Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka (/showthread.php?tid=11333)

Strony: 1 2 3 4


RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - kajman - 13.11.2018 07:57 PM

Nie ma, bo dokładnie tak mi to brzmi.


RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - thestranglers - 13.11.2018 08:03 PM

kajman napisał(a):Nie rozumiesz co śpiewają czy text wydaje mi się niejasny?
nie wiem kto to napisał (pewnie jakiś mój ziomal) ale pozbierał do kupy luźne skojarzenia by stworzyć jakąś pseudo ckliwą historyjkę, równie udanie mogliby przedszkolacy opisać kolegów ze swojej byłej grupy w pierwszej klasie sp, dno literackie jak dla mnie


RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - kajman - 13.11.2018 08:28 PM

Teraz to zupełnie co innego i mogę się zgodzić z tym, że tak uważasz. Dla mnie to piękny text o nostalgii za światem, którego już nie ma. I najważniejsze w moim odczuciu zawiera się w zwrotkach.


RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - thestranglers - 13.11.2018 08:33 PM

zwrotki jeszcze jak Cię mogę, ale ten 'stary' w refrenie Icon_confused2


RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - neo01 - 13.11.2018 09:56 PM

kajman napisał(a):A najbardziej mnie dobija to tytułowe porykiwanie.
Tytułowe? Chodzi Ci o to jakby "aaaououu" co się pojawia co chwilę?

Słuchajcie, to co tu podajecie to mały pikuś przy mojej propozycji:



RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - kajman - 13.11.2018 10:10 PM

No fakt, Następna stacja faktycznie nie jest wyrykiwana (sprawdziłem), ale mimo to jednak jest najbardziej wkurzającym elementem utworu. I nadal uważam go za najgorszy, chociaż ostatnio

budzi u mnie podobną skalę reakcji (na LP3 na czas trwania piosenki wyłączam radio).


RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - neo01 - 13.11.2018 10:29 PM

Z ostatnich rzeczy które słyszałem to rzeczywiście chyba najmocniej wkurzająca - to zawodzenie, aua Icon_confused


RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - dejmieeen - 16.11.2018 10:16 AM

Zapomniałem o braniu udziału w zabawie, nadrabiam Icon_biggrin Nigdy nie rozumiałem fenomenu tej wkurzającej piosenki...




RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - miszony - 16.11.2018 11:17 AM



Moi ulubieni "krulowie" obciachu. Zawsze i wszędzie Icon_smile


RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - neo01 - 16.11.2018 12:36 PM

No ten kawałek przede wszystkim jest tak "przejedzony", że Rzygi za przeproszeniem się chce.

To ja dorzucę też jeszcze coś polskiego (akurat wczoraj słyszałem w radio i mi się przypomniało) - niezwykle wkurzający kawałek (mimo że Gawlińskiego generalnie bardzo lubię i cienię):



RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - EVENo - 16.11.2018 02:39 PM

Też na początku chciałem wrzucić Bon Jovi, tyle że z utworem Because We Can - wyjątkowej klasy kupa. Wiecie, jakbyście cały dzień jedli słodycze, ale takie przesadnie słodkie, a potem poszli do kibla i je... A, nieważne Icon_razz2
Meghan Trainor to jeden z powodów, dla których radioodbiorniki wylatują przez okno.


RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - kajman - 16.11.2018 07:34 PM

miszony napisał(a):Moi ulubieni "krulowie" obciachu. Zawsze i wszędzie
Jak dla mnie mieli trochę dobrych rzeczy, ale ten utwór to faktycznie poruta.


RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - dannar - 28.11.2018 08:31 PM

Chciałem, żeby było kontrowersyjnie, więc sięgnąłem po PTWC. Wahałem się chwilą jeszcze między tym okropieństwem, a "hitem" Aya Rl, ale "Skóra" przynajmniej broni się zwrotkami. Tutaj nie ma czego zbierać właściwie.
Kobranocka - Kocham cię jak Irlandię



RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - kajman - 28.11.2018 09:35 PM

Faktem jest, że jak na nich to wyjątkowo mało surrealistyczny text i może przez to jest traktowany zbyt realistycznie. A tak w ogóle to bardzo lubię większość textów Micha (przy czym najbardziej te jeszcze wcześniejsze pisane dla Grupy Toruń).


RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - thestranglers - 28.11.2018 11:10 PM

dannar napisał(a):Kobranocka - Kocham cię jak Irlandię
oj dannar, to tak jakbyś zabrał mi-dziecku dobranockę Icon_rolleyes


RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - AKT! - 29.11.2018 10:05 AM

a ja całkiem lubię, zwłaszcza seplenienie wokalisty xD