Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Death Cab For Cutie - Narrow Stairs - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Death Cab For Cutie - Narrow Stairs (/showthread.php?tid=1463)



Death Cab For Cutie - Narrow Stairs - saferłel - 29.03.2008 01:50 PM

[Obrazek: Narrow_stairs.jpg]
Nie pytajcie mnie jakie są najlepsze numery tego zespołu, najlepsza płyta, video itp....nie znam ich prawie w ogóle. Ale wiem, że dla świata muzyki Indie to będzie bardzo ważna premiera uznanego i cenionego zespołu z USA. Aaa i moja znajoma baaardzo ich lubi, a trzeba wiedzieć, że ona ma kapitalny gust ;] Może właśnie oni będą dla mnie i dla was dużym objawieniem tego roku? Pierwszy super album na 5 gwiazdek. To by było coś Icon_razz2

Pierwszym singlem jest ponad 8 minutowy I Will Possess Your Heart....no dobrze, skrócony oczywiście na potrzeby singla do 4 minut, ale polecam albumową wersję, bo tylko tam jest to fantastyczne dłuuuuugie intro na pianinku. Już mi się bardzo podoba. Pobyt na mojej liście pewny.

Płyta wyjdzie 13 maja, nie mam jeszcze - będziecie musieli trochę poczekać Icon_razz2 Ale singiel na zamówienie mogę wysłać Icon_biggrin A cierpliwi jak poczekają 1,2 tygodnie to znajdą go w chomiku, tam gdzie trzymam piosenki z mojej listy:

Tracklista:

1. "Bixby Canyon Bridge"
2. "I Will Possess Your Heart"
3. "No Sunlight"
4. "Cath..."
5. "Talking Bird"
6. "You Can Do Better Than Me"
7. "Grapevine Fires"
8. "Your New Twin Size Bed"
9. "Long Division"
10. "Pity and Fear"
11. "The Ice Is Getting Thinner"


- Yacy - 30.03.2008 01:16 AM

hm chyba to gdzieś mam na dysku... Albo już nie, albo mi się wydaje ... Nie moge teraz tego namierzyć Icon_eek2 Ale muszę znaleźć i posłuchać.


- Yacy - 30.03.2008 01:45 AM

w czeluściach dysku znalazłem ich poprzedni singel: I Will Follow You Into the Dark z 2005 roku. Dość znany kawałek. Szukam dalej...

EDIT: na dysku nie znalazłem, ale w sieci i owszem. No cóż na razie tylko intro... Nie mam pojecia jak będzie dalej Icon_wink2


- saferłel - 30.03.2008 09:13 AM

Piszesz, że szukasz całej płyty czy singla? Umieszczę zaraz na chomiku jakby co - złamałeś mnie Icon_razz2, nie będą musieli ludzie czekać z 2 tyg na to Icon_wink


- Yacy - 30.03.2008 09:35 AM

Znalazłem singel, ale wersję albumową.
saferłel napisał(a):Umieszczę zaraz na chomiku jakby co - złamałeś mnie Icon_razz2, nie będą musieli ludzie czekać z 2 tyg na to Icon_wink
Icon_eek2 a gdyby niekt nie znalazł to co? Icon_wink2


- saferłel - 30.03.2008 09:42 AM

Ok to na razie nie umieszczę jeszcze, po południu ;]..skoro masz..


- prz_rulez - 30.03.2008 07:41 PM

Death Cab For Cutie! Prawdziwy zespół emo! Icon_mrgreen
[to nie ja to wymyśliłem, tylko Wikipedia Icon_razz ]