Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Zmiany - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Forum Support (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Zmiany (/showthread.php?tid=14924)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Zmiany - prz_rulez - 15.04.2012 09:01 PM

Ja myślę, że by była.
Kurczę, bardzo nie chciałem, by tak to się potoczyło...


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 09:06 PM

prz_rulez napisał(a):Ja myślę, że by była.
Kurczę, bardzo nie chciałem, by tak to się potoczyło...

nie nie byla
a jak chciałeś żeby się to potoczyło


RE: Zmiany - prz_rulez - 15.04.2012 09:08 PM

Chciałem, żeby doszło do porozumienia (chciałem dodać "oczywiście", ale w kontekście tego, co się zdarzyło, już nic nie jest oczywiste...)


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 09:13 PM

(15.04.2012 09:08 PM)prz_rulez napisał(a):  Chciałem, żeby doszło do porozumienia (chciałem dodać "oczywiście", ale w kontekście tego, co się zdarzyło, już nic nie jest oczywiste...)

Jestem za, można dojść do porozumienia. Wg. mojej oceny to krzyczą teraz moderatorzy którym zabrałem uprawnienia moderatora. Ale niczego nie przekreślam


RE: Zmiany - kajman - 15.04.2012 09:34 PM

(15.04.2012 09:13 PM)rado napisał(a):  Jestem za, można dojść do porozumienia. Wg. mojej oceny to krzyczą teraz moderatorzy którym zabrałem uprawnienia moderatora.
Ja także krzyczę, a mi nigdy uprawnień moderatora nie zabierałaś. Sam się ich zrzekłem.


RE: Zmiany - ku3a - 15.04.2012 09:48 PM

rado napisał(a):jakie to ma znaczenie czy zaufana osoba czy celowe wysłanie
niech każdy sam sobie na to odpowie...
chyba jasne.
rado napisał(a):Wg. mojej oceny to krzyczą teraz moderatorzy którym zabrałem uprawnienia moderatora
jak głową w mur...
żaden z moderatorów nie pisał nic o odebranych uprawnieniach. pisał tylko o tym co sądzi o Twoim sposobie rządzenia (się) i o tym jak widzi przyszłość.


RE: Zmiany - saferłel - 15.04.2012 09:55 PM

rado napisał(a):Nie jest urażona moja duma, ze kasy nie będzie to raczej fakt. Icon_biggrin
fakt - to, co miało lub ma miejsce w rzeczywistości;


Cytat:Ok. dostaniesz bazę danych, nie obchodzi mnie co z nią zrobisz. Ja każdego usera powiadomię ze ty będziesz w dyspozycji ich danych. po otrzymaniu informacji podejmę decyzję o ewentualnym przekazaniu.
Po raz kolejny zaznaczam, że nie ja tutaj rządzę, nie ja chcę być adminem Icon_smile Itd... Mamy swoich kandydatów, nie wiem co z jednym z nich, bo nie ja byłem odpowiedzialny za kontakt z nim, ale jedna osoba nawet się tutaj już zarejestrowała i śledzi sytuacje, chce zobaczyć jak to forum działa, jakie jest.

Nie mnie będziesz przekazywał takie dane. Ustalone to zostanie z kim innym i kiedy indziej. W tym wątku chcemy tylko potwierdzenia, że zgadzasz się nam zwrócić mycharts.pl, przekazujesz je niejako dla wspólny mycharts.pl.

Wszystkie szczegóły i kwestie techniczne muszą zostać na spokojnie omówione i nie będzie tak, że od jutra obudzimy się w innym miejscu. To potrwa. Przecież to chyba dla wszystkich z nas jest oczywiste. Musimy się dogadać odnośnie serwera, przejęcia obowiązków, kosztów. To już jednak ustalone będzie gdzie indziej.

Tutaj tylko chcemy dostać zapewnienie, że ZGADZASZ SIĘ USTĄPIĆ Z FUNKCJI ADMINISTRATORA FORUM.


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 09:57 PM

saferłel napisał(a):Tutaj tylko chcemy dostać zapewnienie, że ZGADZASZ SIĘ USTĄPIĆ Z FUNKCJI ADMINISTRATORA FORUM.

nie


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 09:59 PM

a forum sobie działa bez bez przeszkód. moderatorów przywrócę.
Tak dla zasady zeby nie bylo po twojej mysli


RE: Zmiany - saferłel - 15.04.2012 10:01 PM

Dlaczego pomimo znaczącego poparcia naszej ideii oraz faktu, że jesteśmy w stanie ponieść koszta takiego zabiegu nie chcesz nam oddać forum. Proszę, uzasadnij to.
Poza tym mam wrażenie, że jeszcze przed chwilą pisałeś, że jednak zgadzasz się oddać forum. Zmieniasz zdania jak rękawiczki.


RE: Zmiany - kajman - 15.04.2012 10:08 PM

(15.04.2012 10:01 PM)saferłel napisał(a):  Poza tym mam wrażenie, że jeszcze przed chwilą pisałeś, że jednak zgadzasz się oddać forum. Zmieniasz zdania jak rękawiczki.
Nic nie zmienia. To są insynuacje. Odda nam forum, ale pozostanie jego adminem. Wszystko jasne i proste.


