Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka (/showthread.php?tid=11333)

Strony: 1 2 3 4


- AKT! - 20.04.2011 04:16 PM

Oizo był genialny! Ale bez teledysku byłby niczym Icon_biggrin3
"Wonderwall" wspaniałe przecież Icon_surprised
A "Hey Ya" kontrowersyjne? Może lody dla ochłody, bo się przegrzały przewody 500(2) *werble*


- Szymek79 - 21.04.2011 12:14 AM

Yacy napisał(a):FLAT BEAT wytrzymałem 1:36 !!! Przebój? Dobrze, że ja nie wiem gdzie takie przeboje słychać. Ja to dopiero poznałem Icon_wink2
To był 11 najlepiej sprzedawany singiel w Europie w 1999 roku, min 3xNo1 w UK Icon_wink2


- Remo - 21.04.2011 11:06 AM

aaktt napisał(a):
Remo napisał(a):Ja się zdziwiłem, bo to raczej do złych kawałków nie należy. W ciemno mogę stawaiać że taka np Rihanna nie nagrała nic ciekawszego na żadnej płycie. A liga raczej podobna :roll:
Bój się Boga! Gdzie Rihanna a gdzie Outkast! Icon_eek2
Tu nie ma nawet krzty podobieństwa. Ja "Hey Ya" uwielbiam, jeden z moich ulubionych Outkastowych numerów (a znam wszystkie płyty poza pierwszą). Ja za to nigdy nie lubiłem "Ms. Jackson".

Chodziło mi akurat o ten kawałek, a nie o całość. W ciemno strzelam, że ta Pani nie ma nic ciekawszego jak ten kawałek, który z tych co znam od nich jest akurat najsłabszy Icon_smile
Ostatnie zdanie Popieram.


- prz_rulez - 21.04.2011 02:26 PM

Lubię większość utworów spośród tych zaprezentowanych... Pora umierać Icon_wink2
Ja... nie mam takiego utworu niestety. Raz w życiu zdarzyło mi się, że zrobiło mi się niedobrze przez jakiś utwór. Było to w audycji "Strzały znikąd", niestety nie znam tytułu tej piosenki, ani też wykonawcy, i nie jestem pewien, czy dzisiaj też bym tak zareagował - słyszałem go w ciągu nieprzespanej nocy po bardzo nieprzyjemnych wydarzeniach w moim życiu.
Z braku laku zaprezentuję utwór, którego nie lubiłem dość długo, ale ostatnio (dzięki emisji w Programie Pierwszym podczas stania w zatłoczonym pociągu) przekonałem się do niego:



- Remo - 21.04.2011 08:21 PM

prz_rulez napisał(a):Lubię większość utworów spośród tych zaprezentowanych... Pora umierać Icon_wink2

No nie żartuj, chyba te co ja dałem Cię nie kręcą ?? Icon_mrgreen


- mike - 21.04.2011 10:50 PM

Ojej... Strasznie ciężko wyróżnić najgorszą piosenkę ever! Pierwszy utwór który mi przyszedł na myśl to...


Justin Bieber - Baby
Nienawidzę tego z całego serca.

A blisko Justyny byli: Morandi - Angels, Gosia Andrzejewicz wszystkie utwory, Rebbeca Black-Friday, Ala Janosz-ten kawałek o jajecznicy, Tokio Hotel, Jonas Brothers... i takie tam, szkoda czasu.


- AKT! - 22.04.2011 12:38 AM

No ej, ten kawałek jest fajny przecież Icon_sad J-Beezy w najlepszej formie. Lepsze jest tylko "Runaway Love" Icon_biggrin3


- Miszon - 26.04.2011 03:04 PM

NIe znam większości kawałków przez was postowanych Icon_razz . Aczkolwiek nie zamierzam ich słuchać, więc możliwe że tylko z tytułu nie znam.


