Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Radiohead - The Daily Mail & Staircase - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Radiohead - The Daily Mail & Staircase (/showthread.php?tid=13680)

Strony: 1 2


Radiohead - The Daily Mail & Staircase - bugman - 12.12.2011 09:29 PM

nowe piosenki ukaza sie juz 19 grudnia!

obie piosenki to wersja z basment ale ten 2 ma dodany nowy wokal.


RE: Radiohead - The Daily Mail & Staircase - michal91d - 12.12.2011 09:50 PM

Ubiegłeś mnie o kilkanaście sekund.
Okładka:
[Obrazek: 117.jpg]










RE: Radiohead - The Daily Mail & Staircase - bugman - 12.12.2011 11:25 PM

obie piosenki zajebiste. szkoda ze nie ma ich na kingu


RE: Radiohead - The Daily Mail & Staircase - AKT! - 12.12.2011 11:39 PM

całkiem fajna okładka


RE: Radiohead - The Daily Mail & Staircase - saferłel - 13.12.2011 01:17 AM

Znów będzie plumkanie i pimpanie na perkusji i jakimś elektronicznym cymbale? Icon_wink


RE: Radiohead - The Daily Mail & Staircase - dziobaseczek - 13.12.2011 01:27 AM

Jak byłem małym chłopczykiem to na oczekiwanie na każdy ruch Thoma było równe ekstazie, dziś .. cóż . Szkoda, że On nie powiedział Stop w pewnym momencie.


RE: Radiohead - The Daily Mail & Staircase - saferłel - 13.12.2011 12:26 PM

Widzicie? Nienawidzimy Radiohead! Tylko Coldplay und Rihanna Icon_smile


RE: Radiohead - The Daily Mail & Staircase - Marek - 13.12.2011 01:39 PM

nastepna płyta to będzie ich powrót do szczytowej formy.


RE: Radiohead - The Daily Mail & Staircase - Marek - 13.12.2011 01:42 PM

ale moment....the Daily Mail jest lepsze niż cała ostatnia płytaIcon_smileIcon_smile czyli już jest okIcon_smile


RE: Radiohead - The Daily Mail & Staircase - saferłel - 13.12.2011 01:52 PM

Na singlu znajdą się faktycznie nieco inne wersje niż to, co umieścił Michał. To nie będzie takie 100% ''Live'' Icon_smile Nawet czasy będą inne (3:37 i 4:coś)


RE: Radiohead - The Daily Mail & Staircase - Remo - 13.12.2011 05:40 PM

(13.12.2011 12:26 PM)saferłel napisał(a):  Widzicie? Nienawidzimy Radiohead! Tylko Coldplay und Rihanna Icon_smile
No tylko ja przynajmniej nie jęczę na forum Radiohead jacy to oni są wysnuci z pomysłów itepe. Icon_rolleyes

A utwory jak zawsze, niczym ise od siebie nie różnią, chociaż może jakbym się zgłębił w ich dyskografię to dostrzegłbym jakąś różnicę pomiędzy piosenkami oprócz tekstu.


RE: Radiohead - The Daily Mail & Staircase - dziobaseczek - 13.12.2011 06:01 PM

saferłel napisał(a):Tylko Coldplay und Rihanna Icon_smile
no wiesz przesadziłeś Icon_smile Tego co osiągnęli im już nikt nie odbierze, ale ostatnio meczące to jakieś jest.


RE: Radiohead - The Daily Mail & Staircase - bugman - 13.12.2011 07:46 PM

(13.12.2011 05:40 PM)Remo napisał(a):  
(13.12.2011 12:26 PM)saferłel napisał(a):  Widzicie? Nienawidzimy Radiohead! Tylko Coldplay und Rihanna Icon_smile
No tylko ja przynajmniej nie jęczę na forum Radiohead jacy to oni są wysnuci z pomysłów itepe. Icon_rolleyes

A utwory jak zawsze, niczym ise od siebie nie różnią, chociaż może jakbym się zgłębił w ich dyskografię to dostrzegłbym jakąś różnicę pomiędzy piosenkami oprócz tekstu.

ze co prosze ?ze piosenki sie nie roznia ?ekhm....


RE: Radiohead - The Daily Mail & Staircase - AKT! - 13.12.2011 08:17 PM

cały King of Lamb na jedno kopyto
ani jednej dobrej melodii, w niektórych utworach ZERO melodii
ja wiem, że czasami nastrój, atmosfera, jakieś cuda na kiju, ale był okres, że nagrywali w miarę przebojowe rzeczy w swoim klimacie i to było ciekawsze niż losowe stękanie yorka do postdubstepowych popłuczyn


RE: Radiohead - The Daily Mail & Staircase - dziobaseczek - 13.12.2011 08:25 PM

aaktt napisał(a):jakieś cuda na kiju, ale był okres, że nagrywali w miarę przebojowe rzeczy w swoim klimacie i to było ciekawsze niż losowe stękanie yorka do postdubstepowych popłuczyn
wyjąłeś mi to z ust Icon_smile


RE: Radiohead - The Daily Mail & Staircase - michal91d - 13.12.2011 08:54 PM

aaktt napisał(a):ja wiem, że czasami nastrój, atmosfera, jakieś cuda na kiju, ale był okres, że nagrywali w miarę przebojowe rzeczy w swoim klimacie i to było ciekawsze niż losowe stękanie yorka do postdubstepowych popłuczyn
o! i ja się zgodzę.


RE: Radiohead - The Daily Mail & Staircase - saferłel - 13.12.2011 09:29 PM

Konrad, musisz ich po prostu wziąć z prymrużeniem oka, jak Aque. Jesteś w tym przecież dobry Icon_wink

Ja się nie zgadzam, bo bez problemu wychwytuje dobre melodie na TKOL. Nie widzę w tym żadnego problemu Icon_rolleyes Też wolałbym, żeby zmienili kierunek, ale dopóki nie nagrają czegoś słabego nie mam powodu do paniki.


RE: Radiohead - The Daily Mail & Staircase - Remo - 13.12.2011 09:56 PM

Radiohead nigdy do mnie nie przemawiało i raczej się to nie zmieni póki co Icon_wink


RE: Radiohead - The Daily Mail & Staircase - AKT! - 13.12.2011 10:33 PM

Pawle, Ty akurat jesteś mistrzem świata w wychwytywaniu popowych melodii nawet w szumie morskich fal, więc jesteś poza konkurencją Icon_smile
A Radiohead zawsze wydawał mi się taki śmiertelnie poważny, że ciężko mrużyć oczy go słuchając Icon_smile No może poza "I'm a creeeep, I'm a weirdooo". Tego nie dało się brać na poważnie Icon_smile


RE: Radiohead - The Daily Mail & Staircase - bugman - 14.12.2011 12:12 AM

(13.12.2011 08:17 PM)aaktt napisał(a):  cały King of Lamb na jedno kopyto
ani jednej dobrej melodii, w niektórych utworach ZERO melodii
ja wiem, że czasami nastrój, atmosfera, jakieś cuda na kiju, ale był okres, że nagrywali w miarę przebojowe rzeczy w swoim klimacie i to było ciekawsze niż losowe stękanie yorka do postdubstepowych popłuczyn

ani jednej dobrej melodii ? sam lotus flower mnie wziemie w bil. i tam melodii nie ma ? refren a w zasadzie cala piosenke to juz po 1 razie, razem z jorkiem smecilem Icon_razz2