczej jakieś pojedyncze utwory. Przy czym, niestety, więcej z nich odnajdywałem na początku mojej przygody z muzyką japońską (2005, 2006) niż obecnie.


RE: 0.8Syooogeki - No Wave - AKT! - 17.06.2012 06:27 PM

Oj, ależ wcale nie większość, choć niestety muszę przyznać, że sporo.
Ja raz po raz sprawdzam różne piosenki czy wykonawców i co jakiś czas uda mi się coś wybrać dla siebie, co pod taką stylistykę nie podchodzi.

Ostatnio choćby to: