Największe forum list przebojów Mycharts.pl
The Offspring- Days Go By - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: The Offspring- Days Go By (/showthread.php?tid=15094)



The Offspring- Days Go By - MExpress - 30.04.2012 01:58 PM

Nowy album grupy The Offspring "Days Go By" ukaze sie latem, a tytulowe nagranie juz jest...





RE: The Offspring- Days Go By - Adam1992 - 11.05.2012 07:31 PM

Dużo lepsze od drugiego singla.


RE: The Offspring- Days Go By - Szymek79 - 03.06.2012 11:40 PM






RE: The Offspring- Days Go By - Tomekk - 05.06.2012 11:26 AM

Jest w porządku, brzmi jak stare The Offspring, choć może trochę łagodniejsze.
Klimat zachowany, gitary nadal na pierwszym planie, jestem na tak Icon_wink


RE: The Offspring- Days Go By - saferłel - 20.06.2012 09:55 AM

Płyta raczej nic nie zmienia we współczesnej historii tego zespołu. Jest raczej średnia, wyprana z pomysłów. Ciągle grają tak samo, ale jednak są tu lepsze melodie niż ostatnio (''I Wanna Secret'' czy ''Dirty Magic'' - ten drugi naprawdę dobry, z post-punkowym basikiem).


RE: The Offspring- Days Go By - ku3a - 25.06.2012 04:35 PM

"Dirty Magic" to jeden z moich ulubionych Offspringów ever (tzn. w top 20 by się może łapał, bo Offspring zespół z mojej pierwszej czwórki ever Icon_wink2 ), no ale to jest kawałek z płyty sprzed 15 lat, a teraz nagrali jego nowszą wersję, zresztą nie za bardzo się różniącą.


RE: The Offspring- Days Go By - saferłel - 25.06.2012 05:00 PM

Faktycznie! Nawet tego nie wyłapałem, a przecież znam ich całą dyskografię. Tzn. od razu mi się skojarzyło, ze kawałek brzmi jak jakiś post-punk sprzed lat ;D i w ogóle nie pasuje do nowego oblicza zespołu....ale jakoś nie szukałem głębiej wyjaśnienia. Teraz wszystko jasne. Z drugiej strony chyba nie wpadłbym na to, że zespół może nagrać ponownie numer sprzed lat w prawie niezmienionej wersji. Trochę tego nie rozumiem.


RE: The Offspring- Days Go By - AKT! - 25.06.2012 05:47 PM

saferłel napisał(a):Z drugiej strony chyba nie wpadłbym na to, że zespół może nagrać ponownie numer sprzed lat w prawie niezmienionej wersji. Trochę tego nie rozumiem.
Sam pisałeś, że płyta wyprana z pomysłów, więc wszystko składa się w całość Icon_wink


RE: The Offspring- Days Go By - saferłel - 25.06.2012 05:50 PM

Heh, no tak, ale miałem co innego na myśli Icon_razz2 I akurat takie brzmienie (taki pomysł na muzykę) jak w ''Dirty'' bardzo mi się podoba, ale nie o taką realizację chyba chodziło Icon_smile Dziwy, dziwota.


RE: The Offspring- Days Go By - ku3a - 26.06.2012 03:39 PM

ja się nie zgodzę, że płyta wyprana z pomysłów. to jest bardzo poprawna płyta. wiadomo, że to nie to samo co "Ignition", "Smash" czy "Ixnay On The Hombre", ale tamte czasy dla zespołu raczej już nie wrócą. teraz ważne, żeby nagrać płytę i wyjść z tarczą.
(i pomyliłem się, bo "Ignition" jest sprzed 20, a nie 15 lat... Ech, ten czas...)