Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Metronomy - The Bay - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Metronomy - The Bay (/showthread.php?tid=11654)



Metronomy - The Bay - AKT! - 21.05.2011 11:00 PM

No proszę, rano piosenka jako stand-out track na płycie, ląduje jako najwyższa nowość na mojej liście, a wieczorem dowiaduję się, że będzie to kolejny singiel Icon_biggrin3 W każdym razie tak twierdzi profil grupy na facebooku. Teledysk już się kręci.

Krótko o piosence? Jeden z najlepszych tegorocznych kawałków! Czy taka rekomendacja wystarczy? Icon_wink2




- saferłel - 21.05.2011 11:49 PM

Tak zachwalasz to Metronomy, a tylko 3'5 dałeś, tyle co ''Actually'' Icon_razz2


- AKT! - 21.05.2011 11:53 PM

Tylko 3.5? Ostatnio ciągle narzekasz, że za nisko wszystko oceniam Icon_razz Masz jakieś zakrzywione poczucie RYMowej rzeczywistości. 3.5 to bardzo dobra płyta przecież. Poza tym są tu trzy słabsze piosenki, więc nie jest do końca równa. Ja się bardziej wkręcę, to może podwyższę. Niech się trochę przegryzie Icon_smile Ostatnio np. podniosłem wreszcie "Rumours" Fleetwood Mac na piątkę. Bądź ze mnie dumny, jestem szczodry! Icon_smile2 A "Actually" to właśnie bardzo dobra płyta Icon_wink2


- saferłel - 22.05.2011 12:00 AM

Przecież żartuję, a jestem w tym nieznośny tak jak ty z tym ''wiejskim r'n'b''. Tylko nie pisz, że sam zacząłem, bo to było do furbula Icon_lol

Oczywiście 3'5 to dobra ocena. Wiadomo. A moje narzekania wiążą się z tym, że w ostatnim czasie u ciebie i u Łukasza jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności nagromadziło się dużo płyt, które moim zdaniem powinny zostać bardziej docenione, a kończą u Was niekoniecznie na takim pułapie. Oczywiście w sumie nic mi do tego, ale ta intensywność trochę rzuciła mi się w oczy Icon_wink

Ja bym wolał mimo wszystko inny singiel od Metronomy.


- furbul - 22.05.2011 12:02 AM

Jak ułożysz w końcu listę, to będziesz miał innego singla Icon_wink


- AKT! - 22.05.2011 01:17 AM

saferłel napisał(a):Przecież żartuję, a jestem w tym nieznośny tak jak ty z tym ''wiejskim r'n'b''. Tylko nie pisz, że sam zacząłem, bo to było do furbula Icon_lol
To się nie liczy? Jestem u pani? Icon_razz

Cytat:Oczywiście 3'5 to dobra ocena. Wiadomo. A moje narzekania wiążą się z tym, że w ostatnim czasie u ciebie i u Łukasza jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności nagromadziło się dużo płyt, które moim zdaniem powinny zostać bardziej docenione, a kończą u Was niekoniecznie na takim pułapie. Oczywiście w sumie nic mi do tego, ale ta intensywność trochę rzuciła mi się w oczy Icon_wink
Nie wiem, ja ostatnio jestem średnio zadowolony z płyt, które się ukazują. 2011 jak na razie niezbyt mnie przekonuje. Co prawda mam jeszcze całą stertę zaległych krążków do odsłuchu, ale czy to możliwe, żebym przegapił wszystkie najlepsze? Już połowa roku prawie, a fajerwerków nie ma Icon_sad

Cytat:Ja bym wolał mimo wszystko inny singiel od Metronomy.
Już były wcześniej dwa, które myślę, że bardziej przypadną Ci do gustu, patrząc na Twój typ w Topłycie Icon_razz


- kleschko - 22.05.2011 08:57 AM

bardzo dobra wiadomość Icon_smile2


- bugman - 22.05.2011 10:32 AM

jak mowilem, 1 z numerow roku. a ze jest to singiel to juz w ogole WOOOOOOOW!