Największe forum list przebojów Mycharts.pl
380 MOJA LISTA - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Listy poszczególnych użytkowników (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Dział: Moja Lista (/forumdisplay.php?fid=25)
+---- Wątek: 380 MOJA LISTA (/showthread.php?tid=1511)

Strony: 1 2


380 MOJA LISTA - Yacy - 06.04.2008 02:19 AM

Notowanie z 2008-04-07

poz ub tyg UTWÓR – Wykonawca

01 . 03 . 08 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald
02 . 02 . 06 . THE EQUINIGMA - The Chronicles Of Israfel
03 . 01 . 06 . NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
04 . 06 . 05 . EVER CHANGING TIMES - Steve Lukather
05 . 08 . 21 . DŁUGA DROGA W DÓŁ - Happysad
06 . 05 . 09 . SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy
07 . 10 . 06 . ROZMOWA BEZ SŁOWA - Stare Dobre Małżeństwo
08 . 07 . 05 . THE AGE OF THE UNDERSTATEMENT - The Last Shadow Puppets
09 . 04 . 08 . THE ROSE MARCH - The Smashing Pumpkins
10 . 09 . 06 . THE PRETENDER - Foo Fighters

11 . 23 . 02 . SALUTE YOUR SOLUTION - The Raconteurs
12 . 14 . 04 . SCHIZOPHRENIC PRAYER - Riverside
13 . NN . 01 . STYRANA - Happysad
14 . 11 . 36 . WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
15 . 13 . 14 . EKSTRAMOCNE - Muzyka Końca Lata
16 . 27 . 02 . I'M NOT GONNA TEACH YOUR BOYFRIEND HOW TO DANCE WITH YU - Black
17 . 15 . 20 . 41 POTENCJOMETRÓW PANA JANA - Czesław Niemen
18 . 20 . 07 . U.R.A. FEVER - The Kills
19 . 12 . 13 . WAVE OF SORROW (BIRDLAND) - U2
20 . 18 . 06 . THE BEGINNING OF THE TWIST - The Futureheads

21 . 21 . 62 . THE FUNERAL - Band Of Horses
22 . 17 . 09 . FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
23 . 22 . 49 . ICKY THUMP - The White Stripes
24 . 24 . 04 . TAM TA DA DAM - Kremlowskie Kuranty
25 . NN . 01 . THE RIVER - Iowa Super Soccer
26 . 19 . 20 . LISTOPAD - Coma
27 . 26 . 04 . STRANGE TIMES - The Black Keys
28 . 16 . 13 . SAY - John Mayer
29 . NN . 01 . TEAR DOWN THESE HOUSES - Skin
30 . 28 . 43 . DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland


Nowości: 3 Skoki: 8 Spadki: 16 Pozostało: 3

Moje wypadki z TOP30

z 25 po 04 tyg. METEMPSYCHO - Katarzyna Nosowska
z 29 po 16 tyg. FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
z 30 po 02 tyg. PUNKROCKER - Teddybears & Iggy Pop


MOJA POCZEKALNIA


31 . 33 . RED FLAGS - In Flight Radio
32 . 32 . CZASAMI MAM DO CIEBIE ... - Big Day
33 . 37 . CHARLOTTE'S ON FIRE - Cocosuma
34 . 34 . ...Y PERDER - Morgana Vs. Morgana
35 . -- . LUDZIE CHCĄ USŁYSZEĆ WIEŚCI ZŁE - Happysad
36 . 35 . RESTING PLACE - Caamora
37 . -- . LET'S START A BAND - Amy Macdonald
38 . 36 . IN THE CITY - Chromatics
39 . 41 . IN MY TIME OF DYING - Pride And Fall
40 . 43 . DADDY'S GONE - Glasvegas

41 . 39 . NORMAL - Porcupine Tree
42 . 42 . LIKE ILLUSION - Symphony
43 . 40 . MEIN WEG IST MEIN WEG - Nena
44 . 50 . MAYBE - Eric Avery & Shirley Manson
45 . 45 . PEROXIDE - Flykkiller
46 . -- . OLD SONG - Home Of The Lame
47 . 46 . SIGNAL - Grendel
48 . -- . SLOW - dEUS
49 . 47 . DON'T GO AWAY IN SILENCE - Satellite
50 . 44 . TWO SISTERS - Fiction Plane


- Yacy - 06.04.2008 02:29 AM

Mimo, że dziś już nie Prima Aprillis Icon_wink2 to komentarza właściwie nie będzie...
może tylko kilka punktów:

