Największe forum list przebojów Mycharts.pl
K'Naan & Nelly Furtado - Is Anybody Out There? - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: K'Naan & Nelly Furtado - Is Anybody Out There? (/showthread.php?tid=14669)



K'Naan & Nelly Furtado - Is Anybody Out There? - prz_rulez - 17.03.2012 11:11 PM




Nie wiem dlaczego ten utwór póki co jest tylko na liście singli w Nowej Zelandii i jest tam... na szczycie. Choć "Wavin' Flag" przeszło tam generalnie bez echa. W każdym razie - wydaje mi się, że to całkiem fajny kawałek.


RE: K'Naan & Nelly Furtado - Is Anybody Out There? - Szymek79 - 17.03.2012 11:30 PM

Przecież to jest już stareIcon_wink W dodatku jest już teledysk. A z tego co się orientuje jest również na liście kanadyjskiej i coraz wyżej na airplayu w USA (aktualnie 61 miejsce z 82).






RE: K'Naan & Nelly Furtado - Is Anybody Out There? - prz_rulez - 17.03.2012 11:57 PM

Premiera odbyła się 24 stycznia, czy ja wiem, czy takie stare? Na pewno słabo promowane w Polsce...


RE: K'Naan & Nelly Furtado - Is Anybody Out There? - Szymek79 - 18.03.2012 12:13 AM

prz_rulez napisał(a):Premiera odbyła się 24 stycznia, czy ja wiem, czy takie stare? Na pewno słabo promowane w Polsce...
Ogólnie chyba w Europie ten singiel nie jest jeszcze promowany. A tak w ogóle musisz zaglądać chyba częściej do mnie i przeglądać nowości na mojej playliście bo właśnie w styczniu jeż to nagranie u mnie pojawiło.Icon_wink


RE: K'Naan & Nelly Furtado - Is Anybody Out There? - prz_rulez - 18.03.2012 12:13 AM

Tak, Twoje nowości na playliście... z których 90% potem przepada Icon_razz2


RE: K'Naan & Nelly Furtado - Is Anybody Out There? - Szymek79 - 18.03.2012 12:18 AM

prz_rulez napisał(a):Tak, Twoje nowości na playliście... z których 90% potem przepada Icon_razz2
Wcale nie, bo jest grono utworów które na nie nie trafia poza tym moja lista nie jest z gumy tak jak twojaIcon_wink


RE: K'Naan & Nelly Furtado - Is Anybody Out There? - Kordian - 17.04.2012 10:32 PM

Piosenki, które stawiają sobie za cel leczyć nastolatków z depresji jakoś na mnie nie działają. Chyba się starzeję Icon_wink


RE: K'Naan & Nelly Furtado - Is Anybody Out There? - AKT! - 17.04.2012 10:37 PM

A to jest o tyle ciekawe, że Furtado nastolatką nie jest już od bardzo dawna Icon_wink


RE: K'Naan & Nelly Furtado - Is Anybody Out There? - Kordian - 17.04.2012 10:47 PM

No, ale ja się nie utrzymuję z muzyki, a nagranie "motywacyjnej" piosenki to chyba prawie pewny sukces, bo zawsze komuś gdzieś jest smutno i czeka, żeby go ktoś pocieszył.