Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Zmiany - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Forum Support (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Zmiany (/showthread.php?tid=14924)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Zmiany - michal91d - 15.04.2012 08:37 PM

michal91d napisał(a):Rado, proszę Cię o odpowiedz na tylko jedno pytanie:
skąd dowiedziałeś się o tym, o czym mówisz w pierwszym poście?



RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 08:37 PM

od zaufanej osoby


RE: Zmiany - kajman - 15.04.2012 08:39 PM




RE: Zmiany - Tomekk - 15.04.2012 08:39 PM

michal91d napisał(a):Rado, proszę Cię o odpowiedz na tylko jedno pytanie:
skąd dowiedziałeś się o tym, o czym mówisz w pierwszym poście?

ale rado już o tym pisał, ktoś przez pomyłkę wysłał mu PM...


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 08:39 PM

czas zakończyć ten spór, bo to forum nie służy do postowania kłótni i wylewania sobie pomyj na głowę tylko do postowania list przebojów


RE: Zmiany - kajman - 15.04.2012 08:40 PM




RE: Zmiany - kajman - 15.04.2012 08:40 PM




RE: Zmiany - furbul - 15.04.2012 08:40 PM

rado napisał(a):Ale nie które osoby są żądne władzy moderatorskiej
Ja akurat chciałbym, żeby dotychczasowe osoby dalej moderowały.


RE: Zmiany - kajman - 15.04.2012 08:41 PM




RE: Zmiany - kajman - 15.04.2012 08:42 PM




RE: Zmiany - ku3a - 15.04.2012 08:44 PM

rado napisał(a):Cofnąłem bana
a to dlaczego? bo wiesz, że przegiąłeś i że każdy teraz będzie wiedział czego może po Tobie oczekiwać i że wynik głosowania może być dla Ciebie jeszcze gorszy?

więc w razie czego piszę, bo może nie każdy miał okazję zauważyć, że zostałem banowany i został mi odcięty dostęp do forum za słowo "koleżko".
Tomekk napisał(a):ale rado już o tym pisał, ktoś przez pomyłkę wysłał mu PM...
nie, nie, nie. nie przez pomyłkę:
rado napisał(a):od zaufanej osoby
od zaufanej osoby nie dostaje się przez pomyłkę. zaufana osoba przesyła z własnej woli. więc albo nieprawdą było pisanie, że przez pomyłkę, albo nieprawdą jest, że od zaufanej osoby. tak czy inaczej...


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 08:45 PM

(15.04.2012 08:40 PM)furbul napisał(a):  
rado napisał(a):Ale nie które osoby są żądne władzy moderatorskiej
Ja akurat chciałbym, żeby dotychczasowe osoby dalej moderowały.

proszę bardzo, ale bez kąśliwych uwag do innych userów np. Listocholika nie bronie jego, ale po co się trzepiecie szczegółów jakiś drobiazgów. ja tego nie rozumiem. albo przytyczki do mnie ze mam takie samo ip z emigrantem. jakie to ma znaczenie. On sobie postuje to co uznaje i ja osobno. alb czepianie sie pisowni jak to dzisiaj miało miejsce


RE: Zmiany - ku3a - 15.04.2012 08:46 PM

kajman, nie mogę teraz wyedytować Twojego postu, ale masz błąd w formacie.
usuń tekst "[quote='saferłel' pid='177973' dateline='1334513073']" - powinno być dobrze Icon_smile2


RE: Zmiany - kajman - 15.04.2012 08:47 PM




RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 08:48 PM

ku3a napisał(a):od zaufanej osoby nie dostaje się przez pomyłkę. zaufana osoba przesyła z własnej woli. więc albo nieprawdą było pisanie, że przez pomyłkę, albo nieprawdą jest, że od zaufanej osoby. tak czy inaczej...

jakie to ma znaczenie czy zaufana osoba czy celowe wysłanie, fakt jest jeden ze takie działanie miało miejsce. tylko po co ? a juz wiem żądałem likwidacji działu adminów. i sprzeciwiałem sie dyskusji poza plecami.


RE: Zmiany - kajman - 15.04.2012 08:50 PM

(15.04.2012 07:54 PM)rado napisał(a):  1. Ponadto niczego nie zamierzam oddawać, ja doskonale wiem ze na to liczysz.
2. Ja mogę to prowadzić, nie wtrącając się w ogóle w życie forum, zajmę się wyłącznie administrowaniem, no płaceniem rachunków i dodawaniem gadżetów. nie ma problemu. w końcu sam to napisałeś ze to robię dobrze.
1. Zaraziłeś się teorią spiskową od pabloyda?
2. Wystarczy, że zajmiesz się tylko administrowaniem, gadżety możesz sobie darować, rachunki postaramy się zapłacić wspólnie. Ale jeżeli jak piszesz "nie wtrącając się w ogóle w życie forum" to nie wtrącaj się w wybory moderatorów, daj nam samym wspolnie ułożyć regulamin i w ogole wszystko zostaw.
(15.04.2012 08:08 PM)rado napisał(a):  no ja w to nie wierzę, a przypomnę ze zrzutka po 20 zł była problemem, a tak pozatym forum niech dziala sobie nadal. Na wtorek nowy regulamin i dzialamy nie przerwanie
To sobie nie wierz. My i tak się zmobilizujemy. Może i wcześniej bym zapłacił, ale odrzucił mnie styl w jaki to przeprowadzałeś.
Regulamin OK, ale ustalamy go wspolnie i każdy ma równo warty głos.
(15.04.2012 08:14 PM)rado napisał(a):  Poprzednio Konrad to utrzymywał z tego co wiem.
Zgadza się! Ale tylko dlatego, że nie dał nam żadnej szansy na zapłacenie. Żadnego numeru konta czy innego namiaru.

I jeszcze jedno. Ciężko Ci będzie znaleźć moderatorów, jeżeli nadal będziesz adminem. No chociaż nie. Trzech, których chcesz mieć, to pewnie znajdziesz z poparciem trzech osób dla każdego z nich.Icon_lol


RE: Zmiany - prz_rulez - 15.04.2012 08:54 PM

To tak uczciwie do Szanownego Pana Administratora - chodzi bardziej o obawy, że tych pieniędzy nie będzie czy po prostu o urażoną dumę? (w sumie w pewnym stopniu rozumiem tę postawę)


RE: Zmiany - dziobaseczek - 15.04.2012 08:56 PM

kilka godzin nie było mnie na forum, nadal przepychanka i zero konstruktywnych decyzji, czy wy nie potraficie się dogadać, napisałem jakąś ścieżkę konsensusu, ale nikt chyba nawet nie czytał, przeproście się, nie róbcie rabanu i wylejcie w punktach postulaty i propozycje.


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 08:57 PM

dziobaseczek napisał(a):kilka godzin nie było mnie na forum, nadal przepychanka i zero konstruktywnych decyzji, czy wy nie potraficie się dogadać, napisałem jakąś ścieżkę konsensusu, ale nikt chyba nawet nie czytał, przeproście się, nie róbcie rabanu i wylejcie w punktach postulaty i propozycje.

to jest mądry człowiek


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 08:58 PM

(15.04.2012 08:54 PM)prz_rulez napisał(a):  To tak uczciwie do Szanownego Pana Administratora - chodzi bardziej o obawy, że tych pieniędzy nie będzie czy po prostu o urażoną dumę? (w sumie w pewnym stopniu rozumiem tę postawę)

Nie jest urażona moja duma, ze kasy nie będzie to raczej fakt. Icon_biggrin