Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Keane - Sovereign Light Café - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Keane - Sovereign Light Café (/showthread.php?tid=15419)



Keane - Sovereign Light Café - michal91d - 30.05.2012 10:35 AM

[Obrazek: Keane-Sovereign-Light-Caf%C3%A9-2012-300x300.png]

Jest już teledysk do najnowszego singla grupy Keane. "Sovereign Light Café" ukaże się 16 lipca. W klipie możemy zobaczyć miasto Bexhill-on-Sea, w którym znajduje się kawiarnia Sovereign Light Café






RE: Keane - Sovereign Light Café - Kordian - 30.05.2012 12:26 PM

Myślę, że to dobry wybór. Moim zdaniem to najlepsza piosenka na tej płycie obok "Neon River" - tu się zgadzam z menim Icon_biggrin


RE: Keane - Sovereign Light Café - meni - 30.05.2012 12:43 PM

Jak dla mnie lepszego wyboru być nie mogło, po prostu. Icon_wink Aczkolwiek patrząc pod sukces radiowy (to możliwe jeszcze przy takim brzmieniu?) korzystniejszym byłoby On The Road.

Kordian napisał(a):Moim zdaniem to najlepsza piosenka na tej płycie obok "Neon River" - tu się zgadzam z menim Icon_biggrin
Całe szczęście, bo już myślałem że co ze mną jest nie tak. Icon_lol Jak dla mnie Neon River na przestrzeni całej płyty jest utworem z najlepszymi rozwiązaniami, świetnie się rozwija, ma niebywałą lekkość i piękne zwieńczenie. I bardzo dobrze sprawuje się jako odskocznia od tych 'potencjanych singlów'. Icon_wink


RE: Keane - Sovereign Light Café - MExpress - 30.05.2012 12:56 PM

A mnie SLC nawet sie podoba...


RE: Keane - Sovereign Light Café - Marek - 30.05.2012 05:27 PM

fajne fajne a ja dopiero wciagnałem siew 1 singlaIcon_smile wogóle cała płyta mi sie podobaIcon_smile