Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 24 - Piosenka, którą chciałbyś by zagrano na twoim... - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 24 - Piosenka, którą chciałbyś by zagrano na twoim... (/showthread.php?tid=11556)



dzień 24 - Piosenka, którą chciałbyś by zagrano na twoim... - mike - 11.05.2011 11:34 AM




- kajman - 11.05.2011 02:48 PM

Po pierwsze chciałbym być nieśmiertelny, po drugie, jeżeli musiałbym umrzeć, to nie chciałbym mieć pogrzebu. A jeżeli już musi być to może:
Maciej Zembaty - Ostatnia posługa
http://chomikuj.pl/amtb/music!+music!/Maciej+Zembaty+-+Ostatnia+pos*c5*82uga
chomik amtb music! music! Maciej Zembaty - Ostatnia posługa


- Listoholik - 11.05.2011 03:45 PM




- furbul - 11.05.2011 04:08 PM

Kto przy zdrowych zmysłach planuje własny pogrzeb? Dlatego wstawię tylko to:
Icon_biggrin3


- michal91d - 11.05.2011 05:26 PM

mike napisał(a):day24: Piosenka, którą chciałbyś usłyszeć na swoim pogrzebie
zmieniłem nazwę tematu na właściwą, tzn. tę, która pojawia się na liście tematów, bo dotychczasowa była nieco komiczna Icon_mrgreen
furbul napisał(a):Kto przy zdrowych zmysłach planuje własny pogrzeb?
wiadomo. zabawa jest amerykańska Icon_wink2
nie mam pojęcia. Właściwie mogłoby to być "Bitter Sweet Symphony", "The Funeral", "Fix You" albo utwór Sigur Rós, które stworzyłyby atmosferę, ale ja wybieram coś optymistycznego:



- Tomekk - 11.05.2011 10:31 PM

a ja bym chciał na swoim pogrzebie "Goodbye My Lover".
chociaż w sumie to i tak bym tego nie usłyszał, także co mi po tym :?:




- Yacy - 11.05.2011 11:11 PM

nie da rady wybrać tej jednej...

od zawsze najsmutniejszym, najbardziej poruszającym utworem był EPITAPH King Crimson



jeden z najlepszych utworów ever, no i tytuł, który mówi wszystko THE FUNERAL Band Of Horses



A ten utwór i okoliczności czyli śmierć Tomasza Beksińskiego, spowodowały, że Epitaph jest numerem 2 IN MEMORIAM Steve Hackett



jednak najpiękniejszy (?) jest nasz polski utwór!!! Marsz żałobny Fryderyka Szopena



taka kolejność byłaby idealna... tylko to jest ponad pół godziny muzyki... kto by to wytrzymał poza mną...?

Dziwny temat ...
Dziwny post ...


- stavanger - 11.05.2011 11:21 PM

Roger Waters - The Tide Is Turning



- kajman - 12.05.2011 09:12 AM

Yacy napisał(a):jednak najpiękniejszy (?) jest nasz polski utwór!!! Marsz żałobny Fryderyka Szopena
Też to wybrałem, tylko w nieco... innej wersji.


- Yacy - 12.05.2011 10:04 AM

no tak Icon_smile2 teraz skapnąlem się co to za utwór Zembatego Icon_wink2


- prz_rulez - 12.05.2011 10:22 AM

Też bym chyba chciał Band Of Horses.


- Miszon - 12.05.2011 11:39 AM

A ja mam nadzieję, że jeszcze nie powstała taka piosenka Icon_razz .

Względnie jeśli nie piosenka, to na pewno coś z klasyki - Bach albo Chopin. W teh chwili trudno mi wybrać, za duży wybór.


- AKT! - 12.05.2011 05:57 PM






RE: dzień 24 - Piosenka, którą chciałbyś by zagrano na twoim... - dziobaseczek - 14.10.2011 06:26 PM

na moim pogrzebie, to raczej będzie mi to zwisało, co będzie leciało, ale jak już mam wybrać piosenkę z przesłaniem to niech będzie megaprzewrotny w gruncie rzeczy kawałek




RE: dzień 24 - Piosenka, którą chciałbyś by zagrano na twoim... - thestranglers - 05.12.2018 07:27 AM

dziobaseczek napisał(a):na moim pogrzebie, to raczej będzie mi to zwisało, co będzie leciało
ja raczej wolałbym do końca przyłożyć się do playlisty Icon_wink

i dlatego (wiem, że mało oryginalnie, ale i w tym mam swój ukryty cel):

Camel - Stationary Traveller




RE: dzień 24 - Piosenka, którą chciałbyś by zagrano na twoim... - kajman - 05.12.2018 09:43 AM

dziobaseczek napisał(a):na moim pogrzebie, to raczej będzie mi to zwisało, co będzie leciało
Odrzucasz opcję, że będziesz mógł z Nieba obserwować swój pogrzeb? Czy może uważasz, że jak już tam będziesz to kompletnie nie będzie interesować Cię muzyka?


RE: dzień 24 - Piosenka, którą chciałbyś by zagrano na twoim... - neo01 - 05.12.2018 11:28 AM

Ale temat... To niech będzie:

Louis Armstrong - What a Wonderful World


RE: dzień 24 - Piosenka, którą chciałbyś by zagrano na twoim... - EVENo - 05.12.2018 01:39 PM

A co mi tam...

Leonard Cohen - YOU WANT IT DARKER
https://www.youtube.com/watch?v=v0nmHymgM7Y


RE: dzień 24 - Piosenka, którą chciałbyś by zagrano na twoim... - AKT! - 05.12.2018 02:44 PM

ja jednak wycofuję się z tego "rock lobster"

wolałbym coś mniej ostentacyjnego, a bardziej uniwersalnego
może polliniego grającego eolską harfę chopina



RE: dzień 24 - Piosenka, którą chciałbyś by zagrano na twoim... - dannar - 20.12.2018 03:06 PM

Zaległość z wczoraj. Nie jestem oryginalny, innego wyboru sobie nie wyobrażam.
Leonard Cohen - You Want It Darker