Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Nominowani do nagrody MYCHY 2011 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Wspólne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: "MYCHY" Forumowe Nagrody Muzyczne (/forumdisplay.php?fid=155)
+--- Wątek: Nominowani do nagrody MYCHY 2011 (/showthread.php?tid=15308)

Strony: 1 2 3


RE: Nominowani do nagrody MYCHY 2011 - thestranglers - 02.06.2012 09:28 PM

Już odpowiadam.
saferłel napisał(a):co z kategoriami (są takie dwie), gdzie jest czterech nominowanych. Z czego to wynika? Piątych pozycji było kilka i nastąpiło ''skrócenie listy'' czy może pominąłeś przez przypadek jakieś podmioty?
Skorzystałem z podpowiedzi Aakta (dzięki przy okazji bo poratowałeś mnie) żeby zbliżyć liczbę nominowanych jak najbardziej do pięciu, tzn. przy czterech bądź sześciu wybrałem sześciu, ale już przy czterech i siedmiu czterech. Gdzieś była opcja czterech bądź ośmiu to w tym przypadku ta zasada zaprocentowała.
Myślałem że ten sposób wybraliśmy jeszcze przy ustalaniu kategorii itp. Rozumiem że może zostać?
saferłel napisał(a):Ciekawi mnie co takiego zrobił w 2011 David Gahan, że został nominowany do Mych w kategorii wokalista roku?
Tam jest Grohl Icon_smile


RE: Nominowani do nagrody MYCHY 2011 - kajman - 03.06.2012 06:22 PM

No i głosy wysłane w 14 kategoriach z 39 a i tak w sporej części przy trzecim, a czasem nawet przy drugim wybierałem na zasadzie mniejszego zła. Resztę sobie darowałem, bo w większoości nawet pierwsze miejsce uważałbym za przeciętne. A były i takie że nie chciałem się wygłupiać s 1 pktem za pierwsze miejsce. Gdyby były trzy to bym się skusił.


RE: Nominowani do nagrody MYCHY 2011 - thestranglers - 04.06.2012 08:29 AM

Powoli możemy myśleć nad zmianami w kolejnej edycji. Zacznijmy od tego które kategorie są zbyteczne. Myślę że Odkrycie Roku - to już z nazwy subiektywna kategoria, no i w tym roku zupełne powielenie kategorii Debiutu.


RE: Nominowani do nagrody MYCHY 2011 - mike - 05.06.2012 06:28 PM

Rozczarowany jestem tymi nominacjami. Mogę mieć tylko do siebie pretensje bo nie znalazłem czasu na wskazanie nominacji, ale spodziewałem się po was czegoś lepszego.
Nie rozumiem dlaczego tyle nominacji otrzymał zespół Cuba De Zoo. Specjalnie przesłuchałem całego albumu i żaden utwór nie przykuł mojej uwagi. Bardzo nijakie.
Najbardziej rozczarowała mnie kategoria Polski Teledysk Roku - to juz naprawdę taka kicha na naszym rynku, że nominujecie przeciętne teledyski Projektu Warszawiak (który bardzo cenię) i Kazik na żywo?! (Lepsze są chociażby Doda i Marina , ale wy nie dacie nominacji KOMERCJI).
W większości kategorii nie miałem problemu ze wskazaniem najlepszych, a to chyba źle Icon_smile


RE: Nominowani do nagrody MYCHY 2011 - thestranglers - 05.06.2012 06:56 PM

Wiesz, każde plebiscyty tego typu nie spełnią naszych oczekiwań, bo gust już z zasady zawiera w sobie subiektywizm. A naczelnym hasłem Mych jest i powinien być obiektywizm, tak żeby każdy mógł odnaleźć w nich swoich ulubieńców. No tak, ktoś powie "każdy" czyli "nikt". I to też racja.
Nominacje bronią się, nie ma w nich wykonawców jednowymiarowych, każdemu z nas te imiona i nazwiska raczej coś mówią. Pomyślmy inaczej: znalezienie piątki obiektywnie najlepszych wykonawców w danej kategorii nie jest łatwym zadaniem. Naprawdę jest niewielu artystów których mi brakuje w naszych nominacjach więc uważam debiut Mych na tym etapie za udany i zapraszam do głosowania. Dotychczas na mychy2011@wp.pl odliczyło się pięciu forumowiczów.