RE: Zmiany - saferłel - 15.04.2012 10:09 PM

kajman napisał(a):Odda nam forum, ale pozostanie jego adminem. Wszystko jasne i proste.
To jest nielogiczne. Ewentualnym kompromisem byłoby ustanowienie drugiego administratora o równej randze, a rado nigdy by tu nie zajrzał, tylko płaciłby rachunki z naszych składek i dbał o backup - ale jaki wtedy miałby cel w prowadzeniu forum. Ba, jaki cel ma w tym, że nie chce nam go po prostu zwrócić?


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 10:10 PM

(15.04.2012 10:01 PM)saferłel napisał(a):  Dlaczego pomimo znaczącego poparcia naszej ideii oraz faktu, że jesteśmy w stanie ponieść koszta takiego zabiegu nie chcesz nam oddać forum. Proszę, uzasadnij to.
Poza tym mam wrażenie, że jeszcze przed chwilą pisałeś, że jednak zgadzasz się oddać forum. Zmieniasz zdania jak rękawiczki.

Wiesz co, przypuszczam ze to Twoja idea, (oczywiście to moje przypuszczenia) i jak znam się na ludziach to kontaktujesz się z userami i ich przekonujesz do siebie. Powiedz co tak ciebie denerwuje w ze za wszelką cenę nie chcesz mnie?
A poza tym mi to forum nie przeszkadza, niech działa sobie nonstop. Nie będę kasował waszej pracy, chociaż nikt nie docenia mojej pracy, a szkoda. Przywrócę wam te uprawnienia i w ogóle się nie wtrącę. A wy sobie piszcie i ustalajcie sobie sami co tylko chcecie. Ja wam zapewnię ciągłość pracy systemu i baz danych.

Znudziła mnie ta sprzeczka.


RE: Zmiany - saferłel - 15.04.2012 10:13 PM

rado napisał(a):Powiedz co tak ciebie denerwuje w ze za wszelką cenę nie chcesz mnie?

Tak jak pisałem - to nie jest mój pomysł, tylko wspólny. Ja może najwięcej pisze, ale ktoś musi. Wielu już nie ma ochoty z Tobą dyskutować, a powody podawaliśmy już wiele razy i powtarzanie tego w kółkoi prowadzić będzie to kolejnych bezowocnych przepychanek. Cały ten temat, cały wątek, to jeden powód, dla którego Cię nie chcemy.

rado napisał(a):Przywrócę wam te uprawnienia i w ogóle się nie wtrącę. A wy sobie piszcie i ustalajcie sobie sami co tylko chcecie. Ja wam zapewnię ciągłość pracy systemu i baz danych.
Rado - jaki masz w tym cel. Wytłumacz mi. Chcesz nam zwrócić uprawnienia, oddać nam przywileje itd. Dbać o forum ''od tyłu'', dlaczego? Czego chcesz w zamian, bo na razie wychodzi na to jakbyś niczego nie chciał. Jakbyś po prostu chciał być. BYĆ w bliżej nieokreślonym sensie.


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 10:22 PM

nie mam żadnego celu. Dobra kończę ta zabawę bo szkoda mojego czasu
Jutro przygotuje Tobie bazę danych całego forum. pobierz sobie skrybt mybb i podepnij przesłaną bazę danych. Oczywiście musisz sobie wykupić serwer gdzie zainstalujesz forum.


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 10:27 PM

Moge tez przekazac to forum wraz z serwerem


RE: Zmiany - saferłel - 15.04.2012 10:34 PM

Ile kosztowałoby przekazanie tego forum wraz z serwerem. Mam nadzieję, że rozumiesz, iż chcemy aby mycharts.pl po zmianie administratora było jak najbliższe temu, co widzimy teraz. Oczywiście tak jak pisaliśmy wcześniej - może zniknąć design oraz różne dodatki, jeśli to koniecznie. Ważne, by forum działało sprawnie i bezpiecznie.


RE: Zmiany - kajman - 15.04.2012 10:39 PM

(15.04.2012 10:27 PM)rado napisał(a):  Moge tez przekazac to forum wraz z serwerem
A możesz to wytłumaczyć to takiemu ignorantowi jak ja? Bo nie rozumiem. Serwer to jest komputer, a chyba nam nie chcesz komputera przesyłać.


RE: Zmiany - rado - 15.04.2012 10:47 PM

(15.04.2012 10:39 PM)kajman napisał(a):  
(15.04.2012 10:27 PM)rado napisał(a):  Moge tez przekazac to forum wraz z serwerem
A możesz to wytłumaczyć to takiemu ignorantowi jak ja? Bo nie rozumiem. Serwer to jest komputer, a chyba nam nie chcesz komputera przesyłać.

Taki jesteś inteligentny a nie wiesz co to serwer? ale masz prawo nie wiedzieć
także napiszę Tobie

Serwer wirtualny to zaawansowana technologicznie usługa umożliwiająca obsługę i utrzymanie wielu domen, zarządzanie pocztą, pełną kontrolę nad stronami WWW. Serwery wirtualne mają możliwość udostępniania serwerów WWW / FTP, serwerów pocztowych a także zakładania subdomen do własnych domen.
Funkcje te pozwalają świadczyć usługi hostingowe, a poprzez zastosowanie odpowiednich programów istnieje możliwość pełnej emulacji serwera fizycznego. Różnicą jest, iż wielu użytkowników wspólnie wykorzystuje zasoby sprzętowe.

Takie serwery udostępniają firmy hostingowe


RE: Zmiany - emigrant - 15.04.2012 10:52 PM

No to teraz będziemy mieć na Forum demokrację z jedną frakcją rządząca i ich dyktaturą.