Największe forum list przebojów Mycharts.pl
R.E.M. - We All Go Back to Where We Belong' - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: R.E.M. - We All Go Back to Where We Belong' (/showthread.php?tid=12906)



R.E.M. - We All Go Back to Where We Belong' - saferłel - 01.10.2011 03:19 PM

[Obrazek: remsd.jpg]

18 października ukaże się (prawdopodobnie) ostatni singiel w karierze zespołu R.E.M. Na kompozycję promującą składankę ''Part Lies, Part Heart, Part Truth, Part Garbage'' muzycy wybrali nagranie ''We All Go Back to Where We Belong'', które według magazynu Rolling Stone opisywany jest jako ''60s-flavored treat with sunshine-pop brass''.


RE: R.E.M. - We All Go Back to Where We Belong' - Remo - 01.10.2011 03:30 PM

Świetna okładka, oby piosenka była równie dobra Icon_smile


RE: R.E.M. - We All Go Back to Where We Belong' - AKT! - 01.10.2011 05:02 PM

opis Rolling Stone mi się podoba!


RE: R.E.M. - We All Go Back to Where We Belong' - Marek - 02.10.2011 06:41 PM

bedzie fajnieIcon_smile


RE: R.E.M. - We All Go Back to Where We Belong' - michal91d - 17.10.2011 10:24 AM






RE: R.E.M. - We All Go Back to Where We Belong' - saferłel - 17.10.2011 06:50 PM

Ładne nagranie. R.E.M. jeszcze takiego nie miał, chociaż pod względem ''lekkości'' to plasuje się gdzieś pomiędzy ''Reveal'' a ''Around the Sun''. Niemniej, mam nadzieję, że kolejne dwa kawałki będą jeszcze lepsze. Bo ten po prostu jest dobry, ale taki bez szału.


RE: R.E.M. - We All Go Back to Where We Belong' - bugman - 17.10.2011 06:57 PM

i znow sie zgadzam pawel z toba ;] dokladnie to taka krzyzowka wymienionych przez ciebie plyt ;] czuje ze te 2 pozostale to z rockowym pazurem beda


RE: R.E.M. - We All Go Back to Where We Belong' - caligoola - 18.10.2011 10:07 AM

Dla mnie swietny utwor! Prawie smooth jazz:)Taki REM lubie (Around The Sun!)


RE: R.E.M. - We All Go Back to Where We Belong' - michal91d - 27.10.2011 04:23 PM

Czemu jeszcze nikt nie wstawił teledysku? Icon_biggrin






RE: R.E.M. - We All Go Back to Where We Belong' - saferłel - 27.10.2011 04:50 PM

Po cholerę nagrywali taki teledysk....i to pożegnalny. To ma być pożegnanie? Trzeba było zatrudnić jakiegoś normalnego reżysera, a nie gościa od ''artystycznych'' obrazków z ostatniej płyty. Gdzie zespół!? Ku.....


RE: R.E.M. - We All Go Back to Where We Belong' - michal91d - 27.10.2011 04:52 PM

saferłel napisał(a):Po cholerę nagrywali taki teledysk....i to pożegnalny. To ma być pożegnanie? Trzeba było zatrudnić jakiegoś normalnego reżysera, a nie gościa od ''artystycznych'' obrazków z ostatniej płyty. Gdzie zespół!? Ku.....
mam przeczucie, że będzie jeszcze druga wersja, bo ta ma w dopisku "Kirsten Version";)


RE: R.E.M. - We All Go Back to Where We Belong' - saferłel - 27.10.2011 07:31 PM

Mam to gdzieś (druga wersja jest z jakimś starcem). Do dupy takie teledyski, o, tak właśnie powiem dosadnie - do dupy!


RE: R.E.M. - We All Go Back to Where We Belong' - Szymek79 - 27.10.2011 10:16 PM