Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Coldplay - Mylo Xyloto - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Coldplay - Mylo Xyloto (/showthread.php?tid=12364)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Coldplay - Mylo Xyloto - saferłel - 11.09.2011 03:08 PM

Pewnie, 14 piosenek to wcale nie jest jakoś przesadnie dużo. Powiedziałbym, że to wciąż standardy. Wszystko zależy od jakości muzyki, a reszta od koncentracji słuchacza.


RE: Coldplay - Mylo Xyloto - saferłel - 12.09.2011 11:15 AM

http://popdash.com/news/6759/rihanna-collaborates-with-coldplay-on-new-album


RE: Coldplay - Mylo Xyloto - michal91d - 12.09.2011 11:17 AM

ej, właśnie skopiowałem link i miałem go wklejać...
tak, ONA prawdopodobnie pojawi się w utworze "Princess of China". Zupełnie nie mam pojęcia co o tym myśleć. Przecież jest tyle lepszych wokalistek, Coldplay idzie w złą stronę... Niech uciekają od EMI, bo oni ich zniszczą...


RE: Coldplay - Mylo Xyloto - saferłel - 12.09.2011 01:07 PM

michal91d napisał(a):Niech uciekają od EMI, bo oni ich zniszczą...
Jakbym słyszał swoje wywody na temat PSB sprzed kilkunastu miesięcy Icon_lol Ale taka prawda...Chociaż nie wiem czy występ Rihanny jest wynikiem działania EMI. To byłoby chyba trochę za dużo jakby wytwórnia dyktowała warunki nagrywania itd...


RE: Coldplay - Mylo Xyloto - bugman - 12.09.2011 03:42 PM

ruhana.... co dalej ?zgaga?britni.... no ale w sumie.... numer dla nelki znakomity, z kylie tez sie im udalo. zobaczymy co bedzie ;]


RE: Coldplay - Mylo Xyloto - Szymek79 - 29.09.2011 12:10 AM






















RE: Coldplay - Mylo Xyloto - prz_rulez - 29.09.2011 07:13 AM

E tam, zaśpiewali z Kylie i żyją. A Rihanna ma coś w tym głosie. Jest... podniecający. Ta karaibska nutka, ach...
Z tego co mówili to był ich pomysł, ale wiadomo, że czasami rzeczywistość bywa zupełnie inna...


RE: Coldplay - Mylo Xyloto - AKT! - 29.09.2011 10:56 AM

(29.09.2011 07:13 AM)prz_rulez napisał(a):  A Rihanna ma coś w tym głosie. Jest... podniecający.
bałdzo


RE: Coldplay - Mylo Xyloto - michal91d - 17.10.2011 09:17 AM

Princess of China (feat. Rihanna)





RE: Coldplay - Mylo Xyloto - Szymek79 - 17.10.2011 10:28 AM

Jestem ciekaw czy jeśli to będzie na singlu czy Trójka zdecyduje się wrzucić to do zestawu do głosowania bo jeśli tak to na forum Lp3 będzie gorącoIcon_wink


RE: Coldplay - Mylo Xyloto - michal91d - 17.10.2011 11:57 AM

Są już studyjne wersje Charlie Brown i Hurts Like Heaven. http://soundcloud.com/usvsyou


RE: Coldplay - Mylo Xyloto - Remo - 17.10.2011 12:33 PM

Już nie ma ;/


RE: Coldplay - Mylo Xyloto - saferłel - 17.10.2011 02:12 PM

Płyta jest.


RE: Coldplay - Mylo Xyloto - saferłel - 17.10.2011 04:26 PM

...słaba :/


RE: Coldplay - Mylo Xyloto - michal91d - 17.10.2011 04:31 PM

...dobra


RE: Coldplay - Mylo Xyloto - Sajmon - 17.10.2011 04:38 PM

Jeśli Charlie Brown będzie singlem, to na mojej liście zrobi masakrę. I swear. Co do Rihanny - to jeden z powodów żeby tęsknić za starym Coldplayem sprzed Viva la Vida, ale wszyscy teraz kombinują z innowacjami i Princess of China wyszła pod tym względem chyba całkiem dobrze. Cała płyta także.


RE: Coldplay - Mylo Xyloto - michal91d - 17.10.2011 04:49 PM

zgadzam się i nawet te osoby, które wolały "Parachutes" od "Vivy" znajdą tu coś dla siebie. Icon_wink


RE: Coldplay - Mylo Xyloto - bugman - 17.10.2011 04:58 PM

slaba plyta. jestem zawiedziony. ta plyta jest zdecydowanie najgorsza w dyskografii zespolu, jedna z najwiekszych rozczarowan 2011 a numer z ruhana... WSTYD

zaden numer nie ma jakiejs mocy, nie porywa. najlepszy hurts, z epki minus i od biedy paradajs. i tyle. reszta to bsidy bisidow z vivy.


RE: Coldplay - Mylo Xyloto - saferłel - 17.10.2011 05:23 PM

Sajmon napisał(a):Jeśli Charlie Brown będzie singlem, to na mojej liście zrobi masakrę
Ja nastawiłem się na dobre nagranie po komentarzach w stylu: ''top 5 Coldplay ever''. Wszędzie pełno szumu wokół tego nagrania, a na płycie wypadało to dosyć zwyczajnie. Jest niby gitarowy motyw, ale po dwu-trzykrotnym powtórzeniu odechciewa się dalszego romansowania z nim.

Ja mogę wymienić te same highlightsy co Radek. ''Major Minus'', ''Hurts Like Heaven'' (wizytówka płyty, zawiera w sobie wszystkie najlepsze momenty ''Xylo'', a że ich niewiele to inna kwestia...) oraz....''Paradise'', bo na tle płyty wypada naprawdę nieźle. Dużym niewypałem są ballady. Żadna nie jest dobra. Ciężko nawet nazwać je przyzwoitymi - po prostu są, tak po ludzku, nudne. Po odjęciu ''przerywników'' zostają z 2-3 piosenki - niby mieniące się tysiącem światełek, niczym okładka albumu, ale pozbawione serca i energii. ''Princess'' do zestawu nie pasuje - nie wiem na ile jest to wina Rihanny, ale utwór wybitnie nie współgra z resztą materiału. Również tutaj ciężko upatrywać kandydata na dobry singiel.

2'5/5 po pierwszym odsłuchu. Może uda się wyciągnąć na 3/5, lecz już teraz można zaryzykować stwierdzenie, że gorszej płyty Coldplay nie nagrali, marnując przy okazji potencjał wypracowany na bardzo udanym ''Viva la Vida''.


RE: Coldplay - Mylo Xyloto - Remo - 17.10.2011 05:28 PM

Kawałek z Rihanną denerwuje, brzmi trochę jak z jej płyty, a nie z MX. Reszta ok, szczerze to liczyłem na coś znacznie gorszego, a tak mamy przeciętnie dobrą płytę, która grzeszy słabymi balladami - Up in Flames zdecydowanie najlepsza. Z płyty wygeneruję jeden przebój - Charlie Brown - dla mnie to Lovers in Japan, ale mniej przebojowe i ciut wolniejsze; z resztą może być ciężko. 6,5/10 po pierwszym razie mi wyszło.