Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Zmiany - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Forum Support (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Zmiany (/showthread.php?tid=14924)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Zmiany - AKT! - 16.04.2012 01:44 PM

Tak, jest wiele kwestii, które trzeba uzgodnić. Narzucanie absurdalnego terminu załatwienia sprawy, jest jak mniemam spowodowane tylko tylko tym, aby finalnie sprawa nie doszła do skutku.

Jak wyglądać będzie forum po przekazaniu?

Ja również apeluję o profesjonalizm - jasne i rzetelne odpowiedzi na pytania przedstawione wyżej przez Pawła.


RE: Zmiany - kajman - 16.04.2012 02:52 PM

Z tego co zrozumiałem otrzymujemy serwer ze wszystkim co jest na forum, w tym przede wszystkim z pełną i możliwą do użytkowania bazą danych).
Jeżeli tak będzie, to ja olewam rachunki, bo nie interesuje mnie gra na przetrzymanie. Chcę żeby sprawa się wyjaśniła i forum zaczęło sensownie działać. Uważam, że należy zapłacić wymienioną przez niego kwotę bo nie wiadomo, czy niedługo nie będzie większa (jeszcze wczoraj była mowa o 700 zł).


RE: Zmiany - ku3a - 16.04.2012 04:17 PM

aaktt napisał(a):Narzucanie absurdalnego terminu załatwienia sprawy, jest jak mniemam spowodowane tylko tylko tym, aby finalnie sprawa nie doszła do skutku.
Absurdalny termin jest spowodowany moim zdaniem tym, żeby wyszło na to, że tyle gadaliśmy, a pieniędzy nie jesteśmy w stanie zebrać. Tymczasem ten "fakt" już zaistniał, pieniądze mamy.
rado napisał(a):Sorry moje stanowisko przedstawilem
To jest zupełnie niepoważna odpowiedź na poważne pytanie. To jest żadna odpowiedź, a czas nam cyka. Nie doczekałem się natomiast kompletnie żadnej odpowiedzi na pytanie jakie dane nowej osoby są potrzebne.
I tak wszystko wyglądało od samego początku... Nasze konkretne pytania, a odpowiedzi rado takie jak powyżej... Nasze dyskusje i rzeczowe punktowanie argumentów, a z drugiej strony odpowiedź jednym krótkim zdaniem.

Z tego co zrozumiałem, serwer jest opłacony do marca'2013, tak? (a do kiedy opłacona jest domena?) Jak będzie wyglądało "przekazanie serwera"? I nie tylko serwera. Rozumiem, że dostaniemy login i hasło, tak? To by było chyba najprostsze dla obydwu stron. Rozumiem, że przekazana baza nie będzie zaszyfrowana, tak? Kiedy nastąpi przekazanie?
Rozumiem, że są tu 3 kwestie - dostęp do serwera, plik z bazą i prawo do domeny. Czy możemy zrobić tak, że płacimy pierwszą ratę za prace programistyczne, wtedy dostajemy od Ciebie bazę, potem płacimy za domenę, dostajemy prawo do domeny, a potem płacimy za serwer i dostajemy login i hasło do serwera?

Na jakieś potwierdzenia płatności to jednak myślę, że będziemy nalegać i to raczej nie powinno nikogo dziwić.


RE: Zmiany - AKT! - 16.04.2012 06:53 PM

ku3a napisał(a):Rozumiem, że przekazana baza nie będzie zaszyfrowana, tak?
Szyfrowanie bazy danych leży w jej istocie. Chodzi, jak mniemam, o to, żeby była w pełni odczytywalna dla silnika forum.

ku3a napisał(a):I tak wszystko wyglądało od samego początku... Nasze konkretne pytania, a odpowiedzi rado takie jak powyżej... Nasze dyskusje i rzeczowe punktowanie argumentów, a z drugiej strony odpowiedź jednym krótkim zdaniem.
I to jest istota całej sprawy.


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 07:15 PM

saferłel napisał(a):Przede wszystkim chcieliśmy na spokojnie ustalić szczegóły, regulamin, kwestie finansowe w swoim gronie, a następnie zwrócić się do Ciebie z zapytaniem o ustąpienie. Niestety postanowiłeś od razu wyciągnąć temat na forum publiczne, więc nie oczekuj od nas natychmiastowych reakcji i pełnego przygotowania w tym konkretnym momencie.

Nie sądzę, abyśmy do wtorku zdążyli zrealizować Twoje postulaty, nie planowaliśmy również abyś tylko do wtorku był adminem. Proces przejmowania forum nie powinien chyba odbywać się tak szybko. Ty jesteś w komfortowej sytuacji i możesz sobie pozwolić na takie granie terminami, ale myślę, że dla swojego i naszego dobra powinieneś spojrzeć realnie na całą sytuację.

Czy jest możliwość otrzymania jakichś rachunków/faktur, które świadczą o poniesionych wyżej kosztach, chociażby skany itd...Myślę, że to istotna sprawa. Najpierw było 700 zł, teraz 900. Już nawet nie chodzi o to czy to rzeczywista kwota, czy nie. Traktujmy siebie po prostu poważnie i profesjonalnie.

Czy zdążycie czy nie to mnie nie interesuje, jak trzeba było to kasę ja wykładałem i nikt się nie zapytał czy mam na to środki,
Co do kwoty to rzeczywiste koszty przedstawiłem, na wszystko są potwierdzenia dokonanych przelewów.

saferłel napisał(a):Ciebie o system ratalny raczej prosić nie będziemy, chociaż tak jak wspomniałeś nie mieliśmy czasu na poważniejsza organizację z w/w powodów. Poza tym pewnie chcesz otrzymać całość przed oddaniem forum. To naturalne.

Tak, masz rację nie interesuje mnie system ratalny. Także czekam do jutra.