- Kertoip - 28.04.2011 03:47 PM

no sorry bardzo... Icon_wink2




RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - dziobaseczek - 14.10.2011 04:52 PM

Jeśli mam wymienić największe ścierwo jakie słyszałem, to najpewniej to będzie piosenka, którą puścił mi pewien kolega. Słuchanie tego świństwa to naprawdę tortura gorsza niż wyrywanie paznokci.




RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - meni - 14.10.2011 09:23 PM

Dziobaseczek, zniszczyłeś mnie tą wstawką. Icon_lol Dawno nie słyszałem nic wiksiarskiego - aż przypomniały mi się hity DJ Hazela pokroju "Weź pigułę". 500


RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - Dobromiera - 15.10.2011 12:25 PM

Ja ten utwór kiedyś lubiłem ;d


Ode mnie... yy, coś co PODOBNO jest utworem muzycznym. Bez melodii, bez pomysłu, bez sensu, tylko powtarzające się "what the fuck" (co doskonale oddaje moje odczucia podczas słuchania tego)

http://djlora.wrzuta.pl/audio/6NVLlYDaxcZ/sak_noel_-_loca_people_original_mix


RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - thestranglers - 15.10.2011 03:58 PM

Temat szeroki, ale mam swojego faworyta: jeśli uznany zespół szczyci się że nagrał kiedyś taki chłam to ja to wykorzystam i przypomnę przy tej okazji:





RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - EVENo - 13.11.2018 12:19 PM

Oh, ależ w tym temacie dużo świetnych piosenek się przewinęło Icon_biggrin Wydaje mi się, że mój wybór też jest powszechnie uznawany za "lubiany", no ale cóż - nie w moim przypadku.

Imagine Dragons - RADIOACTIVE


Co ciekawe, Imagine Dragons dokładnie wczoraj po raz pierwszy w historii pojawiło się w moim Orionie.
A co do wyboru, to naprawdę trudno określić "najbardziej nielubianą" piosenkę, bo przecież mamy całe morza i oceany dzieł techno, discopolo i patologicznego rapu. Musiałem więc postawić na coś mniej oczywistego. Na coś, co wszyscy wokół lubili, a ja nie rozumiałem fenomenu. Nadal go nie rozumiem Icon_razz2 I strasznie wkurza mnie, że nazywane jest to rockiem. Chyba to jest główny powód, dla którego to tutaj umieszczam.


RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - thestranglers - 13.11.2018 02:01 PM

nie zmieniłem zdania o tym nagraniu - melodycznie i słownie niezrozumiałe to to dla mnie wciąż jest:




RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - AKT! - 13.11.2018 02:27 PM

ja już zapomniałem, że mój poprzedni wybór ("united states of euroasia" muse) kiedykolwiek istniał, z uwagi na co zupełnie mi nie przeszkadza

przeszkadza mi natomiast zawsze i wszędzie to:



RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - EVENo - 13.11.2018 02:34 PM

Powoli dochodzę do wniosku, że to może być najlepszy temat na tym forum Icon_lol Same hiciory, każdy z innej parafii, obok żadnego nie można przejść obojętnie. Ja do Waszych propozycji absolutnie nic nie mam, nawet je lubię, obie z różnych powodów Icon_biggrin


RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - thestranglers - 13.11.2018 06:57 PM

jutro natomiast zapowiada się bardzo wesoły dzień Icon_wink


RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - kajman - 13.11.2018 07:50 PM

thestranglers napisał(a):słownie niezrozumiałe
Nie rozumiesz co śpiewają czy text wydaje mi się niejasny? Obydwie rzeczy mnie zaskakują.
Nie wiem czy wrzucałem, ale największym koszmarem od kilku lat jest dla mnie:

A najbardziej mnie dobija to tytułowe porykiwanie.


RE: dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka - EVENo - 13.11.2018 07:56 PM

kajman napisał(a):A najbardziej mnie dobija to tytułowe porykiwanie.
Zawsze mnie zastanawiało czemu nazywasz to "porykiwaniem" i czy naprawdę nie ma lepszego terminu, aby to opisać Icon_razz2