Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Snow Patrol - Fallen Empires - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Snow Patrol - Fallen Empires (/showthread.php?tid=12797)

Strony: 1 2


Snow Patrol - Fallen Empires - Remo - 21.09.2011 06:15 PM

[Obrazek: 0602527831565_medium.jpg]

1. I'll Never Let Go
2. Called Out In The Dark
3. The Weight Of Love
4. This Isn't Everything You Are
5. The Garden Rules
6. Fallen Empires
7. Berlin
8. Life-ning
9. New York
10. In The End
11. Those Distant Bells
12. The Symphony
13. The President
14. Broken Bottles Form A Star










Data wydania ich szóstego albumu to 14 listopada. Już nie mogę się doczekać utworów numer 7 i 9 Icon_biggrin Dwa z nich już znamy singlowy Called Out In The Dark oraz Fallen Empires. Oba według mnie pokazują, że zespół wkroczył na trochę inną ścieżkę i mam nadzieje, że nie pobłądzą. Okładka - świetna, bije na głowę tą Coldplay'ową


RE: Snow Patrol - Fallen Empires - Marek - 21.09.2011 06:37 PM

Są o wiele lepsi niż Coldplay a kiedyś było zupełnie odwrotnieIcon_smile


RE: Snow Patrol - Fallen Empires - bugman - 21.09.2011 07:14 PM

zgadzam sie z remo ;] tytulowy kawalek w dalszym ciagu mnie rozklada na lopatki. a w coldplaya wierze mimo rijany ;] to tez dobry zespol


RE: Snow Patrol - Fallen Empires - michal91d - 22.09.2011 12:53 PM

Snow Patrol od zawsze trzymają dobry poziom Icon_smile Nie mogłem się doczekać "A Hundred Million Suns" nie mogę doczekać się "Fallen Empires", tym bardziej, że będzie inne, ciekawe i na pewno dobreIcon_wink


RE: Snow Patrol - Fallen Empires - saferłel - 22.09.2011 01:50 PM

Dla mnie zespolik jak zespolik. Jeden z wielu soft-rockowych, którzy po kilku latach próbują coś zmienić w swoim brzmieniu. Pośrednio im się udaje, ale takie drużyny nie przechodzą do historii.


RE: Snow Patrol - Fallen Empires - prz_rulez - 22.09.2011 01:57 PM

Ale oni już przeszli do historii. Do historii brytyjskiej listy singli - na pewno.


RE: Snow Patrol - Fallen Empires - saferłel - 22.09.2011 01:58 PM

No tak, ale zrobili to sprawą niekoniecznie pociągającej piosenki Icon_razz2 Zresztą wiesz co myślę o poziomie list przebojów Icon_razz2


RE: Snow Patrol - Fallen Empires - prz_rulez - 22.09.2011 02:02 PM

Tak, no ale jednak tyle tygodni coś znaczy.
Poza tym, ona nie jest pociągająca dla Ciebie, ale może dla wielu ludzi jest? I jak widać jest.


RE: Snow Patrol - Fallen Empires - Remo - 23.09.2011 08:38 AM

Pewne jest to, że Snow Patrol konsekwentnie robi swoje i udaje im się to, lepszy równy średniak, niż staczający się w dół dobry zespół.
A sukces Chasing Cars mówi sam za siebie.


RE: Snow Patrol - Fallen Empires - prz_rulez - 23.09.2011 08:42 AM

Chciałbym być takim "średniakiem".


RE: Snow Patrol - Fallen Empires - Marek - 24.09.2011 08:21 PM

Coldplay stoczył się już na samo dno.Wolę Snow P.


RE: Snow Patrol - Fallen Empires - Remo - 24.09.2011 10:43 PM

(23.09.2011 08:42 AM)prz_rulez napisał(a):  Chciałbym być takim "średniakiem".

Przytaczam tylko określenie Safera "zespolik jak zespolik" wnioskuję że chodziło o średniaka. Dla mnie są zespołem na solidne 5 (w skali szkolnej)


RE: Snow Patrol - Fallen Empires - michal91d - 25.09.2011 11:45 AM

Przyznam się, że tym razem mam lepsze przeczucia co do albumu Snow Patrol niż do nowego albumu Coldplay. Gary i spółka nie zawiodą, a trzy utwory z albumu, które słyszałem brzmią świetnie.

Tutaj This Isn't Everything You Are, pewnie będzie to nowy singiel, bo panowie zaczynają jego promocję.

Nie lubię tego słowa, ale tutaj pasuje idealnie: Epicka wersja Fallen Empires live:





RE: Snow Patrol - Fallen Empires - Tomekk - 25.09.2011 04:00 PM

Swego czasu "szalałem" za "Chasing Cars".
Teraz już trochę mniej, ale zespół bardzo cenię i uważam, że mają szanse na osiągnięcie sukcesu.
Na razie wypowiadam się na podstawie singla (świetny teledysk - chyba najlepszy w ich karierze:icon_razzIcon_smile oraz "Fallen Empires".
Liczę, że całość będzie równie dobra.


RE: Snow Patrol - Fallen Empires - bugman - 25.09.2011 10:39 PM

fallen super zagrane. chce wiecej


RE: Snow Patrol - Fallen Empires - thestranglers - 29.09.2011 04:49 PM

Marek napisał(a):Są o wiele lepsi niż Coldplay a kiedyś było zupełnie odwrotnieIcon_smile
Jejku, SNOW PATROL byli w cudownej formie na EYES OPEN (2006) i utworek w rodzaju "Called out in the dark" nie sięga pięt takim kompozycjom jak "Set the Fire to the Third Bar" czy "Make This Go on Forever"... (nie wspomnę już o "Run")
W formie są więc od zawsze bo nie zeszli poniżej przyzwoitego poziomu. Na nowym LP oczekuję jednak dużo lepszych utworów od wspomnianego "Called out in the dark"...


RE: Snow Patrol - Fallen Empires - saferłel - 11.10.2011 11:31 PM

Michael Stipe zaśpiewa na tej płycie.


RE: Snow Patrol - Fallen Empires - bugman - 10.11.2011 12:37 AM

chlopaki zjadaja coldplay na sniadanie. sam opener bije niemal cala plyte coldplaya na glowe. na razie znam nr 1 i 3 i jest, mocno, dynamiczne, rytmicznie, wesolo i cholernie stadionowo/klubowo. bedzie znakomita plyta na koncertach.


RE: Snow Patrol - Fallen Empires - saferłel - 10.11.2011 12:40 AM

No ciekawe to opisałeś. Może nie będzie tak źle jak myślałem. Ostatnio zawodzili, ale może wstąpił w nich jakiś nowy duch Icon_smile


RE: Snow Patrol - Fallen Empires - michal91d - 10.11.2011 12:53 PM

saferłel napisał(a):Michael Stipe zaśpiewa na tej płycie.
nie słyszałem
bugman napisał(a):chlopaki zjadaja coldplay na sniadanie. sam opener bije niemal cala plyte coldplaya na glowe. na razie znam nr 1 i 3 i jest, mocno, dynamiczne, rytmicznie, wesolo i cholernie stadionowo/klubowo. bedzie znakomita plyta na koncertach.
tak, Fallen Empires podoba mi się bardziej od Mylo Xyloto Icon_biggrin
"New York" - jedno z najlepszych nagrań w całej karierze Snow Patrol. Brzmi bardzo Sigurowo. Cudo
A w "In the End" słychać nawet jakieś próby wejścia na teren Editors z pierwszych płyt