Największe forum list przebojów Mycharts.pl
prośby związane z moderacją - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Forum Support (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: prośby związane z moderacją (/showthread.php?tid=15226)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: prośby związane z moderacją - kajman - 06.08.2021 07:52 PM

dziobaseczek napisał(a):Jest to komentarz z podtekstem.
Rzekłbym raczej, że to podtext symulujący komentarz.
dziobaseczek napisał(a):każdy może wklejać, co mu się żywnie podoba
Ucieszyłbyś się gdyby coś w tym stylu wrzucił w wątku z Twoją listą?


RE: prośby związane z moderacją - dziobaseczek - 06.08.2021 07:56 PM

kajman napisał(a):Ucieszyłbyś się gdyby coś w tym stylu wrzucił w wątku z Twoją listą?
Już to zrobił jakiś gnojarz (tak się nazywa) - ale działa niezgodnie z intencją opisaną w poście. Więc tym razem faktycznie proszę usunąć spamera Icon_biggrin


RE: prośby związane z moderacją - tomas585 - 06.08.2021 08:00 PM

póki co to jest wolny kraj i każdy może wklejać, co mu się żywnie podoba, jeśli jest zgodnym z regulaminem forum Icon_smile


RE: prośby związane z moderacją - dziobaseczek - 06.08.2021 08:03 PM

tomas585 napisał(a):póki co to jest wolny kraj i każdy może wklejać, co mu się żywnie podoba, jeśli jest zgodnym z regulaminem forum
Nie zgłosiłeś 2 utwórów tylko tysiąc, czyli działasz niezgodnie a wręcz wbrew intencji autora i gospodarza postu, więc niezgodnie z regulaminem.


RE: prośby związane z moderacją - Monika - 06.08.2021 08:14 PM

Tak obserwuje te wiadomościowe ciosy Icon_wink i wydaje mi się, że jest to pokłosie tego, o czym pisaliśmy w jednym z wątków już wcześniej, a jeszcze wcześniej robili to chłopacy. Dlatego pozwolę sobie na wypowiedź.

Kacprze - dlaczego nie odnosisz się do komentarzy, które wiążą się z Twoją działalnością? Wiele osób, niezależnie od Twoich intencji, może widzieć w nich oznakę buty i antyspołecznych postaw. Może ubrałam to w jakiś bardzo poważny język, ale sama zostałam niefajnie potraktowana w mojej ocenie w wiadomości prywatnej...

Od wklejania tych setek tytułów wolałabym jakiś dialog. Rozumiem, że to manifest z przymrużeniem oka, Marcinie, ale spróbujmy porozmawiać. Tak samo tomas nie powinien dolewać oliwy do ognia, bo chyba widzi co robi Kacper.


RE: prośby związane z moderacją - dziobaseczek - 06.08.2021 08:16 PM

Monika napisał(a):Tak samo tomas nie powinien dolewać oliwy do ognia, bo chyba widzi co robi Kacper.
Masz rację - ja usunę swój post, bo potrafię wyciągnąć wnioski, ale pod warunkeim, że tomas też to zrobi. Czy Kacper zrobi refleksję? Zobaczymy - może się pozytywnie zaskoczę (czy raczej zszokuję)


RE: prośby związane z moderacją - tomas585 - 06.08.2021 08:18 PM

Monika napisał(a):Tak samo tomas nie powinien dolewać oliwy do ognia

ja swój post u dziobasa dodałem jako żart i niedługo go skasuje Icon_smile


RE: prośby związane z moderacją - dziobaseczek - 06.08.2021 08:22 PM

Ja swój post usunąłem - ale widzę, że wkurw na pato-posty Kacpra jest dużo większy niż mi się wydaje. Nie róbmy z forum hasioka.


RE: prośby związane z moderacją - tomas585 - 06.08.2021 08:27 PM

mnie dział z playlistami praktycznie nie interesuje bo w ogóle nie słucham radia , ale mi też nie przeszkadza


RE: prośby związane z moderacją - kajman - 06.08.2021 08:58 PM

dziobaseczek napisał(a):wkurw na pato-posty Kacpra jest dużo większy niż mi się wydaje
Ja tam wkurwu nie widzę. A co do samych playlist od razu wrzucam je do ignorowanych i mam spokój.


RE: prośby związane z moderacją - Dyfeomorfizm - 06.08.2021 08:59 PM

przez te idiotyczne posty o playlistach odechciewa się korzystać z forum, bo trzeba przebijać się przez gąszcza tematów nie wnoszących dosłownie nic do dyskusji; gdyby jeszcze te playlisty były okraszone jakimiś słowami komentarza, to może mocno naciągając miałoby to jakąś rację bytu, ale obecnie to właśnie posty z playlistami stanowią zaśmiecanie mycharts

kacper wielokrotnie dał się poznać jako osoba skrajnie bezrefleksyjna i niemniej arogancka, także nie widzę niczego złego w formie ostracyzmu dziś przedsięwziętej - w liberalnym credo tkwi wprawdzie wolność tworzenia dowolnych postów zgodnych z regulaminem, lecz inni korzystając z dokładnie tej samej wolności mają prawo recenzować poczynania nadgorliwego autora; a jeśli posty kacpra są zgodne z regulaminem, to warto zastanowić się, czy aby regulamin na pewno odpowiada oczekiwaniom użytkowników - odzew w tym wątku sugeruje, że niekoniecznie


RE: prośby związane z moderacją - kajman - 06.08.2021 09:05 PM

Naprawdę wystarczy tematy wrzucić do ignorowanych i ma się spokój.