Icon_idea nr 1 mnie zdziwił nieco... Chociaż tylko nieco
Icon_idea jednak czekam na nowe solowe utwory Renaty Przemyk...
Icon_idea nowości - happysad'y są pewnie ogólnie dostępne, podobnie Amy. Skin u abd3mz, a pozostałe u mnie w nowościach.
Icon_idea niestety coś wypaść musi... i nie pomagają koncerty (Nosowska), ani znajomości Icon_mrgreen (Teddybears). No niestety na niektóre jest już pora (roku - Basia S-W). Niestety w przypadku tej ostatniej nie musi jej zastąpić kolejna pora... Ale też nie jest wykluczone ... Icon_wink2
Icon_idea A jutro Anna Maria Jopek... Sam jestem ciekawy jak to się odbije na kolejnych nowościach...

Doooooooooooooooobraaaaaaaaaaaaaaanoooooooooooooooooooooooooc


- Listoholik - 06.04.2008 08:46 AM

Yacy napisał(a):Doooooooooooooooobraaaaaaaaaaaaaaanoooooooooooooooooooooooooc

ludzie, dlaczego Wy jeszcze nie śpicie?
tylko o 2:19 liste............ układacie Icon_wink2


- 1981 - 06.04.2008 01:50 PM

No, no, lider zaskakujący - nie to, że to Amy MacDonald, ale to że już nie Plateau z Renatą... Liczyłem na dłuższe liderowanie.
Bardzo podoba mi się nowość Skin. U mnie też debiutuje - w poczekalni. Swoją drogą tęsknię za Skunk Anansie...


- Yacy - 06.04.2008 04:42 PM

1981 napisał(a):ale to że już nie Plateau z Renatą... Liczyłem na dłuższe liderowanie.
odpowiem cytatem:
Yacy napisał(a):jednak czekam na nowe solowe utwory Renaty Przemyk...
Icon_wink2


- Aro - 06.04.2008 07:00 PM

Zmiana lidera to jest niespodzianka . No tak ....i co . Nie chciałbym krytykowac tak od razu lidera. Dlatego na pocieszenie napisze , że wolałem poprzedniego Icon_wink2 No i dziesiątka sie nie zmieniła dlatego jest nadal swietnie. Własciwie to moge juz powiedziec nawet czternastka. Icon_biggrin3 Happysad napewno słyszałem , lecz w tej chwili nie pamiętam .
Trzeba sobie posłuchać płytki i odświeżyc pamięć....No i bardzo podoba mi sie ostatnia nowość. Icon_biggrin3 Srodkowej chyba nie znam. :roll: Z dinozaurów zagrozony jest Fair To Midland , no może jeszcze tydzień da radę. Icon_wink2
A w poczekalni pojawił się świetny SLOW Icon_biggrin3 .


- neon.ka - 06.04.2008 08:22 PM

a mi akurat nowy lider się bardziej podoba, niż poprzedni Icon_smile2 . nowość z poczekalni zresztą też zupełnie ok., chociaż u mnie chyba się nie pojawi [gdzieś już to czytałam Icon_wink2 ].
wszystkie kawałki happysad miodem na serce, chociaż powiem, że zdecydowanie bym się spodziewała, że nowości będą w odwrotnej kolejności [chociaż zapowidałeś właśnie taką]. a jak u Ciebie wygląda sprawa wcześniejszych płyt? nic z nich za serce nie chwyciło na koncercie? a po koncercie? [może zajrzyj do mnie, to Cię wtedy chwyci (chęć) Icon_mrgreen ]. DDWD piosenką z najdłuższym stażem w pierwszej 10 - super!
Iowa Super Soccer usłyszałam kiedyś u Stelki i mnie zachwyciło, potem grali koncert na offie i tam mnie trochę rozczarowali - tzn. zupełnie nie z własnej winy - to nie jest zespół na takie wielkie sceny i imprezy, ich trzeba słuchać z jakiegoś kącika sali znad kubka ciepłej herbaty... [ale tej Twojej piosenki to jeszcze nie słuchałam].
o! i 'Old Songs' jednak się pojawiło, bardzo fajnie! a co z Joe w takim razie? Icon_razz


- Yacy - 06.04.2008 11:43 PM

Aro napisał(a):Nie chciałbym krytykowac tak od razu lidera. Dlatego na pocieszenie napisze , że wolałem poprzedniego
znam Twoje zdanie na ten temat Icon_wink2 No niestety - dla Ciebie - na dziś sytuacja tak wygląda...
Aro napisał(a):Srodkowej chyba nie znam.
Iowa Super Soccer i inne polskie młode zespoły zostały zebrane na płycie WE ARE FROM POLAND. Na 1 części jest 4-5 świetnych kawałków. Jutro przesłucham cz. nr 2 i mam nadzieję ,ze tam też cos ciekawego znajdę.


