Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Plebiscyt Onetu na wokalistkę wszech czasów - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Polskie listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Nieoficjalne listy (/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Wątek: Plebiscyt Onetu na wokalistkę wszech czasów (/showthread.php?tid=12520)



Plebiscyt Onetu na wokalistkę wszech czasów - tadzio3 - 26.08.2011 10:39 AM

Onet urządził wraz z internautami plebiscyt na zagraniczną wokalistkę wszech czasów. Oto wyniki:

http://muzyka.onet.pl/galerie/wokalistki-wszech-czasow-sensacyjny-wynik,4830030,10191703,galeria-mala.html#

Mój głos poszedł na wokalistkę, która znalazła się w trzeciej dziesiątce


RE: Plebiscyt Onetu na wokalistkę wszech czasów - AKT! - 26.08.2011 12:28 PM

Za dużo współczesnych i bardzo losowe rozmieszczenie wyników.
Nie wiem czy tylko ja widzę różnicę między wokalistką a piosenkarką, bo ludzie chyba nie bardzo. Słaby głosik Jennifer Lopez z top 20, śpiewająca z playbacku nawet w studiu, gdy nagrywa płytę Britney Spears wyżej niż Aguilera czy Carey, Madonna na trzecim etc.


RE: Plebiscyt Onetu na wokalistkę wszech czasów - tadzio3 - 26.08.2011 04:23 PM

To tylko zwykła ankieta internautów, nie znawców, ale pokazuje mniej więcej sympatię do danych wykonawczyń - i podkreślę - SYMPATIĘ, a nie kunszt wokalny. Tak mi się wydaje, że to właśnie było głownym kryterium


RE: Plebiscyt Onetu na wokalistkę wszech czasów - saferłel - 26.08.2011 04:26 PM

Dokładnie. Zresztą nie warto tracić czasu na onetowe ankiety.


RE: Plebiscyt Onetu na wokalistkę wszech czasów - thestranglers - 26.08.2011 07:32 PM

Znów Suferlel ma racje. Bo jesli nie wygrala JANIS to ankieta byla ustawionaIcon_smile


RE: Plebiscyt Onetu na wokalistkę wszech czasów - AKT! - 26.08.2011 08:16 PM

A co? Janis ma aż tylu fanów wśród nastoletnich czytelników serwisu muzycznego Onet.pl? Icon_wink


RE: Plebiscyt Onetu na wokalistkę wszech czasów - Remo - 26.08.2011 08:42 PM

Wokalistki ??? Katy Perry ?? Britney ?? Gomez ?? aha