Największe forum list przebojów Mycharts.pl
The Offspring- Cruising California (Bumpin in my Trunk) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: The Offspring- Cruising California (Bumpin in my Trunk) (/showthread.php?tid=15119)



The Offspring- Cruising California (Bumpin in my Trunk) - MExpress - 03.05.2012 12:07 PM

The Offspring podobnie jak Keane i Garbage wydaja dwa single. Jest juz "Days Go By" a teraz poznajemy " Cruising California (Bumpin in my Trunk)"...





RE: The Offspring- Cruising California (Bumpin in my Trunk) - AKT! - 03.05.2012 01:11 PM

Ojej. I po co te rapowe elementy? Icon_sad
Refren nie ma melodii, ale gdyby zwrotki były inne, to nie miałbym nic przeciwko usłyszeć ten numer w radiu.


RE: The Offspring- Cruising California (Bumpin in my Trunk) - MExpress - 03.05.2012 01:20 PM

Z tego co wiem to Esca Rock bedzie grala wlasnie ten utwor, a nie DGB.


RE: The Offspring- Cruising California (Bumpin in my Trunk) - Dobromiera - 03.05.2012 01:23 PM

Nie podoba mi się... Days Gone By zdecydowanie lepsze.


RE: The Offspring- Cruising California (Bumpin in my Trunk) - Remo - 03.05.2012 01:25 PM

Strasznie mi to przypomina Simple Plan zmieszane z Green Day... nie podoba mi się, chociaż zacięcia na przebój są, bo ma chwytliwy refren.


RE: The Offspring- Cruising California (Bumpin in my Trunk) - Adam1992 - 11.05.2012 07:31 PM

Ale to jest słabe i kompletnie pozbawione poweru z ich poprzednich singli...


RE: The Offspring- Cruising California (Bumpin in my Trunk) - Dobromiera - 01.06.2012 12:47 PM

Szok, ale spodobało mi się Icon_lol Pseudo-rock, pseudo-rap, i Bóg wie co jeszcze ale chwytliwe. Ale jeszcze nie wiem jak szybko mi się znudzi. ;p


RE: The Offspring- Cruising California (Bumpin in my Trunk) - dziobaseczek - 01.06.2012 02:20 PM

MExpress napisał(a):The Offspring podobnie jak Keane i Garbage wydaja dwa single.
o nich książkę można napisać. Niestety to będzie nowela z kiepskim zakończeniem. Nie żebym się zżymał, tylko sami sobie papiery wypracowali. Co gorsza kontynuują to nieporozumienie. Ręce opadają.


RE: The Offspring- Cruising California (Bumpin in my Trunk) - Adam1992 - 01.06.2012 07:02 PM

Mnie też to się spodobało Icon_razz2.


RE: The Offspring- Cruising California (Bumpin in my Trunk) - Tomekk - 05.06.2012 11:40 AM

dziobaseczek napisał(a):Co gorsza kontynuują to nieporozumienie. Ręce opadają.
oj tam, mi się podoba.
na pewno mają szanse znaleźć się u mnie na liście Icon_smile


RE: The Offspring- Cruising California (Bumpin in my Trunk) - MExpress - 12.06.2012 01:59 AM

Jest juz clip...