- Yacy - 06.04.2008 11:49 PM

neon.ka napisał(a):a mi akurat nowy lider się bardziej podoba, niż poprzedni
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
neon.ka napisał(a):a jak u Ciebie wygląda sprawa wcześniejszych płyt
zdecydowanie WSZYSTKO JEDNO!!! ale raczej staram się nie wrzucać starszaków jak mogę nowości Icon_wink2
neon.ka napisał(a):[ale tej Twojej piosenki to jeszcze nie słuchałam].
zdecydowanie polecam. Zresztą całą płytę o której piszę powyżej.
neon.ka napisał(a):a co z Joe w takim razie?
porównałem z poprzednim utworem, który był u mnie - A PLACE IN THE RAIN - i chyba na dobre stracił szanse zaistnienia z tym nowym utworem Icon_razz


- abd3mz - 07.04.2008 11:58 AM

Cokolwiek pojawi się happysadu to mnie cieszy, ale kolejność bym odwrócił. Icon_smile2
Yacy napisał(a):Icon_idea A jutro Anna Maria Jopek... Sam jestem ciekawy jak to się odbije na kolejnych nowościach...
Czekam, czekam... [Swoją drogą jestem ciekawy jak taka muzyka sprawdza się na koncertach.]


- Yacy - 07.04.2008 09:02 PM

abd3mz napisał(a):Czekam, czekam... [Swoją drogą jestem ciekawy jak taka muzyka sprawdza się na koncertach.]
A jak może się nie sprawdzić Anna Maria na koncercie???
To był mój trzeci Jej koncert. Zupelnie inny, ale równie świetny!!! Na początek kilka utworów z Id. Potem trochę odjechanych improwizacji, kilka starszych utworów - z "Pata", ze Starszych Panów, z poprzednich płyt i znów Id. Nie było Skłamałabym Icon_eek2 . Potem był totalna improwizacja nie-wiem-czego na szkalnkę i inne instrumenty Icon_wink2 wykonane na krawędzi sceny. A że byłem w 3 rzędzie... Icon_wink2 R.E.W.E.L.A.C.Y.J.N.I.E.
Jak zwykle świetni muzycy Marek Napiórkowski, Robert "Kubica" Icon_mrgreen Kubiszyn i na bębnach Paweł Dobrowolski. I to pewnie przez Niego zadebiutuje u mnie za tydzień Anna Maria Jopek feat. Paweł Dobrowolski z utworem "(..)" Icon_wink2 No chyba, że nie zadebiutuje bo kto to może widzieć Icon_wink2 Ale taki popis na bębnach, ech jedyne 4-5 minut.

Ania jest zdecydowanie zwierzęciem estradowym - kontakt, improwizacja, spontaniczność. No i Jej nowa zabawka dzieki której na koniec zamruczała niczym Barry White Icon_smile2 Taki koncert mógłby trwać i trwać i trwać i trwać i trwać i trwać... Kilka bisów na koniec w tym ... Icon_smile2 Na całej połaci śnieg Icon_smile2

Już minął cały dzien od tych pięknych chwil ...


- abd3mz - 07.04.2008 09:49 PM

Yacy napisał(a):A jak może się nie sprawdzić Anna Maria na koncercie???
Nie mam Zielonego. Nigdy nie byłem na Jej koncercie, ale płyta jest tak dopieszczona, że wydaje misie trudne przeskoczyć tą poprzeczkę.


