Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 18 - Piosenka, którą chciałbyś usłyszeć w radiu - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 18 - Piosenka, którą chciałbyś usłyszeć w radiu (/showthread.php?tid=11493)

Strony: 1 2 3


dzień 18 - Piosenka, którą chciałbyś usłyszeć w radiu - michal91d - 05.05.2011 12:20 PM

Przyznam szczerze, że chciałbym kiedyś mieć wpływ na muzykę, która leci w polskich stacjach radiowych. Marzy mi się dyrektor muzyczny. Ale odmieniłbym np. radio Zet! Icon_mrgreen



- Szymek79 - 05.05.2011 12:47 PM

michal91d napisał(a):Przyznam szczerze, że chciałbym kiedyś mieć wpływ na muzykę, która leci w polskich stacjach radiowych. Marzy mi się dyrektor muzyczny. Ale odmieniłbym np. radio Zet! Icon_mrgreen
a komu się nie marzy, Radia Zet nigdy nie lubiłem bo to było komercyjne radio od samego początku, za to RMF mógłby sobie przypomnieć stare czasy, a chętnie bym usłyszał to nagranie w radio a tak pozostaję youtube albo mp3




- Tomekk - 05.05.2011 01:48 PM

a kto by nie chciał mieć wpływu na muzykę w najpopularniejszych stacjach Icon_wink2
ja bym też wspierał debiutantów np. Olivię Livki Icon_razz




- prz_rulez - 05.05.2011 03:17 PM

O przepraszam, Radio Zet za czasów Komputerowej Listy Przebojów w latach dziewięćdziesiątych było świetne!


- mike - 05.05.2011 03:26 PM

Unfortunetly, It's impossible.




- Szymek79 - 05.05.2011 03:33 PM

mike napisał(a):Unfortunetly, It's impossible.
debiutują w tym tygodniu w Billboardzie z tym nagraniem to chyba dzięki udziałowi Adam w "The Voice" Icon_wink2


- michal91d - 05.05.2011 03:35 PM

Cytat:Unfortunetly, It's impossible.
widać, że udziela Ci się nastrój jutrzejszej matury z angielskiego Icon_razz


- Szymek79 - 05.05.2011 03:37 PM

prz_rulez napisał(a):O przepraszam, Radio Zet za czasów Komputerowej Listy Przebojów w latach dziewięćdziesiątych było świetne!
zdecydowanie byłem zwolennikiem Europejskiej Listy Przebojów prowadzonej przez Marcina Jędrycha w RMF-ie, nikt już teraz tak niegra żeby obok Offspringa, Oasis, Blur, Chemical Brothers, było Ace Of Base, 2 unlimited, czy Take That, Boyzone, Mylene Farmer


- AKT! - 05.05.2011 03:41 PM

michal91d napisał(a):
Cytat:Unfortunetly, It's impossible.
widać, że udziela Ci się nastrój jutrzejszej matury z angielskiego Icon_razz
O, to skoro tak, to napiszę ku przestrodze, że winno być "unfortunately" Icon_wink2


- Anonymous - 05.05.2011 03:45 PM

Fortunately, it won't be as abstract as today's exam ;-)


- furbul - 05.05.2011 03:56 PM

W matmie nie ma miejsca na abstrakcję!


- saferłel - 05.05.2011 04:35 PM

Żenujący był ten test z matmy Icon_smile Trudny jak cholera!!! Polski trudniejszy niż rok temu, matma trudniejsza. Oby jutro nie było podobnie z anglikiem, bo właśnie kończę robić podejrzanie przyjemne rozszerzenie :/


- michal91d - 05.05.2011 04:55 PM

saferłel napisał(a):Żenujący był ten test z matmy Icon_smile Trudny jak cholera!!! Polski trudniejszy niż rok temu, matma trudniejsza.
sprawdziłem zadania i nie sądzę, żeby była trudniejsza niż rok temu. Icon_wink2 Ale punkt widzenia zależy... Icon_razz Dla mnie matura z matmy była prawie bezstresowa. Już bardziej bałem się przed ustnymi polskim i angielskim rozszerzonym... Icon_smile2


- Tomekk - 05.05.2011 04:59 PM

saferłel napisał(a):Żenujący był ten test z matmy Icon_smile Trudny jak cholera!!!
podstawa była na poziomie gimnazjum Icon_razz
michal91d napisał(a):Dla mnie matura z matmy była prawie bezstresowa.
a mnie ominęła Icon_mrgreen Icon_mrgreen


- michal91d - 05.05.2011 05:01 PM

Tomekk napisał(a):a mnie ominęła Icon_mrgreen Icon_mrgreen
ja do dziś żałuję, że nie brałem udziału w olimpiadach itd., choć akurat prawie nic by mi to nie dało Icon_mrgreen

EDIT: mały offtop się zrobił Icon_mrgreen


- furbul - 05.05.2011 05:10 PM

W zeszłym roku podstawa z matmy była na żenująco niskim poziomie. W tym roku jest trochę trudniejsza, ale bez przesady. Poziom został zmniejszony po ustanowieniu matury z matmy obowiązkową. Dwa lata temu zadanie z procentami (chyba drugie w dzisiejszym arkuszu) byłoby wyśmiane mocno.


- furbul - 05.05.2011 05:13 PM

A w radiu chciałbym usłyszeć więcej DeeMów Icon_wink Wiem, że trochę grają, ale co to jest? Icon_razz2



- AKT! - 05.05.2011 05:50 PM

furbul napisał(a):Dwa lata temu zadanie z procentami (chyba drugie w dzisiejszym arkuszu) byłoby wyśmiane mocno.
Zadanie z procentami 500(2)

Ja bym chciał usłyszeć w jakimś komercyjnym radiu "The City" Wolfa. Nie dlatego, że to jakieś moje wielkie marzenie, ale ta piosenka jest tak radiowa i chwytliwa, że wielka szkoda marnować jej potencjał. To byłaby miła odmiana dla coraz bardziej gównianego mainstreamu Icon_wink2



- michal91d - 05.05.2011 05:57 PM

aaktt napisał(a):Ja bym chciał usłyszeć w jakimś komercyjnym radiu "The City" Wolfa. Nie dlatego, że to jakieś moje wielkie marzenie, ale ta piosenka jest tak radiowa i chwytliwa, że wielka szkoda marnować jej potencjał. To byłaby miła odmiana dla coraz bardziej gównianego mainstreamu Icon_wink2
o tak. Te nowe single Wolfa idealnie nadają się do radia Icon_smile2


- saferłel - 05.05.2011 06:01 PM

Ale niektórzy piszą głupoty w tym temacie Icon_razz2