Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Zmiany - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Forum Support (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Zmiany (/showthread.php?tid=14924)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 08:04 PM

(15.04.2012 07:59 PM)ku3a napisał(a):  
Tomekk napisał(a):wybierzmy trzech moderatorów, którzy będą podejmować decyzję i jeśli coś podejmą wspólnie, to ich głos będzie wtedy brany pod uwagę.
ale czy to w ogóle realne Icon_rolleyes
tak było od zawsze wcześniej, do czasu aż pojawił się miłościwie nam panujący Cesarz.

Widzisz, właśnie takie chamskie teksty psują to forum, i co mam z tym zrobic dac ostrzeżenie czy może zbanować?


RE: Zmiany - saferłel - 15.04.2012 08:04 PM

rado napisał(a):Wyłożysz zaraz pieniądze? nie sądzę od was trudno zebrać na opłacenie serwera i domeny. także bądzmy realistami.

Zapewniam Cię, że się zmobilizujemy! W takiej sytuacji, sytuacji z pogranicza ''dead or live'' ludzie potrafią być razem i działać zgodnie w jednym celu!


RE: Zmiany - Remo - 15.04.2012 08:07 PM

Ja popieram Pawła, ale jeżeli to nie dojdzie to do skutku, to chociaż chcę odzyskać moje posty, napisane w moim temacie. Raz już straciłem ponad 60 notowań, właśnie przez takie bezpodstawne zamknięcie forum.


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 08:08 PM

(15.04.2012 08:04 PM)saferłel napisał(a):  
rado napisał(a):Wyłożysz zaraz pieniądze? nie sądzę od was trudno zebrać na opłacenie serwera i domeny. także bądzmy realistami.

Zapewniam Cię, że się zmobilizujemy! W takiej sytuacji, sytuacji z pogranicza ''dead or live'' ludzie potrafią być razem i działać zgodnie w jednym celu!

no ja w to nie wierzę, a przypomnę ze zrzutka po 20 zł była problemem, a tak pozatym forum niech dziala sobie nadal. Na wtorek nowy regulamin i dzialamy nie przerwanie


RE: Zmiany - prz_rulez - 15.04.2012 08:08 PM

(15.04.2012 08:04 PM)saferłel napisał(a):  Zapewniam Cię, że się zmobilizujemy! W takiej sytuacji, sytuacji z pogranicza ''dead or live'' ludzie potrafią być razem i działać zgodnie w jednym celu!
No właśnie, a co, jeśli jednak uda się je zebrać w trymiga?


RE: Zmiany - saferłel - 15.04.2012 08:12 PM

Prz - znam Twoje wątpliwości, piszemy teraz o nich na gg. Nikt kto popiera naszą idee nie będzie zmuszony do płacenia, przecież doskonale o tym wszyscy wiemy. Zawsze tak było.

A sytuacja jest wyjątkowa i mobilizacja będzie. Zapewniam. Ludzie w ostateczności nie pozwolą forum umrzeć, tak jak nie zrobili tego już w przeszłości!


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 08:13 PM

Czas zakończyć tą dyskusję bo ona się nie kończy. Forum działało i działa nadal. saferłel ja wiem ze chcesz bardzo to przejąć, bo na to wskazują twoje posty. Ale puki co pozostaje to bez żadnych zmian, Na wtorek regulamin a raczej jego projekt do wglądu. a ten post zamknę o 21 i przeniosę do kosza


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 08:14 PM

saferłel napisał(a):sytuacja jest wyjątkowa i mobilizacja będzie. Zapewniam. Ludzie w ostateczności nie pozwolą forum umrzeć, tak jak nie zrobili tego już w przeszłości!

Poprzednio Konrad to utrzymywał z tego co wiem.


RE: Zmiany - saferłel - 15.04.2012 08:16 PM

Zgadza się. Nie było płacenia, bo też Konrad o ile kojarzę nie wymagał od nas zrzutek. Ale nauczyliśmy się wiele zarówno w momencie przejęcia forum przez Ciebie, gdy na gwałt szukaliśmy nowego admina, i teraz, kiedy stajemy przed bardzo poważną próbą.

rado - piszesz tylko o pieniądzach. Po prostu daj nam możliwość przejęcia forum i nie martw się o resztę. Odejdź w sposób honorowy.


RE: Zmiany - prz_rulez - 15.04.2012 08:17 PM

Bardzo proszę Administratora o odpowiedź na moje pytanie.


