Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Keane - Silenced By the Night/Disconnected - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Keane - Silenced By the Night/Disconnected (/showthread.php?tid=14530)



Keane - Silenced By the Night/Disconnected - michal91d - 03.03.2012 08:54 PM

[Obrazek: 41FpdX6lvtL._SL500_AA280_.jpg]
13 marca ukaże się nowy singiel zespołu Keane, promujący płytę "Strangeland". Utwór "Silenced By the Night" można było usłyszeć w trailerze promującym album.

A tutaj można posłuchać 30-sekundowego fragmentu:





RE: Keane - Silenced By the Night - saferłel - 03.03.2012 09:56 PM

Już myślałem, że to jakaś wariacja na temat ''Cichej nocy''. Soft pełną gębą, ale niezły. Nazwa Keane robi dużą różnice....jednak...wciąż.


RE: Keane - Silenced By the Night - michal91d - 10.03.2012 12:24 AM






RE: Keane - Silenced By the Night - saferłel - 10.03.2012 12:42 AM

Gdzieś głęboko wciąż chowa się dusz ''Crystal Ball'', ale to już nie tak świeże. Fajna kompozycja, ale czy fajność wystarczy.


RE: Keane - Silenced By the Night/Disconnected - michal91d - 18.03.2012 11:40 AM

Zrobiło się małe zamieszanie z singlami, ale prawdopodobnie pierwszym singlem z płyty jest "Silenced By the Night", a drugim będzie "Disconnected", które wczoraj miało premierę w jednej ze stacji radiowych:



A tutaj Keane żywcem wyjęty z "Hopes and Fears". Brzmi trochę jak bliski krewny "Everybody's Changing"


RE: Keane - Silenced By the Night/Disconnected - Tomekk - 18.03.2012 12:05 PM

Swój styl zachowali, muzycznie jest w porządku, ale czegoś mi brakuje.
Mimo to podoba mi się, kolejny kandydat do mojej listy Icon_wink


RE: Keane - Silenced By the Night/Disconnected - saferłel - 18.03.2012 03:52 PM

Sam chyba pisałeś, Michale, że jeden singiel dla amerykańców, drugi dla Królestwa. Zresztą jest to potwierdzone w różnych źródłach. Będą też dwa teledyski.

Narażę się pewnie na pośmiewisko i krytykę ze strony postępowców, ale obie piosenki tego ''miernego, bezpłciowego'' zespołu mi się podobają. Powoli zaczynam je chwytać, chociaż wolałbym aby z pierwszego wzięto zwrotki, z drugiego refren i połączono w jeden super silny twór.


RE: Keane - Silenced By the Night/Disconnected - michal91d - 18.03.2012 04:01 PM

saferłel napisał(a):Sam chyba pisałeś, Michale, że jeden singiel dla amerykańców, drugi dla Królestwa. Zresztą jest to potwierdzone w różnych źródłach. Będą też dwa teledyski.
tak, ale podczas ostatniego koncertu Rice-Oxley powiedział, że "Silenced By the Night" będzie pierwszym singlem ogólnoświatowym (również dla UK). Będą dwa teledyski, ale wygląda na to, że "Disconnected" będzie drugim ogólnoświatowym singlemIcon_wink


RE: Keane - Silenced By the Night/Disconnected - saferłel - 18.03.2012 04:06 PM

michal91d napisał(a):tak, ale podczas ostatniego koncertu Rice-Oxley powiedział, że "Silenced By the Night" będzie pierwszym singlem ogólnoświatowym (również dla UK)
Hmmm....to jednak nie jest chyba najlepszy możliwy nius.

BTW: To zabawne, że wokalistka wciąż wygląda na 20 lat Icon_lol


RE: Keane - Silenced By the Night/Disconnected - thestranglers - 18.03.2012 07:08 PM

No tak, posłuchałem obydwu. Przy "Disconnected" trochę zaiskrzyło Icon_smile
Zasługi mają u mnie niewymierne. Z tych wymiernych to numer 1 2004 roku!


RE: Keane - Silenced By the Night/Disconnected - Marek - 18.03.2012 08:20 PM

pierwsza płyta była extra,nadal ich lubięIcon_smile


RE: Keane - Silenced By the Night/Disconnected - piotreklp3 - 18.03.2012 11:16 PM

(18.03.2012 07:08 PM)thestranglers napisał(a):  Przy "Disconnected" trochę zaiskrzyło Icon_smile
Również wolę ten utwór od pierwszego singla Icon_smile Super że wracają z nową muzyką w ich dobrym, starym stylu.


RE: Keane - Silenced By the Night/Disconnected - michal91d - 21.03.2012 04:33 PM

Okładka do "Disconnected":
[Obrazek: Cover-Disconnected.jpg]


RE: Keane - Silenced By the Night/Disconnected - mike - 22.03.2012 12:47 AM

Fajnie się tego słucham. Przyznam, że nigdy nie doceniałem tego zespołu. Może niebawem się to zmieni.
Chyba bardziej mi się podoba Diconnected.


RE: Keane - Silenced By the Night/Disconnected - Szymek79 - 04.04.2012 10:15 AM






RE: Keane - Silenced By the Night/Disconnected - Szymek79 - 16.04.2012 10:34 AM






RE: Keane - Silenced By the Night/Disconnected - saferłel - 17.04.2012 03:20 PM

Chciałbym, że moje ulubione zespoły dostawały kasę i robiły podobne klipy Icon_cry2 Ale Keane też lubię Icon_smile Dobrze im to wyszło. Panią z roli głównej zobaczymy niedługo w REC3, więc pasuje jak ulał Icon_smile


RE: Keane - Silenced By the Night/Disconnected - thestranglers - 17.04.2012 03:34 PM

saferłel napisał(a):Panią z roli głównej zobaczymy niedługo w REC3
Będę na NMF w piątek to obejrzę sobie dokładnie tą panią Icon_smile