Największe forum list przebojów Mycharts.pl
The BRIT Awards 2012 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=113)
+--- Wątek: The BRIT Awards 2012 (/showthread.php?tid=14105)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: The BRIT Awards 2012 - michal91d - 22.02.2012 12:37 PM

Nie wydaje mi się, żeby w występie Blur chodziło o show. Oni po prostu mieli zagraćIcon_smile Wyszło im dobrze, choć oczywiście niektórzy narzekają. (Niektórzy twierdzą, że Damon był lekko pijany)


















RE: The BRIT Awards 2012 - Remo - 22.02.2012 12:46 PM

To jednak nie wydawało mi się Icon_biggrin

Nie o show mi chodziło, wiadomo inna klasa. Flo przy nich to żółtodziób, ale chodzi mi o emocje. We mnie Blur budził tylko emocje związane z tym, że to co zagrali znam bardzo dobrze od lat (właściwie się na tym wychowałem, bo brat ich słuchał) ale wykonanie nie wzbudziło we mnie żadnych emocji. Chociaż Tender nawet mi się podobało.


RE: The BRIT Awards 2012 - AKT! - 22.02.2012 12:48 PM

Obejrzałem sobie trochę te Blury i faktycznie wokalnie trochę nie domagał, ale generalnie mi się podobało. Nie jestem żadnym fanem, ale fajnie, że wrócili Icon_wink I co, jednak nie było nowej piosenki...


RE: The BRIT Awards 2012 - saferłel - 22.02.2012 01:00 PM

''Tender'' akurat było chyba najmniej porywające. Najlepsze było oczywiście wejście w postaci G&B Icon_wink

Remo napisał(a):Nie o show mi chodziło, wiadomo inna klasa. Flo przy nich to żółtodziób, ale chodzi mi o emocje.
Właśnie brzmienie tamtego posta w ogóle nie wskazywało na taką interpretacje Icon_wink

Blur, jak przystało na zespół britpopowy z tej bardziej ''psotnej'' części stawki, wypadł niedbale, pijacko, wyjątkowo luzacko i antymedialnie. I to było fajne, bo znając tych muzyków, znając ich styl, nie trzeba przejmować się szczególnie heavy metalowymi wokalami Damona (które przecież był celowo wyeksponowane w taki, a nie inny sposób). Oni mają ten komfort Icon_smile To nie Coldplay, który robi wszystko w harmonii z błyskiem fleszy i musi starać się grać tak jak na albumie.


RE: The BRIT Awards 2012 - Remo - 22.02.2012 01:08 PM

Każdy patrzy na to inaczej Icon_wink
Aż sobie wykopałem ze strychu płytę Blur, już się zgrywa.