RE: Zmiany - saferłel - 15.04.2012 08:17 PM

rado napisał(a):Czas zakończyć tą dyskusję bo ona się nie kończy. Forum działało i działa nadal. saferłel ja wiem ze chcesz bardzo to przejąć, bo na to wskazują twoje posty. Ale puki co pozostaje to bez żadnych zmian, Na wtorek regulamin a raczej jego projekt do wglądu. a ten post zamknę o 21 i przeniosę do kosza

DLACZEGO TO ROBISZ WBREW SPRZECIWOWI TYLU OSÓB. DLACZEGO MAMISZ INNYCH, ŻE TO TYLKO MOJA INICJATYWA. Cały czas saferłel, saferłel. Zrozum, że nie tylko ja chcę, żebyś oddał nam forum, spójrz w górę.


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 08:22 PM

saferłel napisał(a):rado - piszesz tylko o pieniądzach. Po prostu daj nam możliwość przejęcia forum i nie martw się o resztę. Odejdź w sposób honorowy.

Co ty wiesz o honorze? to ty nie umiesz się wycofać.

prz_rulez napisał(a):No właśnie, a co, jeśli jednak uda się je zebrać w trymiga?
No akurat ty nigdy się nie zrzuciłeś, także wątpię w cala reszta. a tak poza tym chętnie jeszcze po administruje


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 08:24 PM

saferłel napisał(a):DLACZEGO TO ROBISZ WBREW SPRZECIWOWI TYLU OSÓB. DLACZEGO MAMISZ INNYCH, ŻE TO TYLKO MOJA INICJATYWA. Cały czas saferłel, saferłel. Zrozum, że nie tylko ja chcę, żebyś oddał nam forum, spójrz w górę.


To akurat Twoi kumple Icon_smile

Ok. dostaniesz bazę danych, nie obchodzi mnie co z nią zrobisz. Ja każdego usera powiadomię ze ty będziesz w dyspozycji ich danych. po otrzymaniu informacji podejmę decyzję o ewentualnym przekazaniu.


RE: Zmiany - ku3a - 15.04.2012 08:24 PM

rado napisał(a):Forum działało i działa nadal. saferłel ja wiem ze chcesz bardzo to przejąć, bo na to wskazują twoje posty. Ale puki co pozostaje to bez żadnych zmian,
sytuacja kryzysowa i lepiej brać remis niż ryzykować porażką?
rado napisał(a):poza tym chętnie jeszcze po administruje
no niestety koleżko, too late tonight.
teraz to dyskutujemy o tym czy masz odejść. też masz prawo głosu. tyle że tak samo ważnego jak głos każdego innego użytkownika. sorry Winnetou.


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 08:27 PM

ku3a napisał(a):no niestety koleżko, too late tonight.
teraz to dyskutujemy o tym czy masz odejść. też masz prawo głosu. tyle że tak samo ważnego jak głos każdego innego użytkownika. sorry

Koleżków nasz na podwórku, trochę szacunku, poza tym puki co ja to utrzymuje, ale zaraz może to zniknąć całkowicie z sieci takze nie podskakuj. a puki co dostajesz Bana


RE: Zmiany - michal91d - 15.04.2012 08:30 PM

Rado zbanował ku3ę!Icon_eek
To już jest szczyt wszystkiego

Rado, proszę Cię o odpowiedz na tylko jedno pytanie:
skąd dowiedziałeś się o tym, o czym mówisz w pierwszym poście?


RE: Zmiany - adik 303 - 15.04.2012 08:31 PM

Ehh, co tu się dzieje. Nie mogę powiedzieć, że jestem długo na forum, że pamiętam sprawy z przeszłości, ale to co tu się dzieje przechodzi moje najśmielsze myśli. Nie myślałem, że na forum, które (z tego co wynika z poprzednich postów) dawniej było zgrane dzieją się takie rzeczy ;/


RE: Zmiany - furbul - 15.04.2012 08:32 PM

Myślisz, że ktokolwiek będzie chciał się udzielać na forum, gdzie może dostać bana za nic i co pół godziny będzie się pojawiało zagrożenie 'likwidacji forum'? Ja niekoniecznie.


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 08:35 PM

furbul napisał(a):Myślisz, że ktokolwiek będzie chciał się udzielać na forum, gdzie może dostać bana za nic i co pół godziny będzie się pojawiało zagrożenie 'likwidacji forum'? Ja niekoniecznie.

Ban może byc cofnięty a dałem za chamskie wypowiedzi. Ja nie chce zamknięcia forum, wręcz przeciwnie. Ale nie które osoby są żądne władzy moderatorskiej


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 08:36 PM

Cofnąłem bana, i oczekuje rozwiązania konfliktu