Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Zmiany - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Forum Support (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Zmiany (/showthread.php?tid=14924)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Zmiany - kajman - 15.04.2012 10:57 PM

Napisałeś tak, że niefachowiec nic nie zrozumie. No ale udało mi się tyle, że wiem, że po prostu my teraz będziemy rozmawiali z właścicielem serwera i mu płacili. Dobrze myślę?


RE: Zmiany - kajman - 15.04.2012 10:59 PM

(15.04.2012 10:52 PM)emigrant napisał(a):  No to teraz będziemy mieć na Forum demokrację z jedną frakcją rządząca i ich dyktaturą.
Sami wspolnie i demokratycznie wybierzemy władze.


RE: Zmiany - saferłel - 15.04.2012 11:03 PM

Dokładnie. Podstawą będzie nowy regulamin i wybory moderatorów. Nie wyobrażam sobie po tym wszystkich, chociażby dla jasności sytuacji, żeby nagle każdy z nas odzyskał swoje dawne stanowisko i byśmy się zachowywali jakby nic się nigdy nie stało.


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 11:07 PM

Proszę ustalic miedzy sobą na kogo bedzie zarejestrowany serwer, czyli na kogo maja byc w przyszlosci rachunki.


RE: Zmiany - ku3a - 15.04.2012 11:09 PM

Czy potrzebujesz jakichś jeszcze danych oprócz imienia, nazwiska i adresu mailowego?


RE: Zmiany - saferłel - 15.04.2012 11:10 PM

Tę wiadomość przekażemy Ci w najbliższym czasie. Musimy sami porozumieć się między sobą oraz z osobami, które zainteresowane byłyby ewentualnie przejęciem funkcji admina. Nastąpi to wkrótce jak podejrzewam.


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 11:58 PM

I tak trochę prawdy ze świata finansów:

Administruje od marca 2010 roku, do tej pory wydałem ze swoich środków następujące kwoty:
- prace informatyczne na łączną kwotę 645,00 zł
- utrzymanie serwera w okresach:
- rok 2010 - 122,00 zł
- rok 2011 - 100,00 zł
- rok 2012 - 100,00 zł

przedłużenie domeny w roku 2010 - 108,58 zł
przedłużenie domeny w roku 2011 - 109,47 zł

co daje łączną kwotę jaką poniosłem wynosi: 1185,05 zł

a od Was uzyskałem z bólami:

w roku 2011 wpłacili:
mike - 20 zł
yacy - 30 zł
THESTRANGLERS - 10 zł
adr - 20 zł
emigrant - 30 zł
1981 - 30 zł
ku3a - 30 zł
co daje kwotę łączną: 170,00 zl

w roku 2012 wpłacili:

Abok - 21 zł
szymek79 - 20 zł
THESTRANGLERS - 20 zł
kolej_grzesiek - 25 zł
saferłel - 26 zł kwota została zwrócona w całości.
co daje kwotę: 86,00 zł

Podsumowanie:
Wydałem: 1185,05 zł
wpłaty userów w 2011 roku 170,00 zł
wpłaty userów w 2012 roku 86,00 zł

to się równa 929,05 zł i takiej kwoty oczekuje do wtorku wieczora.


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 12:02 AM

a w lipcu trzeba zapłacić za domenę w kwocie około 110 zł


RE: Zmiany - ku3a - 16.04.2012 12:16 AM

Niestety to nie jest pełna lista. To nie są wszystkie kwoty które dostałeś.
Proszę innych o sprawdzenie tej listy czy też nie zostali pominięci.


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 12:19 AM

Także, administrator jest nie dobry trzeba go wymienić, i dodam ze dziękuje osobą które wpłaciły od siebie na utrzymanie forum. Każdy dał na ile mógł sobie pozwolić, ja to rozumiem i szanuje. Szkoda ze na tel liście nie ma tych osób które najwięcej krzyczą. saferłel wpłacił 26 zł, ale postanowiłem jemu to oddać bo już wiedziałem co planuje. I co mnie smuci to pytania jaki ja mam w tym interes, jak widać żaden interes tylko strata. Jak wyciągałem kasę to nie marudziłem. Ale jak coś chcę zmienić to już Admin jest nie dobry.


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 12:20 AM

To jest pełna lista, specjalnie sprawdziłem cała historię, także nie podważaj tego bo na wszystko jest kwit.


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 12:21 AM

ku3a napisał(a):Niestety to nie jest pełna lista. To nie są wszystkie kwoty które dostałeś.
a może ciebie pominąłem ? to podaj datę kiedy robiłeś przelew


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 12:26 AM

ku3a napisał(a):Czy potrzebujesz jakichś jeszcze danych oprócz imienia, nazwiska i adresu mailowego?

podaj imie i nazwisko na PW to chetnie sprawdze, chyba ze nie podano nica z forum


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 12:32 AM

rado napisał(a):ku3a - 30 zł
co daje kwotę łączną: 170,00


Przepraszam, tak masz rację przeoczyłem Ciebie ale juz to poprawiłem i ujełem na liście. Sprawdziłem calosc na nowo i teraz wszystko sie zgadza


RE: Zmiany - ku3a - 16.04.2012 12:35 AM

W porządku, dzięki.


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 12:36 AM

no sprawdziłem ponownie żeby nie było nie domówień


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 01:03 AM

saferłel napisał(a):Tę wiadomość przekażemy Ci w najbliższym czasie. Musimy sami porozumieć się między sobą oraz z osobami, które zainteresowane byłyby ewentualnie przejęciem funkcji admina. Nastąpi to wkrótce jak podejrzewam.

