Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Moja lista list. - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=145)
+--- Dział: Archiwum - stare posty (/forumdisplay.php?fid=131)
+--- Wątek: Moja lista list. (/showthread.php?tid=12)

Strony: 1 2


- tadzio3 - 13.07.2007 02:34 PM

ku3a napisał(a):czyli moze jednak te nieznane piosenki nie sa takie straszne i moze nie powinienes tak sie przed nimi opierac...
Akurat moja okazała się tą straszną Icon_wink2


- kajman - 13.07.2007 03:13 PM

tadzio3 napisał(a):
ku3a napisał(a):czyli moze jednak te nieznane piosenki nie sa takie straszne i moze nie powinienes tak sie przed nimi opierac...
Akurat moja okazała się tą straszną Icon_wink2
Straszną to jednak zdecydowanie przesadne określenie. Straszna dostałaby Icon_evil Icon_evil


- p.u.r.h. - 14.07.2007 12:36 AM

kajman napisał(a):1. 76 (2. +5) P.U.R.H.

No i sprawa bodajże najważniejsza - po 2 notowaniach panowania Gary'ego na czoło wyszedł P.U.R.H. uzyskując najwyższy wynik z dotychczasowych.
Hehe, do trzech razy sztuka Icon_biggrin3 Icon_mrgreen
Co prawda to tylko zabawa, ale to naprawdę miłe że komuś podoba się to co robię Icon_smile2


- Greg - 01.08.2007 01:08 PM

ciekawe jaka 'nieznana' piosenke wybrales sobie z mojej listy i nawet ci sie podobala? Icon_biggrin


- Anonymous - 05.08.2007 09:01 PM

Greg napisał(a):ciekawe jaka 'nieznana' piosenke wybrales sobie z mojej listy i nawet ci sie podobala? Icon_biggrin
Napisałem:
Postarałem się posłuchać po 1 nieznanej mi piosence z pierwszej 20 każdego głosującego (było kilka wyjątków).
I Ty byłeś jednym z wyjątków.


- Greg - 06.08.2007 08:58 AM

Anonymous napisał(a):
Greg napisał(a):ciekawe jaka 'nieznana' piosenke wybrales sobie z mojej listy i nawet ci sie podobala? Icon_biggrin
Napisałem:
Postarałem się posłuchać po 1 nieznanej mi piosence z pierwszej 20 każdego głosującego (było kilka wyjątków).
I Ty byłeś jednym z wyjątków.

no tak, pisales juz w jakims temacie, wiec nie rozumiem wcale po co sprawdzasz moja liste jak sadzisz ze nawet 20stka to jeden wielki shit Icon_lol


- kajman - 06.08.2007 10:33 AM

Greg napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Greg napisał(a):ciekawe jaka 'nieznana' piosenke wybrales sobie z mojej listy i nawet ci sie podobala? Icon_biggrin
Napisałem:
Postarałem się posłuchać po 1 nieznanej mi piosence z pierwszej 20 każdego głosującego (było kilka wyjątków).
I Ty byłeś jednym z wyjątków.
no tak, pisales juz w jakims temacie, wiec nie rozumiem wcale po co sprawdzasz moja liste jak sadzisz ze nawet 20stka to jeden wielki shit Icon_lol
Nie napisałem, że shit. Nie wiem po takim okresie czasu, dlaczego nie wybrałem piosenki z Twojej listy. Nie mam nawet pewności czy czegoś nie wybrałem i nie była to piosenka, która nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia (bo były i takie), więc nie skomentowałem tego faktu.
A poza tym jeżeli uznawałbym Twoją listę za jeden wielki shit to miałaby ocenę minusową, a to się nie zdarzyło,


- Greg - 06.08.2007 11:25 AM

mimo to ze na +, to nie chce zebys ocenial juz moja liste pod jakimkolwiek wzgledem, poprostu sobie tego nie zycze.


- kajman - 06.08.2007 02:35 PM

Greg napisał(a):mimo to ze na +, to nie chce zebys ocenial juz moja liste pod jakimkolwiek wzgledem, poprostu sobie tego nie zycze.
Proszę bardzo! Jeżeli tylko sobie tego życzysz. Czyli żadnych komentarzy czy tylko ocen?


- Greg - 06.08.2007 03:11 PM

kajman napisał(a):
Greg napisał(a):mimo to ze na +, to nie chce zebys ocenial juz moja liste pod jakimkolwiek wzgledem, poprostu sobie tego nie zycze.
Proszę bardzo! Jeżeli tylko sobie tego życzysz. Czyli żadnych komentarzy czy tylko ocen?

mojej listy pod wzgledem innych list, nie jest to mi do niczego potrzebne, to jest lista personalna.


- Yacy - 07.04.2010 10:32 PM

zamykam