Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 63 - Piosenka, którą chciałbyś żeby puszczano dzieciom, mówiąc im, że to... - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 63 - Piosenka, którą chciałbyś żeby puszczano dzieciom, mówiąc im, że to... (/showthread.php?tid=13323)

Strony: 1 2


RE: dzień 63 - Piosenka, którą chciałbyś żeby puszczano dzieciom, mówiąc im, że to... - kajman - 13.01.2019 04:12 PM

EVENo napisał(a):ONE
To jest o dzieciach, a nie dla dzieci. Icon_wink


RE: dzień 63 - Piosenka, którą chciałbyś żeby puszczano dzieciom, mówiąc im, że to... - neo01 - 14.01.2019 02:12 PM

Kolejny temat - rzeka.
Wybrałem to, bo jest tam coś zdecydowanie dla dzieci, czyli "la la la" Icon_razz2 i w ogóle można się fajnie pobawić:

Bajm - Nie ma wody na pustyni


RE: dzień 63 - Piosenka, którą chciałbyś żeby puszczano dzieciom, mówiąc im, że to... - prz_rulez - 14.01.2019 02:20 PM

Stranglersie - nie no, zrozumiałem, ale uważam, że pewien aspekt moralny też jest (chyba?) dosyć ważny.
No, chyba że mówimy o pełnoletnich dzieciach, wtedy to co innego Icon_smile


RE: dzień 63 - Piosenka, którą chciałbyś żeby puszczano dzieciom, mówiąc im, że to... - AKT! - 14.01.2019 03:09 PM

a jaki jest aspekt moralny muzyki joy division?

poza tym nikt nie twierdzi, że to muzyka dla dzieci, a jedynie, że to jakiś jasny punkt na mapie dobrej muzyki


RE: dzień 63 - Piosenka, którą chciałbyś żeby puszczano dzieciom, mówiąc im, że to... - dannar - 23.02.2019 10:35 PM

Trudny wybór dla mnie, bo ja wolę raczej utwory obnażające smutną rzeczywistość, niż te pozytywne i "dobre".
Antonina Krzysztoń - Śmiechu mój