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 07:17 PM

saferłel napisał(a):Poza tym nie odpowiedziałeś na pytanie związane z tym jak wyglądać będzie forum po przekazaniu. My rozumiemy, że skoro oddajemy Ci pieniądze jakie włożyłeś w prace informatyczne (te wykraczające poza standardowe pokrycie kosztów serwera czy domeny), to efekty tych prac informatycznych ''zostają z nami''. Wszelkie dodatki, ulepszenia, design. Za to zwracamy Ci pieniądze.

Nie odpowiedziałem wcześniej bo nie byłem przy komputerze, a z telefonu mi sie nie chce pisac
Tak, forum tak jak teraz widać, przepisuje na kogos serwer, podaje dane do logowania na serwerze itd.


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 07:19 PM

kajman napisał(a):Jeżeli tak będzie, to ja olewam rachunki, bo nie interesuje mnie gra na przetrzymanie. Chcę żeby sprawa się wyjaśniła i forum zaczęło sensownie działać. Uważam, że należy zapłacić wymienioną przez niego kwotę bo nie wiadomo, czy niedługo nie będzie większa (jeszcze wczoraj była mowa o 700 zł).

a ty myslisz ze ja pamietam ile wydałem przez 2 lata ?


RE: Zmiany - prz_rulez - 16.04.2012 07:22 PM

Rado napisał(a):Co do kwoty to rzeczywiste koszty przedstawiłem, na wszystko są potwierdzenia dokonanych przelewów.
Rado napisał(a):a ty myslisz ze ja pamietam ile wydałem przez 2 lata ?
Czyli jak jest w rzeczywistości?


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 07:22 PM

ku3a napisał(a):Z tego co zrozumiałem, serwer jest opłacony do marca'2013, tak? (a do kiedy opłacona jest domena?) Jak będzie wyglądało "przekazanie serwera"? I nie tylko serwera. Rozumiem, że dostaniemy login i hasło, tak? To by było chyba najprostsze dla obydwu stron. Rozumiem, że przekazana baza nie będzie zaszyfrowana, tak? Kiedy nastąpi przekazanie?
Rozumiem, że są tu 3 kwestie - dostęp do serwera, plik z bazą i prawo do domeny. Czy możemy zrobić tak, że płacimy pierwszą ratę za prace programistyczne, wtedy dostajemy od Ciebie bazę, potem płacimy za domenę, dostajemy prawo do domeny, a potem płacimy za serwer i dostajemy login i hasło do serwera?

Na jakieś potwierdzenia płatności to jednak myślę, że będziemy nalegać i to raczej nie powinno nikogo dziwić.

Tak do marca serwer opłacony, forum nie będzie w żaden sposób naruszone.


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 07:23 PM

prz_rulez napisał(a):Czyli jak jest w rzeczywistości?


Napisałem szczegółowo zestawienie wg wyciągów z konta


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 07:23 PM

Dobra, zmykam bo nie mam czasu dzisiaj


RE: Zmiany - ku3a - 16.04.2012 07:25 PM

rado napisał(a):Tak do marca serwer opłacony, forum nie będzie w żaden sposób naruszone.
ok, dzięki. poproszę jeszcze o odpowiedzi na pozostałe moje pytania które zacytowałeś.


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 07:31 PM

ku3a napisał(a):ok, dzięki. poproszę jeszcze o odpowiedzi na pozostałe moje pytania które zacytowałeś.

Powtarzecie sie z pytaniami, a ja nie mam czasu siedziec i pisac


RE: Zmiany - Yacy - 16.04.2012 07:40 PM

odpocząłem sobie od mychy dwa dni. prawie dwa. i ciśnienie mi zeszło...
pabloyd widzę nie raczył odpowiedzieć na moje pytania... nie istotne w tej chwili.
a ja nie mam zamiaru już się jego słowami przejmować.
przecież z powodu chorych i bezpodstawnych pomówień nie będę przekreślał kilku lat spędzonych (w zdecydowanej większości !) w świetnym towarzystwie.

jeszcze nie bardzo orientuję się na czym stanęło ale zaraz nadrobię.


RE: Zmiany - kajman - 16.04.2012 07:47 PM

Pieniądze zostaną wysłane rano, więc powinny do wieczora dojść. Po południu najpóźniej przekażemy Ci namiar, gdzie masz podrzucić hasła dostępu i wszystko inne (ja dokładnie nie wiem co, ale mądrzejsi będą wiedzieli).


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 07:48 PM

Właśnie sobie poczytałem ciekawe posty, u konkurencji. Bardzo ciekawe. Także Panowie nowa atrakcyjna wiadomość


RE: Zmiany - ku3a - 16.04.2012 07:49 PM

rado napisał(a):Powtarzecie sie z pytaniami, a ja nie mam czasu siedziec i pisac
wystarczy więc, że odpowiesz na jeden "egzemplarz" każdego pytania.


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 07:59 PM

Tak sie zastanawiam dlaczego to chcecie przejąć, wrecz za wszelką cene. nie to zeby mi zależało na tym ale to dziwne


RE: Zmiany - piotreklp3 - 16.04.2012 08:00 PM

Ja pier*olę Icon_rolleyes

W co ty grasz Rado?


RE: Zmiany - meni - 16.04.2012 08:02 PM

Z jakich pobudek taka nagła zmiana stanowiska? Icon_rolleyes I apeluję wszystkich o zachowanie jako takiego spokoju, bo czuję kolejną nerwówkę...

Rozumiem, że chodzi o ten temat:
http://forum.sebastos.pl/viewtopic.php?f=88&p=90154#p90154

Nie widzę tam nic zdrożnego. Mało tego uważam, że należy się szacunek dla tych dwóch użytkowników!