Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Zmiany - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Forum Support (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Zmiany (/showthread.php?tid=14924)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Zmiany - saferłel - 16.04.2012 08:03 PM

Spokojnie. Nie dajmy się ponieść emocją. Rado, myślałem, że ustaliliśmy pewne warunki, które były dla nas bardzo trudne do spełnienia, jak możesz się domyślić, jednak udało nam się znaleźć fundusze i chcielibyśmy, żeby każda stron dotrzymała danego słowa.

Dlaczego po raz kolejny zmieniasz zdanie?

''Wszelka cena'' w tym wypadku to Twoje 900 zł i jesteśmy w stanie Ci je zwrócić. Kochamy to forum i tak jak zadeklarowaliśmy, mobilizacja zrobiła swoje. Nie rozumiem po co ciągniemy tę dyskusję zamiast zrealizować sprawę do końca.


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 08:04 PM

meni napisał(a):Nie widzę tam nic zdrożnego. Mało tego uważam, że należy się szacunek dla tych dwóch użytkowników!

to znaczy dla których?


RE: Zmiany - prz_rulez - 16.04.2012 08:06 PM

Dobrze, przypuśćmy (na razie tylko przypuśćmy), że zostajesz administratorem forum. Jak sobie wyobrażasz współżycie na forum? W ostatnich dniach zdenerwowałeś większą część tego forum. Możliwe, że wcześniej nie było aż tak źle z Tobą jako administratorem, ale teraz uważam, że to są nieuczciwe zagrania. Nie sądzę, że którakolwiek ze stron będzie czuła się tutaj dobrze.


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 08:08 PM

saferłel napisał(a):''Wszelka cena'' w tym wypadku to Twoje 900 zł i jesteśmy w stanie Ci je zwrócić. Kochamy to forum i tak jak zadeklarowaliśmy, mobilizacja zrobiła swoje. Nie rozumiem po co ciągniemy tę dyskusję zamiast zrealizować sprawę do końca.

dobra trzymamy się pierwotnej wersji, Potrzebuje dane personalne oczywiście na PW w celu zarejestrowania na tą osobę serwer
tak jak się pytaliście ta tez osoba otrzyma hasła do serwera, i całej reszty, hasła oczywiście sobie zmieni na swoje.
Te dane potrzebuje możliwie szybko, tak żebym mógł przenieść serwer na nowego właściciela


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 08:09 PM

prz_rulez napisał(a):Dobrze, przypuśćmy (na razie tylko przypuśćmy), że zostajesz administratorem forum. Jak sobie wyobrażasz współżycie na forum? W ostatnich dniach zdenerwowałeś większą część tego forum. Możliwe, że wcześniej nie było aż tak źle z Tobą jako administratorem, ale teraz uważam, że to są nieuczciwe zagrania. Nie sądzę, że którakolwiek ze stron będzie czuła się tutaj dobrze.


Zadajmy sobie pytanie, co spowodowało całe to zamieszanie i to ze chcecie odwołać admina?


RE: Zmiany - meni - 16.04.2012 08:10 PM

rado napisał(a):to znaczy dla których?
O nieobecnych i niemogących przedstawić swojego stanowiska się nie rozmawia!
Ale dobra, mówię o dwóch osobach które jak mówią kiedyś były zżyte z tym forum a obecnie je nic nie łączy, czyli Garym i bearze.


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 08:11 PM

meni napisał(a):O nieobecnych i niemogących przedstawić swojego stanowiska się nie rozmawia!
Ale dobra, mówię o dwóch osobach które jak mówią kiedyś były zżyte z tym forum a obecnie je nic nie łączy, czyli Garym i bearze.

nich nic nie mówię, nawet nie wiem kim są te osoby


RE: Zmiany - meni - 16.04.2012 08:14 PM

<ugryzł się w język i trzyma nerwy na wodzy>

rado napisał(a):Właśnie sobie poczytałem ciekawe posty, u konkurencji. Bardzo ciekawe.
W takim razie o co chodzi?


