Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Coldplay - Every Teardrop Is a Waterfall/Major Minus/Moving to Mars - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Coldplay - Every Teardrop Is a Waterfall/Major Minus/Moving to Mars (/showthread.php?tid=11683)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Coldplay - Every Teardrop Is a Waterfall/Major Minus/Moving to Mars - michal91d - 24.06.2011 04:25 PM

Pomijając politykę EMI jak dla mnie zrobili bardzo mądrze z tą Epką.
ETIAW ma podobać się fanom Vivy
MM fanom AROBTTH
MTM fanom Parachutes i X&Y
Czekam na album z niecierpliwością


RE: Coldplay - Every Teardrop Is a Waterfall/Major Minus/Moving to Mars - Marcel - 24.06.2011 10:41 PM

Mi Major chyba najbardziej się podoba z dotychczasowych kawałków.
Też czekam na całą płytke;]


RE: Coldplay - Every Teardrop Is a Waterfall/Major Minus/Moving to Mars - prz_rulez - 25.06.2011 12:25 PM

Lal.... To "Moving To Mars" jest naprawde klimatyczne.


RE: Coldplay - Every Teardrop Is a Waterfall/Major Minus/Moving to Mars - Tomekk - 25.06.2011 03:39 PM

z tych trzech poznanych Coldplayów powstała moja klasyfikacja.
oto i ona
1. Major Minus - bardzo dobre nagranie - to chyba właśnie jest "stary" Coldplay, chórek "uh-uu-uh" zdecydowanie podniósł wartośc nagrania.
2. Every Teardrop Is a Waterfall - refren kompletnie popsuty, za pozostała część utworu typowa dla zespołu, czyli ok. Średnie.
3. Moving To Mars - przypomina mi "Fix You" i inne podobne ballady. co nie znaczy, że jest źle. Może jeszcze polubię, bo utwór ma potencjał (zbyt długo się rozkręca, a to błąd Icon_razz2 )
Tak wygląda moja opinia Icon_biggrin


RE: Coldplay - Every Teardrop Is a Waterfall/Major Minus/Moving to Mars - michal91d - 29.06.2011 10:12 AM

Jest już teledysk:





RE: Coldplay - Every Teardrop Is a Waterfall/Major Minus/Moving to Mars - saferłel - 29.06.2011 01:56 PM

''Moving to Mars'' ładnie się zaczyna, ale potem zostaje kompletnie zaprzepaszczone. ''Major Minus'' jest ok, brzmi jak stary znajomy, trochę mało świeżo, ale solidnie.


RE: Coldplay - Every Teardrop Is a Waterfall/Major Minus/Moving to Mars - Tomekk - 29.06.2011 02:35 PM

podoba mi się ten teledysk. na pewno pociągnie w górę mój stosunek do nowego singla.