Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dEUS - Quatre mains - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: dEUS - Quatre mains (/showthread.php?tid=15618)



dEUS - Quatre mains - prz_rulez - 16.06.2012 06:41 PM

[Obrazek: deus-quatre_mains_s.jpg]

O płycie napisano, ale o singlu już nikt nie raczył wspomnieć na forum Icon_razz2 O tyle ciekawie, że jest... po francusku.

http://soundcloud.com/bandfest/deus-quatre-mains


RE: dEUS - Quatre mains - AKT! - 17.06.2012 03:57 PM

O, ja z tym zespołem spotykam się właściwie tylko na Mysze. Pamiętam, że kiedy przyszedłem to po raz pierwszy, był otoczony jakimś ogromnym, wręcz niezdrowym kultem. Próbowałem się wgryźć w kilka utworów w różnych okresach, ale żaden z nich mnie nie przekonał. Ten nowy też nie grzeszy melodią, ale jest fajnie zaaranżowany. Podoba mi się ta francuska melorecytacja. Może jeszcze dam im szanse?


RE: dEUS - Quatre mains - saferłel - 17.06.2012 04:03 PM

Ale wymyślasz. Ja nie pamiętam żadne kultu, tym bardziej niezdrowego. To dobra ekipa, ma wiele wspaniałych kawałków, chociaż na nowej płycie nic nowego do kolekcji raczej nie znajdziemy.


RE: dEUS - Quatre mains - AKT! - 17.06.2012 04:35 PM

Z mojej perspektywy trochę tak to wyglądało Icon_smile


RE: dEUS - Quatre mains - prz_rulez - 17.06.2012 05:41 PM

Mi kojarzy się nie tyle z całym forum, co tylko z Safem Icon_smile No i jeszcze z audycjami Stelki w Trójce, ewentualnie koloniami francuskimi - choć nie jestem pewien, czy był tam puszczany, bo chyba raczej są z Flandrii. Teraz jednak będzie ku temu okazja Icon_smile


RE: dEUS - Quatre mains - saferłel - 17.06.2012 05:49 PM

Największy fan dEUSA na forum bardzo by się obraził, że kojarzysz ich tylko ze mną...


RE: dEUS - Quatre mains - prz_rulez - 17.06.2012 06:12 PM

No cóż, tak wyszło. Największego fana dEUSa na forum bardzo przepraszam Icon_smile


RE: dEUS - Quatre mains - bugman - 19.06.2012 01:11 PM

numer bombowy. jeden z jepszych singli 2012