RE: Zmiany - prz_rulez - 16.04.2012 08:14 PM

(16.04.2012 08:09 PM)rado napisał(a):  Zadajmy sobie pytanie, co spowodowało całe to zamieszanie i to ze chcecie odwołać admina?
Obawiam się, że już w tym momencie to nie ma znaczenia. Wybacz, ale po prostu nie będzie już zaufania dla admina, który bawi się użytkownikami forum. Ja to pół biedy, ale są tu ludzie, którym naprawdę na nim zależy, a w tym momencie żyją w strachu, co się z nim stanie. I nawet jeśli napiszesz, że "wszystko będzie dobrze", to nikt w to nie uwierzy.
Takie jest moje zdanie.


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 08:16 PM

prz_rulez napisał(a):Obawiam się, że już w tym momencie to nie ma znaczenia. Wybacz, ale po prostu nie będzie już zachowania dla admina, który bawi się użytkownikami forum. Ja to pół biedy, ale są tu ludzie, którym naprawdę na nim zależy, a w tym momencie żyją w strachu, co się z nim stanie. I nawet jeśli napiszesz, że "wszystko będzie dobrze", to nikt w to nie uwierzy.
Takie jest moje zdanie.

Szkoda ze tak mówisz, bo nie zamierzałem niczego niszczyć. tym bardziej kilkuletniej pracy.


RE: Zmiany - ku3a - 16.04.2012 08:24 PM

rado napisał(a):dobra trzymamy się pierwotnej wersji, Potrzebuje dane personalne oczywiście na PW w celu zarejestrowania na tą osobę serwer
po raz kolejny pytam jakie dane są Ci potrzebne - imię i nazwisko tylko? adres mailowe? coś jeszcze?

czy numer konta na który mamy Ci teraz wysłać pieniądze to ten sam numer na który wysyłane były składki?


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 08:30 PM

ku3a napisał(a):po raz kolejny pytam jakie dane są Ci potrzebne - imię i nazwisko tylko? adres mailowe? coś jeszcze?

czy numer konta na który mamy Ci teraz wysłać pieniądze to ten sam numer na który wysyłane były składki?

Tak, potrzebne są dane imię i nazwisko, adres adres email

konto jest bez zmian. a i ważna rzecz którą ustalcie sobie, kogo przemianować na administratora bo ja swoje konto usunę.
dane do serwera przekaże jak operator serwera przepnie serwer na nowego abonenta. tam będą dostępne w przyszłości rachunki, można też zamawiać inne usługi dodatkowe o ile będą potrzebne.


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 08:30 PM

tylko dane prześlijcie na PW.


RE: Zmiany - emigrant - 16.04.2012 08:32 PM

Staram się nie wtrącać bo i tak mnie tu paru posądzi o jakieś kumoterstwo.
Jednak postaram się spojrzeć na to obiektywnie.
Wszystko zaczęło się od Mych. W chwili, kiedy nie podobało mi się negowanie jednego z użytkowników zaczęła się walka. Przypomnę, że ten użytkownik dla mnie nic złego nie zrobił. Chciał jedynie uczestniczyć w zabawie. Nie interesowały mnie jakieś dawne potyczki. Nie uczestniczyłem w nich.
Niestety odezwali się jego wrogowie, którzy przewrócili temat zupełnie do góry nogami.
Następnie wkroczył w dyskusję pabloyd próbując obnażyć co niektórych, przysparzając sobie tym samym chyba nowych wrogów?

Pabloyd???? Toć to zupełnie niekonfliktowy człowiek. Nie znam go osobiście ale aż bije od tego człowieka dobrem.

W całej tej chorej dyskusji przewija się jednak kilka tych samych osób, których początkowo głównym zadaniem było mieszanie z błotem każdego, kto myśli inaczej niż oni.
To serio wyglądało na spisek. Teraz się okazuje, że temat jest przerzucony na inne forum. Po co? Może teraz czas z problemem pojechać do Brukseli??? To ostatnio popularne w Polsce.

