Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 25 - Piosenka, która cię rozśmiesza - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 25 - Piosenka, która cię rozśmiesza (/showthread.php?tid=11564)

Strony: 1 2


dzień 25 - Piosenka, która cię rozśmiesza - kajman - 12.05.2011 10:48 AM

Teraz to może już nie, chociażby dlatego, że zbyt dobrze znam, ale kiedyś bardzo mnie ten utwór bawił:
Andrzej Rosiewicz - Żaba story
a także Usta Mariana w wykonaniu tegoż
http://chomikuj.pl/Utumno/Music/Polskie/Andrzej+Rosiewicz
Kto nie zna, warto posłuchać fragmentu chociażby po to, żeby skojarzyć, jakie utwory wykorzystał.


- Miszon - 12.05.2011 11:41 AM

zamrożona wyborowa:



- prz_rulez - 12.05.2011 11:49 AM

Oczywiście są takie, ale... kompletnie nie jestem w stanie przypomnieć sobie jakiegoś konkretnego utworu Icon_surprised


- AKT! - 12.05.2011 12:22 PM

Heh, "Zamrożona wyborowa" fajna Icon_biggrin3 Nie słyszałem wcześniej Icon_wink2


- furbul - 12.05.2011 12:34 PM

Oczywiście cokolwiek z pierwszej płyty The Lonely Island


No cóż, to też mnie rozśmiesza:



- Szymek79 - 12.05.2011 03:23 PM

Skoro may tydzień eurowizyjny to proponuję Austrię z 2003 roku w dodatku dzisiaj po 4 letniej przerwie wraca do konkursu, miłej zabawy dla tych co nie znają tego numeru i proszę się nie zrażać początkiem i wysłuchać w całości Icon_wink2



- mike - 12.05.2011 03:50 PM



Zawsze jak tego słucham to się śmieję xD Szczególnie ze znajomymi Icon_razz

A z eurowizyjnych kawałków rozśmiesza mnie ta pani:


Jej poziom infantylizmu przewyższa wszystkich Icon_biggrin3


- Ramzes - 12.05.2011 04:22 PM

Od zawsze Icon_wink2
http://www.youtube.com/watch?v=3gg5LOd_Zus


- Remo - 12.05.2011 04:33 PM


I ten taniec Icon_biggrin


- saferłel - 12.05.2011 04:41 PM

Postanowiłem, że nie będę już postować żadnego utworu od Nagłego Ataku Spawacza Icon_wink2 Tak więc wybieram ''I Wouldn't Normally'', które samo w sobie wybitnie śmieszne nie jest (to raczej po prostu bardzo pozytywny numer), jednak razem z niesamowitym klipem nabiera nowego znaczenia. Kolejny niezapomniany teledysk z ery płyty ''Very''.



''People say i'm crazy, I tell them that it's true''


- AKT! - 12.05.2011 05:54 PM

Rozśmiesza to może niekoniecznie dobre słowo, ale bawi, szczególnie teledysk Icon_smile





- Tomekk - 12.05.2011 11:12 PM

a ja nigdy nie wysłucham tej piosenki w całości bez zaśmiania się. jeśli jeszcze dołoży się do tego teledysk to już śmiechu co nie miara Icon_wink2
Piosenka jest bardzo poważna. Mianowicie utwór traktuje o problemach emigrantów, którzy przyjeżdżają do Polski w poszukiwaniu lepszego życia. Niestety, jest to zaprezentowane w taki sposób, że nie da się przejść obok tego obojętnie,




- Gutol - 13.05.2011 12:37 AM






- prz_rulez - 13.05.2011 01:12 AM

Ano tak, Silvia Night! "Hello Gooood! What's up dog?!" Icon_lol
A ja już wiem, co wkleić:



- AKT! - 13.05.2011 01:26 PM

Uwielbiam "There're Coming to Take Me Away, Ha Ha" <3


RE: dzień 25 - Piosenka, która cię rozśmiesza - dziobaseczek - 14.10.2011 05:09 PM

Pastisz Illusion, wprost padam ze śmiechu. Ach ten Tymański Icon_smile






RE: dzień 25 - Piosenka, która cię rozśmiesza - thestranglers - 15.10.2011 05:40 PM






RE: dzień 25 - Piosenka, która cię rozśmiesza - EVENo - 06.12.2018 11:21 AM

Tak jak wspominałem wcześniej, połowę tych wyzwań potrafiłbym zapełnić Bon Jovi. Jak pierwszy raz usłyszałem "Because We Can" poskładałem się ze śmiechu i w sumie do dziś jest to moja naturalna reakcja na pierwsze dźwięki tego "przeboju".

Może podejdę do tego nieco inaczej. Gracie w gry komputerowe? Icon_razz2 Ja gram i jedną z najlepszych platformówek wszech czasów jest Rayman Legends. Popularnym wątkiem w tej produkcji są poziomy muzyczne - plansze biegane, które musimy przechodzić wykonując ruchy w rytm muzyki. Rayman, podobnie jak wiele gier, ma swój specyficzny klimat, który od lat utrzymywany jest nie tylko w tym, co się widzi, ale też w tym, co się słyszy. Dlatego utwory, które zostały wykorzystane do tych poziomów zostały wykonane w typowo "Raymanowskim" stylu. Co to oznacza? Zerknijcie sami - poziom z "Eye Of The Tiger" w wersji mariachi śmieszy mnie do dziś (warto poczekać do refrenu) Icon_biggrin Na YouTube znajdziecie też pozostałe poziomy z tej gry, wystarczy wyszukać "Rayman music levels" Icon_wink Każdy z nich jest po prostu niesamowity!

Rayman Legends - MARIACHI MADNESS (EYE OF THE TIGER)



RE: dzień 25 - Piosenka, która cię rozśmiesza - thestranglers - 06.12.2018 01:49 PM

Nie wiem czy jest w sumie z czego się jeszcze śmiać ale nie sposób nie uśmiechnąć się chociażby na skibowe 'Achtung, Achtung, meine Damen und meine Herren, herzlich willkommen und nicht verstehen'. Icon_lol

Big Cyc - Berlin Zachodni




RE: dzień 25 - Piosenka, która cię rozśmiesza - Kordian - 06.12.2018 02:05 PM





Wszystkie kaczki pływają po wodzie! Tym zabawniejsze, że w poprzedniej dekadzie VH1 emitowała ten teledysk między odcinkami Beavis & Butthead.