Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Cast - See That Girl - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Cast - See That Girl (/showthread.php?tid=13765)



Cast - See That Girl - Szymek79 - 19.12.2011 04:41 PM

Twórcy przebojów "Alright" i "Sandstorm" pochodzący z Liverpoolu zespół Cast powraca z nowym nagraniem "See That Girl", który zapowiada ich pierwszy od 10 lat studyjny album pt. "Troubled Times".






RE: Cast - See That Girl - michal91d - 19.12.2011 05:22 PM

Podobnie jak z Toploaderem. Dobre, ale bez błysku, bez tego czegoś co mieli kilka(naście) lat temu.


RE: Cast - See That Girl - dziobaseczek - 19.12.2011 07:05 PM

Wreszcie Szymek zapodał nowość, która autentycznie mnie ucieszyła.
michal91d napisał(a):Dobre, ale bez błysku, bez tego czegoś co mieli kilka(naście) lat temu.
no cóż młodość nie wieczność, ale na pewno wrzucam na playlistę.


RE: Cast - See That Girl - Szymek79 - 19.12.2011 07:38 PM

dziobaseczek napisał(a):Wreszcie Szymek zapodał nowość, która autentycznie mnie ucieszyła.
myślę, że coś wcześniej już było choćby "Paradise";)


RE: Cast - See That Girl - saferłel - 20.12.2011 10:48 PM

Niby tak, ale baaaardzo rzadko takiego grania można od Ciebie uświadczyć. Z chęcią posłucham, bo oczywiście planowałem zapoznać się z płytą. Nigdy to nie był topowy band, ale mieli kilka niezwykle britpopowych nagrań w repertuarze.


RE: Cast - See That Girl - Szymek79 - 20.12.2011 10:55 PM

saferłel napisał(a):Niby tak, ale baaaardzo rzadko takiego grania można od Ciebie uświadczyć. Z chęcią posłucham, bo oczywiście planowałem zapoznać się z płytą. Nigdy to nie był topowy band, ale mieli kilka niezwykle britpopowych nagrań w repertuarze.
od takiego grania są inni, ale jak coś zauważę ciekawego w dodatku band z dawnych czasów to dlaczego nie, poza tym w tym dziale staram się przedstawiać tylko takie rzeczy, które mogą się spodobać większej ilości osób a nie tylko mnie i sporo z tych utworów które prezentują nawet nie wchodzą do mnie na listę, nie wiem skąd takie przeświadczenie że jak coś jest ode mnie to dla nie których musi być niesłuchalne.Icon_sad