Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Born Blonde - I Just Wanna Be - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Born Blonde - I Just Wanna Be (/showthread.php?tid=14446)



Born Blonde - I Just Wanna Be - michal91d - 24.02.2012 07:15 PM

[Obrazek: AmbySh1CAAASOAl.jpg]

"I Just Wanna Be" to nowy singiel zespołu Born Blonde, który ukaże się na początku marca. Promować będzie krążek pod tytułem "What the Desert Taught You?".

Do posłuchania tutaj:
http://soundcloud.com/bornblonde/i-j

EDIT: Wersję poprawili i trwa już 3:33


RE: Born Blonde - I Just Wanna Be - saferłel - 24.02.2012 08:14 PM

Jest. Trzeci udany singiel. Ma coś z Chapterhouse, coś z Boo Radley....generalnie Born Blonde robi to, co umie najlepiej, czyli soft-shoegaze o dosyć radiowej produkcji. Może weterani uznają to za pójście na łatwiznę albo ''pseudo hałasowanie'', ale obecnie nie ma nic ciekawszych debiutantów w tych rejonach muzycznych Icon_smile Jestem zadowolony. Singiel został źle uploadowany albo ktoś popełnił głupi błąd i numer urywa się po 3 minutach :/ Oby szybko wypłynęła właściwa wersja.


RE: Born Blonde - I Just Wanna Be - michal91d - 24.02.2012 09:11 PM

saferłel napisał(a):Singiel został źle uploadowany albo ktoś popełnił głupi błąd i numer urywa się po 3 minutach :/ Oby szybko wypłynęła właściwa wersja.
nie wiem, czy oni sami to zauważyli, czy coś do nich pisałeś (a może zaglądają na nasze forum i tłumaczą przez translatora, co o nich piszemy Icon_biggrin) i zmienili wersję. teraz jest dużo lepszaIcon_smile


RE: Born Blonde - I Just Wanna Be - saferłel - 24.02.2012 09:31 PM

Napisałem im, że zgodzę się na bycie ich przedstawicielem na polskim rynku, ale muszą wstawić dobrą wersję. Podziałało jak widać!


RE: Born Blonde - I Just Wanna Be - michal91d - 26.03.2012 03:39 PM

Jest już teledysk. Pytanie tylko, czy możecie go obejrzeć...






RE: Born Blonde - I Just Wanna Be - saferłel - 26.03.2012 03:48 PM

Niestety :/ RATUJ, Michał.

Już napisałem do zespołu na facebooku, żeby coś z tym zrobili. Ostatnio jak się zezłościłem, to wrzucili pełną wersją singla. Może teraz też się uda Icon_biggrin


RE: Born Blonde - I Just Wanna Be - michal91d - 26.03.2012 03:57 PM

saferłel napisał(a):Już napisałem do zespołu na facebooku, żeby coś z tym zrobili. Ostatnio jak się zezłościłem, to wrzucili pełną wersją singla. Może teraz też się uda Icon_biggrin
napisałem przed Tobą do nich na twitterze Icon_smile i odpowiedzieli: there are a few tech things were sorting out on it. Apologies xIcon_wink


RE: Born Blonde - I Just Wanna Be - saferłel - 26.03.2012 04:00 PM

Good. Niech wiedzą, że z polskimi fanami nie ma żartów. Respect.


RE: Born Blonde - I Just Wanna Be - thestranglers - 26.03.2012 06:58 PM

A może tak wyrośnie kolejna formacja która ukocha polską ziemię? Nic jeszcze nie mówią o przyjeździe do nas?


RE: Born Blonde - I Just Wanna Be - michal91d - 04.05.2012 08:08 PM

[Obrazek: 3670566105-1.jpg]
Epkę "I Just Wanna Be" z nowym utworem - "Dreamland" można ściągnąć z profilu zespołu na bandcampie
http://bornblonde.bandcamp.com/

Końcówka I Just Wanna Be (Extended Version) świetna!


RE: Born Blonde - I Just Wanna Be - michal91d - 07.06.2012 04:43 PM

W końcu jest teledysk: