Największe forum list przebojów Mycharts.pl
The Ghosts - Ghosts - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: The Ghosts - Ghosts (/showthread.php?tid=14429)



The Ghosts - Ghosts - michal91d - 22.02.2012 11:19 PM

"Ghosts" to drugi singiel po "Enough Time" pochodzący od grupy The Ghosts. Pierwszy został doceniony przez krytyków, ale drugi jest jeszcze lepszy.
Zaczyna się od gitary, ale później mamy łagodną elektronikę oraz refren, który idealnie pasowałby do Pet Shop Boys.
Bardzo dobry utwór. Dodam, że grupa The Ghosts występowała w klubie This Feeling podczas koncertu nadziei na rok 2012 obok m.in. Born Blonde.






RE: The Ghosts - Ghosts - dziobaseczek - 22.02.2012 11:22 PM

michal91d napisał(a):Pierwszy został doceniony przez krytyków, ale drugi jest jeszcze lepszy.
świetna rzecz!!! Wpada w ucho i pozostaje w nim.


RE: The Ghosts - Ghosts - saferłel - 23.02.2012 12:06 AM

Ja mam jeszcze ''zaległości'' z ''Enough Time'', które.......(zostawmy niedopowiedzenie).

Kiepska nazwa dla zespołu (co najmniej dwa takie już były), kiepski tytuł singla (w kontekście kiepskiej nazwy zespołu)...ale to wszystko schodzi na dalszy plan, bo znów nagrali bardzo dobrą piosenkę, jeszcze lepszą od ''Enough Time''. Przełamali magiczną barierę, a niewiele zespołów przechodzi w moim odczuciu przez ten próg. Płyta niedługo.

Nie wiem skąd jest ta notka (od wydawcy?) na temat samego singla, ale ktoś ma dobre ucho, bo PSB rzeczywiście mieli jeden utwór, z którego wybornie słychać tu kilka nut w refrenie, zresztą nie tylko tam. A ja, słuchając ich dosłownie połowę swojego życia,.....w tym momencie nie pamiętam o jaki numer chodzi. Ale postaram się szybko do tego dojść.


RE: The Ghosts - Ghosts - michal91d - 23.02.2012 10:47 AM

saferłel napisał(a):Nie wiem skąd jest ta notka (od wydawcy?)
ode mnieIcon_lol


RE: The Ghosts - Ghosts - Remo - 23.02.2012 11:47 AM

Aż mi ciary przeszły, chyba pierwszy singiel ma pecha. Icon_rolleyes


RE: The Ghosts - Ghosts - bugman - 23.02.2012 01:28 PM

kiedy plyta ?


RE: The Ghosts - Ghosts - michal91d - 23.02.2012 01:47 PM

Płyta 15 kwietnia, tytuł - "The End"


RE: The Ghosts - Ghosts - michal91d - 23.02.2012 09:02 PM

I jeszcze ciekawostka:
Teledysk do singla "Ghosts" zespołu Ghosts. Szkoda, że po jednym albumie słuch o nich zaginął. Choć ostatnio (kilka miesięcy temu) wokalista opublikował na bandcampie 3 nowe utwory. Może coś z tego będzie.