Gdzieś wcześniej pisałem, że teraz stworzy się tutaj demokracja z jedną frakcją rządzącą ( dyktatem).
TAK!!!

To będzie forum, gdzie nie będzie można myśleć inaczej niż zostanie wskazane.
W całym tym zamieszaniu dostrzegam jednak jedną bardzo niepokojącą rzecz.

Mycharts prawdopodobnie w tej chwili stanęło na szczycie z którego raczej już tylko będzie się staczał. Nie wierzę, że obecne osoby chcące odzyskać forum będą w stanie je utrzymać. Nie mówię o pieniądzach.
Sami nawzajem się szybciej pokłócicie niż Wam się wydaje.
Sączycie swym jadem na zewnątrz zarażając podstępnie innych, którzy, troszkę szkoda, ze Wam aż tak zawierzają.

No chyba, że macie już inne plany i to wszystko szyte jest znacznie grubszymi nićmi?

Mała prośba. Niech ktoś sobie skopiuje propozycje do nominacji Mych. Kilka osób dało mi kolejnego kopa by je realizować ale są tu tacy, dzięki którym cała ta idea pryska ze mnie. Nie wiem czy chcę się na Forum w cokolwiek jeszcze bawić.

Prawie 4 lata mojego życia na forum prawdopodobnie zostanie przekreślone tylko dlatego, że odważyłem się stworzyć Mychy.
4 lata bez zgrzytów a kiedy zabrałem głos i to w słusznej sprawie miesza się mnie natychmiast z błotem oskarżając o jakieś układy. Te układy chyba są w zupełnie innej grupie osób?


Więcej w tym temacie zdanie nie zabiorę.


RE: Zmiany - meni - 16.04.2012 08:36 PM

emigrant napisał(a):Gdzieś wcześniej pisałem, że teraz stworzy się tutaj demokracja z jedną frakcją rządzącą ( dyktatem).
TAK!!!
Jeżeli tak będzie, to oświadczam, że będę pierwszą osobą która rozpocznie nowy bunt.


RE: Zmiany - prz_rulez - 16.04.2012 08:38 PM

Nie martw się, póki ja nie dostanę bana, oznacza to, że panuje względna demokracja Icon_wink
Emigrancie, sprawa jest bardziej skomplikowana niż Ci się wydaje. Fakt, że trochę zadziałał efekt motyla, ale cóż...
Niemniej jednak ja osobiście chciałbym, żebyś z nami pozostał.


RE: Zmiany - kajman - 16.04.2012 08:45 PM

Całości nie będę komentował bo żal mi czasu.
(16.04.2012 08:32 PM)emigrant napisał(a):  1. To serio wyglądało na spisek. Teraz się okazuje, że temat jest przerzucony na inne forum. Po co?
2. Może teraz czas z problemem pojechać do Brukseli??? To ostatnio popularne w Polsce.
3. Prawie 4 lata mojego życia na forum prawdopodobnie zostanie przekreślone tylko dlatego, że odważyłem się stworzyć Mychy.
4 lata bez zgrzytów a kiedy zabrałem głos i to w słusznej sprawie miesza się mnie natychmiast z błotem oskarżając o jakieś układy. Te układy chyba są w zupełnie innej grupie osób?
1. Na tamto forum przerzuciłem tylko jeden post w celu napiętnowania postawy pabloyda.
2. Na razie jeszcze się nie wybieram, a jeżeli już to nieco bliżej.
3. Może bez megalomanii. I staraj się przynajmniej czytać ze zrozumieniem. Ja się doczytałem informacji o spisku moderatorów przeciwko adminowi, a on z mychami nic wspólnego nie ma. Czyżbyś tego nie zauważył?


RE: Zmiany - saferłel - 16.04.2012 08:50 PM

emigrant napisał(a):Sami nawzajem się szybciej pokłócicie niż Wam się wydaje.
Cóż, nie przypominam sobie żadnych poważnych kłótni na forum pomiędzy ogromną rzeszą userów. Jedyne większe (większe, czyli takie, gdzie nie chodziło o głupią sprzeczę - trwającą nawet 2-3 posty - o to czy ta piosenkarka jest ładna, ładnie śpiewa itd.) zdarzały się zawsze z udziałem tych samych 2-3 osób (wliczając w to już obecną sytuację z rado). Mycharts trzyma się bardzo dobrze jeżeli chodzi o wzajemne relacje (z wyłączeniem wspomnianych jednostek) i jakoś żyjemy już sześć lat. Na moderatorów nie było nigdy poważnych skarg (może kiedyś ktoś musiał się 2-3 razy upomnieć, by mu przypiąć temat - więc to możesz potraktować jako skargę Icon_wink) i wzajemna symbioza służyła nam dobrze. Myślę, że uczciwie mogę to przyznać. W międzyczasie pojawiały się to konkretne, drobne problemy, zawsze w podobnym wydaniu, z podobnymi aktorami, czasem też udawało się okresowo zaprowadzić kompletny porządek. Gdyby coś było w tej machinie nie tak, to pewnie nas spotkałoby to, co teraz dzieje się z administracją forum. Nie chcę się kłócić, lecz nie widzę już sensu rozpamiętywania tego wątku. Wszystko się ''okazało'', ''pokazało'' i ''napisało''.

I to jest najważniejsze. Mycharts pokazało swoją siłę w kryzysie i to jest pięknie zdany sprawdzian.


RE: Zmiany - saferłel - 16.04.2012 08:51 PM

kajman napisał(a):1. Na tamto forum przerzuciłem tylko jeden post w celu napiętnowania postawy pabloyda.
Od razu wyjaśnię, żeby ktoś nie wmówił zaraz Krzyśkowi, że kieruje się nienawiścią itd, że chodzi o to, iż pabloyd ma zakaz wstępu na forum sebastos.pl do pewnego określonego momentu. I teraz Krzysiek na tyle był zniesmaczony wypowiedziami tutaj, że chciał po prostu, aby na forum sebastos dogłębnie poznano się na jego zachowaniu (chociaż to już chyba wcześniej było jasne) i że nie będzie miał on już do forum dostępu nigdy.


RE: Zmiany - AKT! - 16.04.2012 08:53 PM

rado napisał(a):Zadajmy sobie pytanie, co spowodowało całe to zamieszanie i to ze chcecie odwołać admina?
To, że współpraca się nie układa - nie można się doprosić się od Ciebie odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie, co zresztą wciąż konsekwentnie udowadniasz.

emigrant napisał(a):Prawie 4 lata mojego życia na forum prawdopodobnie zostanie przekreślone tylko dlatego, że odważyłem się stworzyć Mychy.
To nieprawda. Mychy to fajna sprawa i za to, że się podjąłeś ich organizacji należy Ci się podziękowanie.
Nie chodzi tu o to, że każdy ma myśleć tak samo. Zresztą czy kiedykolwiek faktycznie ktoś próbował narzucać coś innym? Ale to forum dyskusyjne i jego charakter z natury jest oparty na wymianie myśli i zdań. Chodziło tylko o to by słuchać się nawzajem, a nie zmieniać ustalone już wcześniej zasady w trakcie zabawy i być głuchym na propozycje kompromisowego wyjścia z sytuacji (bo moja taką była wbrew pozorom, ale nawet nie zadałeś sobie trudu żeby przeczytać co napisałem).

Przeczytałem Twój post w tym temacie z uśmiechem na twarzy. Nie dlatego, że nastanie nowy ład czy czyjkolwiek dyktat, ale że będzie zupełnie odwrotnie niż napisałeś. Trochę wiary. Jeszcze raz powtórzę - nikt tutaj nikomu nie chce niczego narzucać na siłę, ale potrzebne są obopólne dobre chęci : )