- Yacy - 07.04.2008 09:56 PM

abd3mz napisał(a):ale płyta jest tak dopieszczona, że wydaje misie trudne przeskoczyć tą poprzeczkę.
ale - przynajmniej mi - własnie chodzi o to, aby to nie była płyta. Super, że zagrała starsze kawałki zamiast wszystkich nowych. Zreszta skład na to nie pozwalał Icon_wink2 Na początku 2 utwory zgrane razem bez zauważalnej przerwy. Inne aranżacje.. No i po raz pierwszy spodobał mi sie chórek w Tu i teraz Icon_mrgreen


- jotem3 - 08.04.2008 12:23 AM

Zacznę od Listy...
Amy na szczycie. Ta lepsza Amy Icon_wink2 Cieszę się bardzo. A druga Amy już tuż tuż za trzydziechą Icon_smile2
Happysad - po pierwsze - czyżby wyruszył w kolejną drogę w ... górę ??
Happysad - po drugie - najwyżej notowana nowość. Dobry wybór Icon_smile
Rozmowa bez słowa wciąż do góry. A czy słyszałeś już nową płytę SDM - Jednoczas ?? Polecam.
Weterani trzymają się mocno - chociaż jeszcze z 10 tygodni i mogą pożegnać się z listą, szczególnie Ci z trzeciej dychy Icon_wink2
O - i jeszcze jeden happysad - w poczekalni tym razem Icon_wink2
To jeśli tyle słodko-gorzkich dziś pokoncertowo u Ciebie, to ja poproszę za tydzień o przynajmniej taką samą porcję Andzi Icon_wink2
Koncert...
AMJ. Dopiero co czytałem relację Szymona z rzymskiego koncertu Ani, teraz Twoja relacja. Fajnie macie Icon_wink2 Jakoś do Anglii w tym roku Ania nie dotrze, ale w pamięci mam jej poznański koncert - pierwszy z trasy promującej ID z września 2007. Tam na perkusji Mino Cinelu, a w kilku utworach pojawił się Dhafer Youssef. Rewelacyjny koncert. Też bardzo blisko sceny siedzieliśmy - drugi rząd stolików. Tak więc Ania była na wyciągnięcie ręki Icon_smile2 Już nie mogę się doczekać następnego JEJ koncertu Icon_smile2


- Aro - 08.04.2008 11:30 AM

W topie płyt prawdopodobnie cały czas u Ciebie lideruje GO AWAY WHITE - Bauhaus. I tak sie zapytam: Dlaczego nic nie wpuszczasz na listę (np. swietne Adrenalin) Icon_biggrin3


- Yacy - 08.04.2008 12:14 PM

Aro napisał(a):(np. swietne Adrenalin)
Icon_wink2 Dobry jesteś Icon_wink2 Zastanawiałem się ew. nad czymś i to miało być właśnie ADRENALINE Icon_wink2 Ale jakoś nie bardzo pasują mi te kawałki na listę... Tak samo jak nie pasowało mi 41 Icon_mrgreen Po prostu mogłoby sie skończyć na kilku tygodniach i po co? Mają swoje miejsce w płytach, bo tak ich słucham - w całości. Ale nie mówię nie Icon_wink2


- ku3a - 08.04.2008 01:50 PM

a ja w koncu Bauhaus sciagnalem i odsluchalem wczoraj pierwszy raz. ale poniewaz odsluchalem dopiero pierwszy raz, to juz powinniscie wiedziec, ze na razie nie bede sie jeszcze na temat plyty wypowiadac Icon_mrgreen .
DDWD do gory!! Icon_biggrin3 debiutuje "Styrana" Icon_smile2. mam na plycie kilka bardziej lubianych piosenek, no ale co happysad, to happysad Icon_smile2.
zmiana na pierwszym to i dla mnie niespodzianka. co jednak wcale nie znaczy, ze sie nie ciesze, bo nowy namber łan podoba mi sie bardziej niz poprzedni. jeszcze bardziej.


- p.u.r.h. - 08.04.2008 11:49 PM

Szkoda że wicelider bez zmian, ale może następnym razem... Icon_wink2 Mimo wszystko niesamowicie cieszy mnie ten jego niesamowity sukces Icon_smile2 Z awansów najbardziej cieszy ten na 12, ze spadków martwi najbardziej ten na 41, z nowości wybieram tą na samym końcu, ale wolę "Architekta" Icon_wink2 A Manat jeszcze zipie Icon_biggrin3


- Yacy - 09.04.2008 12:43 AM

p.u.r.h. napisał(a):A Manat jeszcze zipie
zapatrzyłem się na Twoją listę... Jakoś trudno mi sobie wyobrazić moje notowania beż THE FUNERAL , ICKY THUMP czy DANCE OF THE MANATEE ...


- kajman - 09.04.2008 06:17 PM

Nowości w Twoim zestawieniu mnie nie przekonują, a czym wyższa tym mnie mniej przekonuje. Do tego wszystkiego zdecydowanie wolałem poprzedni numer 1 od obecnego. Ale tak ogólnie to miło się to zestawienie ogląda.