Największe forum list przebojów Mycharts.pl
błędy/poprawki/ulepszenia - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Forum Support (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: błędy/poprawki/ulepszenia (/showthread.php?tid=15229)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - ku3a - 10.01.2015 02:47 AM

ale w regulaminie nie ma ani słowa o tym, że konta nie będą usuwane.
i choć usuwanie kont ani trochę mi się nie podoba, to jednak trzeba uszanować decyzję i prośbę osoby zgłaszającej.


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - prz_rulez - 10.01.2015 02:50 AM

(10.01.2015 02:47 AM)ku3a napisał(a):  ale w regulaminie nie ma ani słowa o tym, że konta nie będą usuwane.
I właśnie dlatego powinno się taki przepis wprowadzić.


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - ku3a - 14.01.2015 11:57 AM

1981 napisał(a):Przy przeglądaniu dłuższych tematów (np. Top Wszechczasów u Yacy'ego) blokuje mi się opcja "Pokaż nieprzeczytane posty". Teraz jest już tam 45 postów, ale opcja ta od kilku dni wyświetla mi posty od około 10 (teraz nie sprawdzę, bo nie ma nowych postów).
To nie pierwszy taki przypadek - mialem tak też w przypadku Subiektywnego Topu thestranglersa.
Szukałem, szukałem i nie znalazłem, żeby to był jakiś błąd forum. co więcej, u siebie nie zaobserwowałem takiego działania, co tym bardziej utrudniało analizę. W dodatku nikt więcej nie zgłosił, żeby u niego taka sytuacja występowała. Może to więc jakiś szczególny przypadek dla kombinacji przeglądarka / wersja przeglądarki / wersja forum / może nawet system operacyjny... Może pomogłoby przeczyszczenie plików tymczasowych i ciasteczek?


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - prz_rulez - 09.05.2015 11:20 AM

Czy jest możliwość dodania znaczników Spotify?


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - ku3a - 09.05.2015 06:50 PM

rozeznam się w sytuacji


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - ku3a - 10.05.2015 07:19 PM

Zrobione.
Znacznik wygląda tak:
Kod:
[spotify]cośtam_cośtam[/spotify]
W Spotify można kliknąć prawym klawiszem na piosence, skopiować adres i wkleić go do wnętrza znacznika.
Przykład:
Kod:
[spotify]spotify:track:3mAxYI2bj3pU4OOIN7V6Y1[/spotify]
Powyższy kod zadziała tak:


Dzięki za zgłoszenie Icon_smile2.
Pożytku z korzystania! Icon_smile2


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - prz_rulez - 11.05.2015 07:11 PM

Dzięki wielkie! Icon_smile


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - adameria - 27.05.2015 04:56 PM

Jaka jest możliwość zagnieżdżania (czy jakkolwiek inaczej się to nazywa) plików muzycznych z soundclouda tutaj?
Niedawno miałem taki problem przy podawaniu wyników z listy Top Orbit.
Obejście, które zastosowałem kompletnie mnie nie satysfakcjonuje.
Jeśli obecnie nie ma takiej możliwości - to czy jest możliwe jej wprowadzenie?


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - ku3a - 28.05.2015 12:01 PM

O to chodzi?
http://www.mycharts.pl/showthread.php?tid=18675
Icon_smile2


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - adameria - 28.05.2015 08:26 PM

Tak, dziękuję Ci.


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - Gaspard - 19.10.2017 08:27 PM

Mam pewną sprawę i nie wiedziałem za bardzo, gdzie mogę o niej napisać i stwierdziłem, że chyba najbardziej pasuje tutaj. Więc nie bijcie, jeśli piszę w złym wątku.
Przechodząc do sedna, chodzi mi o youtubowe odnośniki na stronie. Zauważyłem, że najpierw przestały działać na urządzeniach mobilnych, a teraz w wersji komputerowej zniknęła możliwość oglądania filmów bez odwiedzania YT. Jestem ciekaw czy to wina braku jakiejś wtyczki na moim komputerze czy to sprawa skryptu forum? Jeśli to drugie, czy dałoby się coś z tym zrobić?


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - ku3a - 19.10.2017 09:11 PM

co masz na myśli przez "zniknęła możliwość oglądania filmów bez odwiedzania YT"?
że jak jest filmik youtube zagnieżdżony na forum, to Ci się nie wyświetla? bo jeśli tak, to "u mnie działa".
poproszę o standardowe dane: system operacyjny i której przeglądarki używasz, łącznie z wersją.

czy inni też mają podobny problem?


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - Gaspard - 19.10.2017 09:21 PM

(19.10.2017 09:11 PM)ku3a napisał(a):  co masz na myśli przez "zniknęła możliwość oglądania filmów bez odwiedzania YT"?
że jak jest filmik youtube zagnieżdżony na forum, to Ci się nie wyświetla? bo jeśli tak, to "u mnie działa"
Wyświetla się, ale po jego naciśnięciu nie odtwarza się bezpośrednio na forum jak jeszcze kilka tygodni temu, tylko od razu przekierowuje mnie na YouTube. W zasadzie nie jest to jakiś duży problem, ale jestem wygodnicki i już się przyzwyczaiłem.
[Obrazek: HrfRgFa.jpg]

Jeśli chodzi o przeglądarkę to używam Microsofta Edge'a na Windowsie 10.


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - prz_rulez - 19.10.2017 09:28 PM

U mnie to samo Icon_neutral


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - ku3a - 19.10.2017 10:03 PM

czy to się dzieje przy każdym filmiku, czy przy niektórych?


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - Gaspard - 19.10.2017 10:42 PM

W moim przypadku przy wszystkich


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - kajman - 19.10.2017 10:42 PM

U mnie w niedzielę było dobrze.


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - prz_rulez - 19.10.2017 10:55 PM

A nie, przepraszam, myślałem, że wrzuciłeś klip. No to nie, u mnie jest wszystko w porządku. Może przeglądarka uznała flasha za nieaktualnego?


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - Gaspard - 19.10.2017 11:50 PM

Hmm, sprawdziłem na Google Chrome i tam filmy normalnie się pojawiają. Czy ktoś jeszcze używa Edge'a i mógłby się wypowiedzieć w tym temacie? Byłbym bardzo wdzięczny, bo nie wiem czy to ja mam jakiś problem z flashem czy to ogólnie wina przeglądarki


RE: błędy/poprawki/ulepszenia - kajman - 20.10.2017 12:09 AM

Ja tam nigdy o tym Edgu nawet nie słyszałem. Pracuję na Frajerfoxie.