Największe forum list przebojów Mycharts.pl
DLP - Notowanie 270 (04.02.12) - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Zamrażarka (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: Domowa Lista Przebojów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Wątek: DLP - Notowanie 270 (04.02.12) (/showthread.php?tid=14271)

Strony: 1 2


RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12) - AKT! - 11.02.2012 04:04 PM

9 egzaminów w jednej sesji? Icon_surprised
Co Ty studiujesz? Icon_eek

Od kilku dni zbieram się, żeby napisać tu coś w miarę konstruktywnego, ale chyba ostatecznie polegnę Icon_wink

Właśnie słucham Twojego numeru jeden po raz drugi i na razie nie wiem co o nim sądzę. Trochę za dużo wszystkiego tutaj się dzieje. Jakieś nakładające się na siebie kiczowate efekty, ckliwe gitary, syntezatorowo-dzwoneczkowy podkład. Nie klei się.

Za to Chairlift, zarówno ten z #2. jak i ten #40., przypadł mi do gustu bez wątpienia.

Podobnie numery #3. i #4. uważam za udane, ale nie wiem jeszcze czy ostatecznie uda mi się w nie dostatecznie wejść i odnaleźć się w nich.

Jak wysoko dotarł tutaj "Daily Mail"? Po tym co wyczyniał tu w zeszłym roku "Lotus Flower", ten numer chyba powinien być przez kilka miesięcy na szczycie, żeby docenić do proporcjonalnie do wartości w odniesieniu do tamtego Icon_wink

Co to jest ∆?
Niedługo wykonawcy zupełnie porzucą literki do komunikowania się ze światem Icon_rolleyes

Ten Neon Indian to Twój własny wybór?

Pozycje 41-70 to jak widać strefa permanentnych spadków. Nie przeszkadza Ci takie składowisko nie pierwszej świeżości kawałków na spodzie listy? Icon_smile


RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12) - saferłel - 11.02.2012 04:17 PM

aaktt napisał(a):9 egzaminów w jednej sesji? Icon_surprised
Co Ty studiujesz? Icon_eek
Przecież wiesz, że Stosunki Międzynarodowe Icon_wink Po prostu wziąłem sobie od razu cztery dodatkowe przedmioty, żeby teoretycznie mieć luzy w następnej rundzie. Oprócz 2x5 obowiązkowych mamy do przerobienia też 1x5 dodatkowych, czy łącznie 15 egzaminów. Ja pomęczyłem się dla świętego spokoju (np. z tą dodatkową Biologią w ramach takich wykładów otwartych), bo i tak pomimo wypełnienia minimum będę realizował inne dodatkowe w drugim semestrze Icon_wink

aaktt napisał(a):Właśnie słucham Twojego numeru jeden po raz drugi i na razie nie wiem co o nim sądzę. Trochę za dużo wszystkiego tutaj się dzieje. Jakieś nakładające się na siebie kiczowate efekty, ckliwe gitary, syntezatorowo-dzwoneczkowy podkład. Nie klei się.
Jakie kiczowate? Dobry kicz jeszcze bym przyjął z uśmiechem, ale tutaj w ogóle chyba nie występuje takie pojęcie. Dzwonki, klawisze, gitary....jest gęsto albo bardziej ''dream-popowo'' i melodyjnie....i facet ładnie śpiewa w wysokich rejestrach. Idealne ''marzeniowanie''.

aaktt napisał(a):Jak wysoko dotarł tutaj "Daily Mail"? Po tym co wyczyniał tu w zeszłym roku "Lotus Flower", ten numer chyba powinien być przez kilka miesięcy na szczycie, żeby docenić do proporcjonalnie do wartości w odniesieniu do tamtego Icon_wink
Hehe, 2 był.

aaktt napisał(a):Co to jest ∆?
Niedługo wykonawcy zupełnie porzucą literki do komunikowania się ze światem Icon_rolleyes
Napisałem w komentarzu. Możesz używać nazwy Alt-J, jeśli ta Cię boli Icon_smile

aaktt napisał(a):Ten Neon Indian to Twój własny wybór?
Tak.

aaktt napisał(a):Nie przeszkadza Ci takie składowisko nie pierwszej świeżości kawałków na spodzie listy? Icon_smile
To normalne, że tam są kawałki, które już swoje odsiedziały albo nie przebiły się przez ''środek'' i odlatują w otchłań. Nie wiem czym różni się ''kawałek nie pierwszej świeżości'' na 3, 16 czy 45 miejscu. Tak więc nie przeszkadza mi, bo tak to już musi (jak widać) być.


RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12) - AKT! - 11.02.2012 06:11 PM

No, ja tak miałem kilka lat temu i mi to na przykład przeszkadzało, więc przemeblowałem zupełnie listę Icon_wink

A co do Trójkąta, martyrowski rock mówisz? To sobie odpuszczę Icon_wink

Co do studiów, fajnie, że macie możliwość wyboru zupełnie dowolnych zajęć w celu uzupełnienia programu studiów. U nas wszystko jest sztywne do granic niemożliwości Icon_sad


RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12) - saferłel - 11.02.2012 06:30 PM

aaktt napisał(a):No, ja tak miałem kilka lat temu i mi to na przykład przeszkadzało, więc przemeblowałem zupełnie listę Icon_wink
Ja nie jestem listowym myślicielem. Generalnie robię ją bez większego główkowania nad tym czy coś jest atrakcyjne, przeszkadza mi czy cieszy - tzn. mam na myśli ingerencje w sferę konstrukcyjno-techniczną. Nie wiem jak przemeblowałeś listę....ja do tego nie dążę od tej strony.

aaktt napisał(a):A co do Trójkąta, martyrowski rock mówisz? To sobie odpuszczę Icon_wink
To moje określenie, wiec nie wiem skąd takie negatywne podejście. Ok, powinienem napisać - żałobny, ale nie ''histeryczna żałoba'' tylko taka z klasą Icon_lol

aaktt napisał(a):Co do studiów, fajnie, że macie możliwość wyboru zupełnie dowolnych zajęć w celu uzupełnienia programu studiów. U nas wszystko jest sztywne do granic niemożliwości Icon_sad
Jak tak się dopytuję innych, to faktycznie u mnie tylko funkcjonuje to określenie ''dodatkowe przedmioty''. Generalnie wytrwałe osoby mogą mieć nawet 12 egzaminów w jednym semestrze Icon_wink (studiując jeden kierunek oczywiście i nie podpinając się jakimiś bliżej nieznanymi mi jeszcze metodami pod przedmioty z innych kierunków).

PS - Oh, na DVD ktoś puścił u mnie właśnie Human League z 2001. ''All I ever wanter''. Czad. W końcu nie progresja Icon_smile


RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12) - prz_rulez - 11.02.2012 09:02 PM

Cytat:Nie wiem jak przemeblowałeś listę....ja do tego nie dążę od tej strony.
Chodzi chyba o to, o czym Ci kiedyś pisałem - czyli o te utwory, które gdzieś tam się plączą w okolicach ostatniego miejsca.
Cytat:Jak tak się dopytuję innych, to faktycznie u mnie tylko funkcjonuje to określenie ''dodatkowe przedmioty''.
No jak to tylko u Ciebie, nie tylko, europeistyka jest jeszcze bardziej luźna niż SM i politologia, a i na filologiach masz do zrobienia jedną opcję w semestrze.
Cytat:Generalnie wytrwałe osoby mogą mieć nawet 12 egzaminów w jednym semestrze
Wierz mi, da się więcej. Oczywiście, gdy się nie chodzi regularnie na wszystkie przedmioty Icon_wink


RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12) - saferłel - 11.02.2012 09:23 PM

prz_rulez napisał(a):Wierz mi, da się więcej. Oczywiście, gdy się nie chodzi regularnie na wszystkie przedmioty Icon_wink
Ale pisałem, że z wyłączeniem metod, o których kiedyś coś tam pisałeś. Czytaj uważnie Icon_razz2

prz_rulez napisał(a):No jak to tylko u Ciebie, nie tylko, europeistyka jest jeszcze bardziej luźna niż SM i politologia, a i na filologiach masz do zrobienia jedną opcję w semestrze.
Chodzi mi o uczelnie. Domyślaj się uważnie Icon_razz2


RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12) - prz_rulez - 11.02.2012 10:12 PM

Takie domyślenie też mi przeszło pod uwagę, ale ostatecznie wybrałem ten błędny Icon_smile
A o tej metodzie akurat nie wspominałeś Icon_smile


RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12) - dziobaseczek - 25.02.2012 09:12 PM

dawaj nowe notowania na my charts Icon_smile Nie każdy zna nieobiektywny skaner muzyczny.


RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12) - furbul - 28.02.2012 11:27 PM

Tradycyjna okolicznościowa przerwa w publikacji :]


RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12) - dziobaseczek - 05.03.2012 07:46 PM

Strzelam!!




RE: DLP - Notowanie 270 (04.02.12) - dziobaseczek - 05.03.2012 07:49 PM

Albo to Cię zastrzeli na aMEN!!
http://soundcloud.com/mranonymas/murder-mystery-problems