RE: prośby związane z moderacją - kacper130700 - 06.08.2021 09:18 PM

@Monika
Nie mam czasu, żeby wszystko komentować.

@dziobaseczek
Ja i pato-posty? Chyba żartujesz? Dziękuję za usunięcie swojego dzisiejszego postu w wątku z dzienną playlistą radia Capital Dance.

@kajman
Ja w ignorowanych bym umieścił większość tematów na Forum Mycharts.pl, ale nie jestem taki jak ty i tego nie zrobię, a wy róbcie co chcecie, ale ominie was sporo dobrej muzyki, której nie znajdziecie w dziale z nowymi singlami.

@Dyfeomorfizm
Dzienne playlisty nie zaśmiecają forum, bo są o tematyce muzycznej.

Nie widzę niczego złego w wrzucaniu dziennych playlist radiostacji i kanałów muzycznych. Najpierw mieliście pretensje, że promowałem dużo muzyki klubowej w dziale z nowymi singlami (to jest forum muzyczne, każdy gatunek muzyczny powinien być tu mile widziany, a nie tylko rock czy metal), a teraz widzę, że wam mocno przeszkadza, że zajmuję się z ponad trzydziestoma playlistami. Ale macie problemy, zresztą macie jakieś już od bardzo dawna, że aż szkoda gadać. Nic dziwnego, że niektórzy użytkownicy stąd odeszli.


RE: prośby związane z moderacją - ku3a - 06.08.2021 09:21 PM

kacper130700 napisał(a):Mam już dość. Proszę Administrację o usunięcie tych spamów:
czy wskazane posty są spamem, nie będę dyskutować. inni już o tym pisali.
natomiast nie widzę powodu by te posty kasować. nie łamią w żaden sposób regulaminu.
proszę jednak o dwie rzeczy:
- wstrzymanie się od zaśmiecania wątków, jeśli ich autor o to prosi (w przypadku powtarzających się podobnych sytuacji, posty będą już mogły być kasowane);
- refleksję przed wrzuceniem jakiegokolwiek posta czy założeniem jakiegokolwiek tematu, czy treść cokolwiek wniesie na forum i kogokolwiek zainteresuje...


RE: prośby związane z moderacją - kacper130700 - 06.08.2021 09:25 PM

No to jeżeli zgłoszone posty nie zostaną usunięte to proponuję dać je w spoiler i będzie spokój.


RE: prośby związane z moderacją - ku3a - 06.08.2021 09:35 PM

to w ogóle dobry pomysł, by różne posty zawierające bardzo długie listy utworów umieszczać w spoilerowym znaczniku. nie będzie tyle zajętego miejsca i niezainteresowani będą mogli szybko przejść do następnego.


RE: prośby związane z moderacją - dziobaseczek - 06.08.2021 09:35 PM

kacper130700 napisał(a):No to jeżeli zgłoszone posty nie zostaną usunięte to proponuję dać je w spoiler i będzie spokój.
To nie jest takie proste - niech ktoś da wytyczne, jak zrobić, by ludzie chcący korzystać z forum, początkujący - nie kojarzyli mycharts z kałasznikowem kacpra. Widać głownie belkę - Najnowsze posty - która przykrywa wszystko. Admin dał Salomonowe rozwiązanie - ale próżno szukać refleksi u Kacpra. Nawet Scooter, którego ma w avatarze unikał zalewania ludzi ilością. Przez 30 lat wydał 20 płyt - choć mógł wydać milion - bo miał głowę pełną pomysłów. Bierz przykład z twojego idola i daj nam smakować twoje zestawienia a nie prowokuj odruchów odrwrotnych.


RE: prośby związane z moderacją - Dyfeomorfizm - 06.08.2021 09:35 PM

(06.08.2021 09:18 PM)kacper130700 napisał(a):  Dzienne playlisty nie zaśmiecają forum, bo są o tematyce muzycznej.
zaśmiecają, gdyż nie generują dyskusji i stanowią niemały odsetek wszystkich postów


RE: prośby związane z moderacją - EVENo - 06.08.2021 09:48 PM

O, bunt, lubię, dołączam, pięć gwiazdek


RE: prośby związane z moderacją - dziobaseczek - 06.08.2021 10:09 PM

EVENo napisał(a):O, bunt, lubię, dołączam, pięć gwiazdek
eveno dołączył - do kogo dołączasz, co lubisz, z jakiej planety nadajesz Icon_biggrin