Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Kate Bush - Wild Man - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Kate Bush - Wild Man (/showthread.php?tid=12982)



Kate Bush - Wild Man - Szymek79 - 11.10.2011 04:00 PM

"Wild Man" nowy singiel Kate Bush jest zapowiedzią jej nowej płyty "50 Words Of Snow", która w sprzedaży ukaże się 21 listopada.






RE: Kate Bush - Wild Man - Marek - 11.10.2011 05:44 PM

oj chyba bedzie walka o nr 1 z NosowskąIcon_smile Kate dojrzalsza niż kiedyś,nawet barwa głosu poważniejsza....cieszę się,że zaczyna wiecej nagrywaćLIcon_smile


RE: Kate Bush - Wild Man - saferłel - 11.10.2011 10:07 PM

Kto tak fałszuje w refrenie? Muszę się przyzwyczaić do tego zupełnie niepotrzebnego dwugłosu. Sam numer wydaje się być bardzo interesujący.


RE: Kate Bush - Wild Man - caligoola - 13.10.2011 04:05 PM

Prawdopodobnie wejdzie na moja liste ale czy juz w te sobote? - Nie wiemIcon_sad


RE: Kate Bush - Wild Man - Marek - 13.10.2011 10:40 PM

oj głusi próbują słuchać kateIcon_sad


RE: Kate Bush - Wild Man - saferłel - 13.10.2011 10:45 PM

Marku, wiesz, że każdy kolejny post tego typu powoduje, że tracisz w oczach forowiczów? Twoje zachowanie jest naprawdę nieeleganckie i cechuje się jakąś dziwną zawiścią/zaślepieniem. A Kate słucham nie od dzisiaj i na pewno nie jestem głuchy na jej twórczość. Znam jej wzloty, upadki i potrafię uczciwie ocenić jej obecną twórczość.


RE: Kate Bush - Wild Man - Marek - 20.10.2011 08:10 AM

http://teksty.org/kate-bush,wild-man,tekst-piosenki

nie wiedziałem że tytułowy Wild Man to Yeti przemierzający światIcon_smile Kate jak zwykle ma swój świat całkowicie inny niż ten nas otaczający,dlatego ją kochamIcon_smile Ktoś ma jeszcze pozytywne odczucia na temat tego singielka?


RE: Kate Bush - Wild Man - Marek - 20.10.2011 08:18 AM

(13.10.2011 10:45 PM)saferłel napisał(a):  Marku, wiesz, że każdy kolejny post tego typu powoduje, że tracisz w oczach forowiczów? Twoje zachowanie jest naprawdę nieeleganckie i cechuje się jakąś dziwną zawiścią/zaślepieniem. A Kate słucham nie od dzisiaj i na pewno nie jestem głuchy na jej twórczość. Znam jej wzloty, upadki i potrafię uczciwie ocenić jej obecną twórczość.
Pawle czy wiesz że wiele Twoich postów jest podobnie zjadliwych co moje??:)Nie nazwałem głuchymi forowiczów tylko Ciebie. Bronię po prostu Kate bo stwierdzenie że ktoś fałszuje w refrenie jest dalece nieprofesjonalne i uszczypliwe.Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam.Kate też należą się przeprosinyIcon_smile


RE: Kate Bush - Wild Man - saferłel - 20.10.2011 10:30 AM

...

Problem w tym, że ja doskonale wiem, że to mnie nazwałeś w taki a nie inny sposób. To nie zmienia faktu, że takie zachowanie nie jest tutaj zbyt mile widziane. Nie wiem też co miałeś na myśli pisząc o moich zjadliwych postach, ponieważ ja nikogo nie obrażam. A jeśli zjadliwością nazywasz jakiekolwiek formy krytyki, to nic z tym nie da się niestety zrobić. Sam przecież potrafisz krytykować np. Coldplay i ich nowy singiel.

W kwestii fałszowania dodam, że jeśli uważnie wczytałbyś się w post, to wyciągnąłbyś wniosek, że nie mam na myśli Kate Bush, ale towarzyszącego jej Andy Lowa. Na początku bardzo raził mnie ten dwugłos, ponieważ zakłócił harmonię doskonałej kompozycji i moje pierwsze wrażenie nie było najlepsze (odnośnie tego konkretnego fragmentu). Na szczęście udało mi się do niego przekonać i teraz....widać wszystko na liście.


RE: Kate Bush - Wild Man - Marek - 21.10.2011 09:37 AM

(20.10.2011 10:30 AM)saferłel napisał(a):  ...

Problem w tym, że ja doskonale wiem, że to mnie nazwałeś w taki a nie inny sposób. To nie zmienia faktu, że takie zachowanie nie jest tutaj zbyt mile widziane. Nie wiem też co miałeś na myśli pisząc o moich zjadliwych postach, ponieważ ja nikogo nie obrażam. A jeśli zjadliwością nazywasz jakiekolwiek formy krytyki, to nic z tym nie da się niestety zrobić. Sam przecież potrafisz krytykować np. Coldplay i ich nowy singiel.

W kwestii fałszowania dodam, że jeśli uważnie wczytałbyś się w post, to wyciągnąłbyś wniosek, że nie mam na myśli Kate Bush, ale towarzyszącego jej Andy Lowa. Na początku bardzo raził mnie ten dwugłos, ponieważ zakłócił harmonię doskonałej kompozycji i moje pierwsze wrażenie nie było najlepsze (odnośnie tego konkretnego fragmentu). Na szczęście udało mi się do niego przekonać i teraz....widać wszystko na liście.

dobrze dobrze,przepraszam