Największe forum list przebojów Mycharts.pl
The Cranberries - Roses - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: The Cranberries - Roses (/showthread.php?tid=12596)

Strony: 1 2 3


RE: The Cranberries - Roses - Remo - 01.03.2012 10:59 PM

Aż boję się przesłuchać Icon_rolleyes


RE: The Cranberries - Roses - przemek - 01.03.2012 11:20 PM

W sieci pojawiły się też już wszystkie b-side'y z sesji do "Roses" - Always, Someday, Perfect World, In It Together, Serendipity, Stop Me. Niektóre niezłe, niektóre całkiem fajne (szczególnie In it together, które grali na koncertach jeszcze przed przerwą i Stop me, które miało być na solowej płycie Dolores).

A co do płyty... po kilku przesłuchaniach można polubić niektóre piosenki. Ale nie zmienia to faktu że Roses to płyta do sprzątania, a nie do przeżywania.


RE: The Cranberries - Roses - Yacy - 01.03.2012 11:45 PM

jest jeszcze podobno Eyelash. Tego nie słyszałem i Always nie mogę namierzyć. Ktoś może mnie wspomóc ? Icon_wink2
dzięki!


RE: The Cranberries - Roses - bugman - 02.03.2012 10:53 PM

niemal wszystkie odrzuty po tysiac kroc lepsze od piosenek z plyty. wszystkier w koncu zywsze, ciekawsze.


RE: The Cranberries - Roses - michal91d - 02.03.2012 11:12 PM

Yacy napisał(a):jest jeszcze podobno Eyelash. Tego nie słyszałem i Always nie mogę namierzyć. Ktoś może mnie wspomóc ? Icon_wink2




"Stop Me" faktycznie dobre, "Perfect World" i "In It Together" mogłyby spokojnie zastąpić niektóre utwory na albumie.


RE: The Cranberries - Roses - Yacy - 05.03.2012 01:05 AM

Michał - dziękuję Icon_smile2


RE: The Cranberries - Roses - prz_rulez - 14.06.2012 08:35 AM

Konkluzja po przesłuchaniu części utworów z albumu: wyszukujmy młode, buntownicze zespoły i cieszmy się ich muzyką, bo za 10-20 lat będą brzmiały jak dziś The Cranberries właśnie.


RE: The Cranberries - Roses - Marek - 14.06.2012 10:52 AM

dla mnie solowa płyta Dolores "Are You Listening?" była lepsza niż cała dyskografia the Cranberries razem wzięta ale pewnie jestem odosobniony w tej opiniIcon_smile


RE: The Cranberries - Roses - Marek - 14.06.2012 11:03 AM

(14.06.2012 08:35 AM)prz_rulez napisał(a):  Konkluzja po przesłuchaniu części utworów z albumu: wyszukujmy młode, buntownicze zespoły i cieszmy się ich muzyką, bo za 10-20 lat będą brzmiały jak dziś The Cranberries właśnie.
błędna konkluzja.patrz: Hey,Radiohead,U2,Dave Matthews Band,Mars Volta,Sigur Ros,Rush itd itd itd


RE: The Cranberries - Roses - prz_rulez - 14.06.2012 12:38 PM

Cóż: Radiohead nie nagrywają już Creepów, U2 - no dobra, oni akurat nagrali Vertigo i Bootsy. Hey - Nosowska już nie krzyczy. Tak więc generalnie większość zespołów, gdy ich członkowie się starzeją, zaczyna "balladzieć".


RE: The Cranberries - Roses - saferłel - 14.06.2012 02:00 PM

Nie znam zespołu, który nagrałby swój najlepszy album, mając +15 lat. Niektórzy byli blisko, ale nie, jednak się nie da. Teza z balladami grubo przesadzona, zależy od muzyki.


RE: The Cranberries - Roses - Dobromiera - 14.06.2012 08:46 PM

Przecież Żurawinki od początku nagrywały ballady. ;P


RE: The Cranberries - Roses - prz_rulez - 14.06.2012 09:08 PM

"Zombie", "Promises"? Toż te kawałki miały power! Zresztą, nawet "Analyse", "Just My Imagination" "Loud And Clear" i "Animal Instinct" miały...


RE: The Cranberries - Roses - bugman - 15.06.2012 05:25 PM

(14.06.2012 09:08 PM)prz_rulez napisał(a):  "Zombie", "Promises"? Toż te kawałki miały power! Zresztą, nawet "Analyse", "Just My Imagination" "Loud And Clear" i "Animal Instinct" miały...

oj tak.a bosnia ? co tam dolores wyprawia.... a nowap lyta bez polotu, wtorna, nudna, monotonna. najwieksze rozczarowanie 2012


RE: The Cranberries - Roses - Remo - 15.06.2012 08:13 PM

bugman napisał(a):a nowap lyta bez polotu, wtorna, nudna, monotonna. najwieksze rozczarowanie 2012
Połowa płyty owszem rozczarowuje, ale jest grupa kawałków, które są bardzo dobre.


RE: The Cranberries - Roses - Dobromiera - 15.06.2012 10:34 PM

(14.06.2012 09:08 PM)prz_rulez napisał(a):  "Zombie", "Promises"? Toż te kawałki miały power! Zresztą, nawet "Analyse", "Just My Imagination" "Loud And Clear" i "Animal Instinct" miały...

Chodziło mi o to, że na pierwszej płycie ("Everyone Else Is Doing It..") były same ballady, zresztą na następnych też przeważały (ale i były szybsze kawałki jak np. "Zombie"), ale fakt, najczęściej były dużo lepsze niż te z Roses.