No jak pisałem po wyżej, czekam do wtorku. Bo zakładam że jak chcesz to przejąć z twoją ekipą, to macie na to środki finansowe.


RE: Zmiany - saferłel - 16.04.2012 08:28 AM

Przede wszystkim chcieliśmy na spokojnie ustalić szczegóły, regulamin, kwestie finansowe w swoim gronie, a następnie zwrócić się do Ciebie z zapytaniem o ustąpienie. Niestety postanowiłeś od razu wyciągnąć temat na forum publiczne, więc nie oczekuj od nas natychmiastowych reakcji i pełnego przygotowania w tym konkretnym momencie.

Nie sądzę, abyśmy do wtorku zdążyli zrealizować Twoje postulaty, nie planowaliśmy również abyś tylko do wtorku był adminem. Proces przejmowania forum nie powinien chyba odbywać się tak szybko. Ty jesteś w komfortowej sytuacji i możesz sobie pozwolić na takie granie terminami, ale myślę, że dla swojego i naszego dobra powinieneś spojrzeć realnie na całą sytuację.

Czy jest możliwość otrzymania jakichś rachunków/faktur, które świadczą o poniesionych wyżej kosztach, chociażby skany itd...Myślę, że to istotna sprawa. Najpierw było 700 zł, teraz 900. Już nawet nie chodzi o to czy to rzeczywista kwota, czy nie. Traktujmy siebie po prostu poważnie i profesjonalnie.

Nie sądzę, żeby do wtorku udało nam się zebrać i wysłać tyle pieniędzy (szczególnie, że poczekamy na Twoją odpowiedź w sprawie rachunków). Ja sam jestem dzisiaj prawdopodobnie zajęty, ale pod wieczór i jutro popołudniu zacznę kontaktować się z ludźmi w sprawie wpłat. Musimy też skontaktować się z naszym potencjalnym administratorem. Sądzę, że nawet jeżeli nie uda się w I terminie zebrać całej sumy, która niewątpliwie jest bardzo dużą kwotą, to i tak zdecydujemy się aby ktoś założył część pieniędzy i potem zostanie my ta kwota wspólnymi siłami zwrócona w ciągu kilku/kilkunastu tyg.

Ciebie o system ratalny raczej prosić nie będziemy, chociaż tak jak wspomniałeś nie mieliśmy czasu na poważniejsza organizację z w/w powodów. Poza tym pewnie chcesz otrzymać całość przed oddaniem forum. To naturalne.


RE: Zmiany - rado - 16.04.2012 01:00 PM

Sorry moje stanowisko przedstawilem


RE: Zmiany - saferłel - 16.04.2012 01:32 PM

Rado, ale podejdź poważnie do tej sprawy, proszę Cię. Załatwmy chociaż tę sprawę w profesjonalny sposób Icon_wink

Powiem tak - pieniądze już mamy. Mamy wśród siebie osobę, która jest w stanie wcześniej założyć całą kwotę. To w jaki sposób jej pieniądze spłacimy, oddamy, to już nie jest Twoje zmartwienie. Teoretycznie więc fundusze mogłyby zostać przelane na Twoje konto we wtorek.
Problem w tym, że przekaz pieniędzy to nie jedyna kwestia wiążąca się z przekazaniem forum. Naprawdę chcielibyśmy, abyś w jakikolwiek sposób potwierdził koszt, jaki poniosłeś w związku z utrzymywaniem forum. Przecież istnieją na to na pewno jakieś papiery, czy może się mylę? Tak jak napisałem wyżej - załatwmy to profesjonalnie.

Poza tym nie odpowiedziałeś na pytanie związane z tym jak wyglądać będzie forum po przekazaniu. My rozumiemy, że skoro oddajemy Ci pieniądze jakie włożyłeś w prace informatyczne (te wykraczające poza standardowe pokrycie kosztów serwera czy domeny), to efekty tych prac informatycznych ''zostają z nami''. Wszelkie dodatki, ulepszenia, design. Za to zwracamy Ci pieniądze.

Dodatkowo nie jestem w 100% pewien czy do jutrzejszego dnia zdołamy się porozumieć i omówić wszelkie szczegóły z naszym potencjalnym administratorem. Jeśli okazałoby się, że jednak nie może on z jakichś przyczyn wziąć forum, to mamy na szczęście znajomego, który zgodził się pośrednio zaopiekować forum i w tym czasie mógłbyś porozumieć się właśnie z nim w kwestii przejmowania witryny. W ogóle nie jestem pewien czy nie byłby to najlepszy możliwy wariant w tym wypadku. Nowy admin i tak potrzebowałby w razie ewentualnej zgody na prowadzenie forum trochę czasu (i nie są to 24godziny), aby zorientować się w całej sytuacji. Nie chcemy go też zbytnio mieszać w proces transformacji, ponieważ jasno przedstawiłem mu jego obowiązki jako ''stróża nocnego'', nie wymagając przy tym żadnej innej pomocy na tym etapie formowania się nowej jakości mycharts.pl. Być może jego zaangażowanie w poważny proces przejmowania forum nie jest konieczne, a nasz wspomniany znajomy, który bardzo dobrze zna się na kwestiach technicznych (lepiej niż tamta osoba) związanych z prowadzeniem takiej strony wystąpi w jego imieniu, potem przekazując mu już w odpowiednim czasie pałeczkę. Nie wiem jak na ten pomysł zapatrują się inni?