RE: Nominowani do nagrody MYCHY 2011 - Tomekk - 05.06.2012 11:10 PM

ja jeszcze nie głosowałem, więc niedługo to uczynię Icon_smile


RE: Nominowani do nagrody MYCHY 2011 - thestranglers - 09.06.2012 02:37 PM

Głosowało już siedmiu Forumowiczów, proszę o więcej. Myślę że termin 22 czerwca może zostać. Czy jest potrzeba przedłużyć go?


RE: Nominowani do nagrody MYCHY 2011 - AKT! - 09.06.2012 03:29 PM

Nie, myślę, że nie ma sensu tego przedłużać w nieskończoność. Ja na pewno zagłosuję po weekendzie Icon_smile


RE: Nominowani do nagrody MYCHY 2011 - thestranglers - 18.06.2012 03:54 PM

Głosujemy jeszcze tylko do piątku!
Na Wasze głosy czekam pod adresem mychy2011@wp.pl


RE: Nominowani do nagrody MYCHY 2011 - prz_rulez - 18.06.2012 04:23 PM

Ale jakby co to proszę do 23:59:59 Icon_wink


RE: Nominowani do nagrody MYCHY 2011 - thestranglers - 18.06.2012 04:27 PM

Spoko, spoko, zamknę głosowanie i tak w sobotę rano Icon_wink


RE: Nominowani do nagrody MYCHY 2011 - thestranglers - 19.06.2012 08:27 PM

Zliczyłem głosy i w dwóch kategoriach jest póki co po dwóch zwycięzców a w jednej nawet trzech. I co tu robić? Podać Wam te kategorie i liczyć, że ktoś doda do piątku jeszcze swoje głosy? Czy tak zostawić?
Można zastosować zasady z Topłyty, czyli decyduje liczba "piątek". Została by wtedy i tak jedna kategoria z dwoma zwycięzcami...

Poradźcie Icon_smile


RE: Nominowani do nagrody MYCHY 2011 - Kordian - 20.06.2012 01:09 AM

Spokojnie, ja na pewno postaram się pomóc, tzn. zagłosować Icon_biggrin


RE: Nominowani do nagrody MYCHY 2011 - Yacy - 20.06.2012 08:57 AM

thestranglers napisał(a):Została by wtedy i tak jedna kategoria z dwoma zwycięzcami
skoro tak chcemy to czemu nie Icon_wink2

postaram się dziś /jutro podać swoje typy.


RE: Nominowani do nagrody MYCHY 2011 - thestranglers - 20.06.2012 12:57 PM

Kordian napisał(a):na pewno postaram się pomóc, tzn. zagłosować
Yacy napisał(a):postaram się dziś /jutro podać swoje typy
Ok, zobaczymy co się wykluje. Z Wami będzie już dziesiątka głosujących. Tyle że w wyłanianiu nominacji brało udział 12 osób Icon_rolleyes

Rozumiem, że zgadzamy się by przy równej ilości punktów decydowały zasady Topłyty (jeśli oczywiście coś dadzą)?


RE: Nominowani do nagrody MYCHY 2011 - Kordian - 20.06.2012 01:39 PM

No to teoretycznie jest chyba szansa na 13 głosujących, bo ja nie brałem udziału w nominowaniu Icon_wink Patrząc na to co przeszło żałuję, ale były ważniejsze sprawy na głowie Icon_sad


RE: Nominowani do nagrody MYCHY 2011 - thestranglers - 22.06.2012 04:44 PM

Do dzisiaj głosowało 10 osób. Tylko w jednej kategorii jest dwóch zwycięzców ale akurat w niej fajnie to wygląda. Acha, miał dzisiaj Prz głosować. To czekam także na niego Icon_wink

Jeszcze adres:

mychy2011@wp.pl


RE: Nominowani do nagrody MYCHY 2011 - prz_rulez - 22.06.2012 07:28 PM

Zagłosowane Icon_smile


RE: Nominowani do nagrody MYCHY 2011 - Yacy - 22.06.2012 07:44 PM

(18.06.2012 04:27 PM)thestranglers napisał(a):  Spoko, spoko, zamknę głosowanie i tak w sobotę rano Icon_wink
ale to jest aktualne? bo prowadzę kampanię reklamową i nie wiem czy ma to sens?


RE: Nominowani do nagrody MYCHY 2011 - thestranglers - 22.06.2012 08:31 PM

no tak, do jutra rano proszę