Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Zmiany - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Forum Support (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Zmiany (/showthread.php?tid=14924)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 08:54 PM

(16.04.2012 08:50 PM)saferłel napisał(a):  
emigrant napisał(a):Sami nawzajem się szybciej pokłócicie niż Wam się wydaje.
Cóż, nie przypominam sobie żadnych poważnych kłótni na forum pomiędzy ogromną rzeszą userów. Jedyne większe (większe, czyli takie, gdzie nie chodziło o głupią sprzeczę - trwającą nawet 2-3 posty - o to czy ta piosenkarka jest ładna, ładnie śpiewa itd.) zdarzały się zawsze z udziałem tych samych 2-3 osób (wliczając w to już obecną sytuację z rado). Mycharts trzyma się bardzo dobrze jeżeli chodzi o wzajemne relacje (z wyłączeniem wspomnianych jednostek) i jakoś żyjemy już sześć lat. Na moderatorów nie było nigdy poważnych skarg (może kiedyś ktoś musiał się 2-3 razy upomnieć, by mu przypiąć temat - więc to możesz potraktować jako skargę Icon_wink) i wzajemna symbioza służyła nam dobrze. Myślę, że uczciwie mogę to przyznać. W międzyczasie pojawiały się to konkretne, drobne problemy, zawsze w podobnym wydaniu, z podobnymi aktorami, czasem też udawało się okresowo zaprowadzić kompletny porządek. Gdyby coś było w tej machinie nie tak, to pewnie nas spotkałoby to, co teraz dzieje się z administracją forum. Nie chcę się kłócić, lecz nie widzę już sensu rozpamiętywania tego wątku. Wszystko się ''okazało'', ''pokazało'' i ''napisało''.

I to jest najważniejsze. Mycharts pokazało swoją siłę w kryzysie i to jest pięknie zdany sprawdzian.

No widać kto tu wszystko mieszał, za bardzo się tłumaczysz.


RE: Zmiany - emigrant - 16.04.2012 08:55 PM

(16.04.2012 08:45 PM)kajman napisał(a):  I staraj się przynajmniej czytać ze zrozumieniem.
A Ty zachowywać ze zrozumieniem. Dlaczego na każdy wątek to Wy macie natychmiast odpowiedź a nie inni. I ROBICIE TO WRĘCZ HURTOWO!!!!!

Co tu jest grane?????


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 08:57 PM

(16.04.2012 08:53 PM)aaktt napisał(a):  
rado napisał(a):Zadajmy sobie pytanie, co spowodowało całe to zamieszanie i to ze chcecie odwołać admina?
To, że współpraca się nie układa - nie można się doprosić się od Ciebie odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie, co zresztą wciąż konsekwentnie udowadniasz.

Kurde, po co ja z wami gadam. nie ma w sumie o czym. Wystarczy zapodać niektórym BANY i po problemie a forum działa sobie nadal.


RE: Zmiany - kajman - 16.04.2012 08:58 PM

(16.04.2012 08:53 PM)aaktt napisał(a):  nie można się doprosić się od Ciebie odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie, co zresztą wciąż konsekwentnie udowadniasz.
Na kilka już odpowiedział. Na ale na sporo innych faktycznie nie.
Zresztą nie tylko jego dotknęła ta bolączka. Na mychach michal91 nie doczekał się odpowiedzi na swoje.


RE: Zmiany - kajman - 16.04.2012 09:02 PM

(16.04.2012 08:55 PM)emigrant napisał(a):  
(16.04.2012 08:45 PM)kajman napisał(a):  I staraj się przynajmniej czytać ze zrozumieniem.
A Ty zachowywać ze zrozumieniem. Dlaczego na każdy wątek to Wy macie natychmiast odpowiedź a nie inni. I ROBICIE TO WRĘCZ HURTOWO!!!!!
Co tu jest grane?????
No ja w tym wątku widziałem wypowiedzi bardzo wielu osób. A ja ze zrozumieniem nie skomentowałem całego Twojego postu, chociaż sporo byłoby do komentowania.
A co jest grane to powinieneś zapytać siebie i rado, bo to Wy gracie w jakąś dziwną grę.


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 09:04 PM

kajman napisał(a):A co jest grane to powinieneś zapytać siebie i rado, bo to Wy gracie w jakąś dziwną grę.

a co to ma być ? a co mnie emigranta wypowiedz interesują


RE: Zmiany - saferłel - 16.04.2012 09:05 PM

rado napisał(a):No widać kto tu wszystko mieszał, za bardzo się tłumaczysz.
Wiesz co, ja nie uznaję takiej śmiesznej zasady, przepraszam, to nie zasada, to jakiś przesąd jak dla mnie, że ''tylko winny się tłumaczy''. Właśnie często trzeba tłumaczyć pewne rzeczy do samego końca, bo ''niewiedza'' zawsze znajdowała swoich beneficjentów.


