Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Viva Brother - Famous First Words - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Viva Brother - Famous First Words (/showthread.php?tid=11363)



Viva Brother - Famous First Words - michal91d - 21.04.2011 08:29 PM

[Obrazek: brother_famous_first_words.jpg]

Można już oficjalnie to napisać. 4 lipca ukaże się debiutancki album zespołu Brother. Oprócz EPki "Fly by Nights" promującej album w USA promować go będą single "Still Here" i "Electric Daydream", które, jak zapewnia Lee Newell, jest lepsze nawet od "Live Forever" Oasis.

Tracklista:
1. New Year's Day
2. Still Here
3. David
4. High Street Low Lives
5. Electric Daydream
6. Darling Buds Of May
7. Otherside
8. Fly By Nights
9. False Alarm
10. Time Machine


- Remo - 21.04.2011 08:32 PM

A ma ktoś Still Here w dobrej jakości? Bo ja 4x pobrałem jakąś kiepską i się poddałem w szukaniu ...


- saferłel - 21.04.2011 09:21 PM

Na moim chomiku chyba jest dobra...Aczkolwiek to było tak, że najpierw miałem rip z klipu (całkiem dobry zresztą, bo nie robiony metodą internetową tylko programem), a potem zdobyłem HQ 320 kb/s. Nie pamiętam jaki jest załadowany na zwierzaku. W każdym razie jeżeli tam nie znajdziesz pasującego Ci pliku, to na pewno Michał załatwi odpowiednią wersję. Ja nie mam obecnie dostępu do bazy swoich mp3-jek z listy z powody awarii monitora na PC, więc podesłać raz-dwa nic nie mogę Icon_sad

A co do płyty - super Icon_smile2


- Remo - 21.04.2011 10:02 PM

No w końcu jakaś w miarę słuchalna jakość Icon_smile
Dzięki Icon_razz2


RE: Viva Brother - Famous First Words - michal91d - 28.07.2011 09:44 PM

Albumu już można posłuchać tutaj:






RE: Viva Brother - Famous First Words - saferłel - 28.07.2011 10:03 PM

No proszę, ale uprzedzili wszystkich Icon_wink

Płyta niestety z tego co czytałem zbiera fatalne recenzje, nawet nie słabe, po prostu fatalne Icon_sad


RE: Viva Brother - Famous First Words - michal91d - 28.07.2011 10:21 PM

saferłel napisał(a):Płyta niestety z tego co czytałem zbiera fatalne recenzje, nawet nie słabe, po prostu fatalne Smutny
Przyznam się, że dotychczas widziałem tylko 2/5 z Guardiana i 5/10 NME

A tego chyba jednak nie pobije Icon_biggrin


RE: Viva Brother - Famous First Words - saferłel - 28.07.2011 10:23 PM

VB zarobiło jeszcze jedynkę od The Skinny i dwóję od OMHmusic czy jakoś tak ;P


RE: Viva Brother - Famous First Words - prz_rulez - 29.07.2011 01:32 AM

Walić tych durnych krytyków.
I nie wiem jaka jest cała płyta The Feeling, ale ‘Set My World On Fire’ uznaję za całkiem w porządku.


RE: Viva Brother - Famous First Words - saferłel - 29.07.2011 02:15 AM

Spójrz na swój avatar, a potem pisz o waleniu Icon_wink Ja rozumiem czemu ta płyta zbiera złe recenzje. Nie spodziewałem się aż tak drastycznych, jednak akceptuję takie podejście do sprawy. Krytycy raczej durni w tym konkretnym przypadku nie są.


RE: Viva Brother - Famous First Words - michal91d - 29.07.2011 01:25 PM

prz_rulez napisał(a):I nie wiem jaka jest cała płyta The Feeling, ale ‘Set My World On Fire’ uznaję za całkiem w porządku.
mnie trochę zawiodła, ale jest kilka naprawdę fajnych kawałków
saferłel napisał(a):Ja rozumiem czemu ta płyta zbiera złe recenzje. Nie spodziewałem się aż tak drastycznych, jednak akceptuję takie podejście do sprawy.
no cóż, po prostu nie podoba im się to, że nie wnoszą nic nowego. Tyle. Płyta jeżeli chodzi o melodie, utwory jest dobra Icon_wink


RE: Viva Brother - Famous First Words - saferłel - 29.07.2011 01:53 PM

To na pewno. Aczkolwiek nie zaskoczyła mnie żadna piosenka, która do tej pory nie była znana, a mieli mieć podobno jakiegoś killera na miarę ''Live Forever'' Icon_biggrin Z tych niesinglowych najbardziej w uszy rzuciło się chyba ''Otherside''.


RE: Viva Brother - Famous First Words - michal91d - 29.07.2011 01:56 PM

saferłel napisał(a):Aczkolwiek nie zaskoczyła mnie żadna piosenka, która do tej pory nie była znana, a mieli mieć podobno jakiegoś killera na miarę ''Live Forever'' Duży uśmiech
no tak, mówili o "Electric Daydream"


RE: Viva Brother - Famous First Words - saferłel - 29.07.2011 01:57 PM

Pitchfork dał 2.9/10 Icon_biggrin I fajnie zaakcentował coś, o czym sam pomyślałem w trakcie odsłuchu:

''I got a job/ That I don't want". It's pretty brainless stuff, the special kind that makes you feel somehow stupider for having listened



RE: Viva Brother - Famous First Words - michal91d - 29.07.2011 02:05 PM

właśnie miałem o tym pisać Icon_smile
Independent 1/5
The Fly 3/5
A ja mam swoje zdanie. W tym roku było kilka lepszych debiutów, co nie zmienia faktu, że płyta mi się podoba. Być może dlatego, że bardzo lubię britpop i cieszę się, że są jeszcze zespoły, które starają się go choć trochę wskrzesić.


RE: Viva Brother - Famous First Words - prz_rulez - 29.07.2011 11:19 PM

Safrze, przecież nie mówiłem nic o przemocy Icon_wink Tylko o ignorowaniu ich wypowiedzi.