RE: Zmiany - kajman - 16.04.2012 09:06 PM

(16.04.2012 09:04 PM)rado napisał(a):  
kajman napisał(a):A co jest grane to powinieneś zapytać siebie i rado, bo to Wy gracie w jakąś dziwną grę.
a co to ma być ? a co mnie emigranta wypowiedz interesują
No dobrze, gracie w dziwne gry i to tak skomplikowane, że mi wydają się bardzo podobne.


RE: Zmiany - emigrant - 16.04.2012 09:09 PM

(16.04.2012 09:02 PM)kajman napisał(a):  A co jest grane to powinieneś zapytać siebie i rado, bo to Wy gracie w jakąś dziwną grę.

To Wy coś prowokujecie.
To, że mamy wspólne IP nie oznacza, ze ja w coś ingeruję.
Sam byłem zaskoczony, że Rado ''wziął'' Mycharts w opiekę.
Sam mu tego wtedy odradzałem bo wiedziałem, że lubicie robić problemy.

Nie wiem czy zauważyłeś, ze do czasu ''Mych'' nie zabierałem zdania w wielu kwestiach. Jeżeli już coś, to mu tłumaczyłem o co chodzi by bardziej zrozumiał życie Forum. Bo mi na tym zależało.

Teraz nie zależy mi już wcale i to chyba właśnie dzięki Tobie i Twoim kolegom. Teraz widzę kto tu mąci na prawdę.

Jeżeli przejmiecie Forum to poproszę o skasowanie mej osoby całkowicie.


RE: Zmiany - piotreklp3 - 16.04.2012 09:11 PM

Nie rozniecajmy kolejnych sprzeczek i awantur, skończmy tę jałową dyskusję, która nas do niczego dobrego nie doprowadzi. Zrobiliśmy duży krok w stronę porozumienia i z tego przede wszystkim trzeba się cieszyć Icon_smile


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 09:15 PM

piotreklp3 napisał(a):Nie rozniecajmy kolejnych sprzeczek i awantur, skończmy tę jałową dyskusję, która nas do niczego dobrego nie doprowadzi. Zrobiliśmy duży krok w stronę porozumienia i z tego przede wszystkim trzeba się cieszyć
tylko czy to dojdzie do skutku


RE: Zmiany - saferłel - 16.04.2012 09:17 PM

Ja mam nadzieję, że tak. Wszystkie szczegóły, z tego co zrozumiałem są już ustalone. Te dodatkowe emocje już nie są w ogóle potrzebne.


RE: Zmiany - prz_rulez - 16.04.2012 09:17 PM

Emigrancie, bardzo Cię proszę, ja, osobiście, a nie jako ktoś wypowiadający zdanie jakiejś grupy - bardzo Cię proszę, byś teraz starał się tak nie denerwować, mogą paść słowa, których będziesz żałować. A ja, jak pisałem, chciałbym, byś został na forum.


RE: Zmiany - AKT! - 16.04.2012 09:21 PM

Ja też nie widzę powodu dla którego ktokolwiek miałby opuszczać forum. Więcej wiary i dobrych chęci, naprawdę.


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 09:28 PM

Jeju jak milo Icon_biggrin to ja też zostaje, a co tam


RE: Zmiany - prz_rulez - 16.04.2012 09:31 PM

Nikt Ci przecież nie broni zostać. Ale z szarym kolorkiem w nicku.


RE: Zmiany - emigrant - 16.04.2012 09:33 PM

Wiecie co?
Mam pewien udział w pewnym portalu ( wielu z Was wie).
Rado pomagał mi wiele i pomaga w sprawach technicznych. Okazał się człowiekiem pomocnym i niezastąpionym w tych sprawach.
Są tu tacy, którzy pewnie snują na ten temat jakieś niestworzone rzeczy.

Cóż, rozumiem, ja też lubię science-fiction Icon_wink

Zadam pytanie???
Czy kiedykolwiek wcześniej ktoś z Was zauważył, że ja się do czegoś wtrącam???

Więc dlaczego miałbym to robić teraz????

Ja zauważam tu jedynie jakiś zmasowany atak, który niczemu nie służy. Dochodzą do tego potyczki słowne, które zahaczają już czasem o śmiech ale i pożałowanie.
(16.04.2012 09:31 PM)prz_rulez napisał(a):  Nikt Ci przecież nie broni zostać. Ale z szarym kolorkiem w nicku.
nigdy mnie nie interesował inny kolor
ale trafiłeś Icon_wink
szary to mój ulubiony


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 09:34 PM

prz_rulez napisał(a):Nikt Ci przecież nie broni zostać. Ale z szarym kolorkiem w nicku.

Nie lubie tego koloru, za to zielony mi odpowiada. także Icon_wink


RE: Zmiany - furbul - 16.04.2012 09:34 PM

Dokładnie, nikt przecież nie zabrania nikomu udziału w życiu forum. Rozmowa dotyczy przekazania go w inne ręce, a nie wykluczania kogokolwiek.


RE: Zmiany - furbul - 16.04.2012 09:35 PM

emigrant napisał(a):Ja zauważam tu jedynie jakiś zmasowany atak, który niczemu nie służy. Dochodzą do tego potyczki słowne, które zahaczają już czasem o śmiech ale i pożałowanie.
Dlatego warto by je już zakończyć.