Największe forum list przebojów Mycharts.pl
dzień 01 - Twoja ulubiona piosenka - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Gry i zabawy (/forumdisplay.php?fid=151)
+--- Dział: 31 Day Song Challenge (/forumdisplay.php?fid=142)
+--- Wątek: dzień 01 - Twoja ulubiona piosenka (/showthread.php?tid=11324)

Strony: 1 2 3


- saferłel - 18.04.2011 11:18 PM

Przecież nie musisz wstawiać linku z youtube. Poza tym wystarczy, że rozejrzysz po edytorze wiadomości - masz tam taki znaczy [youtube], klikasz i wstawiasz pośrodku link Icon_smile


- Yacy - 18.04.2011 11:23 PM

Aro napisał(a):Dziś rewelacyjnie zabrzmiało mi :
Wandering Secret - Carla Kihlstedt & Matthias Bossi
super! tylko gdzie można tego posłuchać? Wgooglałem tytuł i nic... Icon_wink2

edit: za 15-17 minut posłucham Icon_smile2


- stavanger - 18.04.2011 11:59 PM

Deep Purple - "Child in Time"
Cudowne 10 minut, niby znam na pamięć, a i tak za każdym razem odkrywam coś nowego.
Wielki ponadczasowy utwór, chyba na zawsze w pierwszej trójce mojego topu wszechczasów razem z "July MOrning" i "The Friends of Mr. Cairo"


- Aro - 19.04.2011 06:58 AM

Yacy napisał(a):Wandering Secret - Carla Kihlstedt & Matthias Bossi
super! tylko gdzie można tego posłuchać? Wgooglałem tytuł i nic... Icon_wink2
calutkiej płyty można posłuchać o np. tu:

http://kihlstedtbossi.bandcamp.com/

michal91d napisał(a):w takim razie mam propozycję, by wstawiać podwójne linki: jeden tak jak zrobił prz_rulez (niekoniecznie na YT), a drugi normalnie Icon_wink2
to ja zrobiłem niekoniecznie, a normalnie to obawiam się że na jutube chyba tego nie znajdziemy.

A Carla i Matthias Bossi to oczywiście członkowie m.in. SGM , wspólnie nagrali materiał ,
a ich muzyka obraca się w kręgach tanecznego awangardowego jazzrocka . Icon_wink2


- kajman - 19.04.2011 09:17 AM

saferłel napisał(a):Przecież nie musisz wstawiać linku z youtube. Poza tym wystarczy, że rozejrzysz po edytorze wiadomości - masz tam taki znaczy [youtube], klikasz i wstawiasz pośrodku link Icon_smile
No zobaczymy, ale link będzie do całego folderu w chomiku.
http://chomikuj.pl/marel/MUZYKA%20MP3%20i%20nie%20tylko/P%C5%81YTOTEKA/POZOSTA%C5%81E/King%20Crimson/Islands
Utwór tytułowy jest moim numerem jeden od 30kilku lat. I właściwie nie mogę nic dodać poza tym, że zachwycił od razu i trzyma. Ostatnio zdarzyło się, że czasami traci pierwsze miejsce, ale tylko na korzyść dla innych utworów z tej płyty (Formentera lady lub The letters).


- Szymek79 - 21.04.2011 12:48 AM

Sia - Breathe Me
Nie będę oryginalny mój numer jeden z ostatniego Topu



- mike - 21.04.2011 10:40 PM

Sindead O'Connor - Nothing Compares 2U


Piosenka niesamowita, magiczna... Do tego ten teledysk z hipnotyzującą Sinead Icon_smile2
Jest to definitywnie moja ulubiona piosenka.


- kleschko - 24.04.2011 11:40 AM




- Kertoip - 28.04.2011 03:43 PM

postaram się nadrobić tą zabawę...

tak, to chyba mój ulubiony...



RE: dzień 01 - Twoja ulubiona piosenka - EVENo - 12.11.2018 04:04 PM

Tak się zastanawiam, ale chyba nikt się nie obrazi jeśli będę sobie codziennie robił ten "czelendż" od samego początku Icon_razz2 Tematy z tego działu odkopywane są raczej wyrywkowo, a ja mam ochotę pobawić się z tym po kolei Icon_wink Zadziwiające, że ostatni post tutaj został napisany w 2011 roku... nie byłem wtedy nawet pełnoletni Icon_eek I pewnie gdybym miał wtedy wyłonić swoją ulubioną piosenkę, byłby to Wild Is The Wind grupy Bon Jovi. Sporo się jednak od tamtego momentu zmieniło Icon_razz2

Oasis - DON'T LOOK BACK IN ANGER



RE: dzień 01 - Twoja ulubiona piosenka - thestranglers - 12.11.2018 04:06 PM

a czemu nie będziesz wrzucał w wątkach z tematami? Icon_twisted


RE: dzień 01 - Twoja ulubiona piosenka - thestranglers - 12.11.2018 04:07 PM

a sorry, zmyliły mnie niektóre posty

to co, ja też wrzucę mój wybór chyba Icon_wink


RE: dzień 01 - Twoja ulubiona piosenka - thestranglers - 12.11.2018 04:08 PM

ech, nie ma wciąż niczego piękniejszego:




RE: dzień 01 - Twoja ulubiona piosenka - thestranglers - 12.11.2018 04:14 PM

a jutro zdecydowanie trudniejsze zadanie nas czeka Icon_lol


RE: dzień 01 - Twoja ulubiona piosenka - Gaspard - 12.11.2018 04:20 PM

To skoro temat odżył to ja też dorzucę coś od siebie.

Mam problem z wybraniem jednego ulubionego, ale podlinkowany przeze mnie niżej to zdecydowanie jeden z nich. Cudowna, wzruszająca power ballada młodej Francuzki, doskonała zarówno w warstwie instrumentalnej, wokalnej, jak i lirycznej, będąca wariacją jednego z największych przebojów Króla Popu. Do dzisiaj nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego ten utwór nie został wydany na singlu i nie otrzymał teledysku - zdecydowanie na to zasługuje.




RE: - AKT! - 12.11.2018 06:03 PM

(18.04.2011 07:12 PM)AKT! napisał(a):  Ja choć zawsze bałem się tej decyzji o ulubionej piosence, to zawsze lubiłem mieć świadomość jej skonkretyzowanej egzystencji. I chociaż wybór jest bardzo trudny, bo to się zmienia jak w kalejdoskopie, to w ostatnich miesiącach czy latach wybieram "Surf's Up" Beach Boysów, w obojętnie której z dostępnych wersji.


wszedłem, żeby sprawdzić swój wybór i choć w międzyczasie moje wybory się zmieniały, to dziś wkleiłbym ten sam utwór Icon_wink


RE: dzień 01 - Twoja ulubiona piosenka - dejmieeen - 12.11.2018 07:54 PM

Mimo, że chyba w dwóch tematach w tej zabawie dodałem posty z kawałkami, chciałbym również włączyć się do zabawy od początku Icon_biggrin




RE: dzień 01 - Twoja ulubiona piosenka - Kuba1201 - 12.11.2018 08:35 PM

Oczywiście też mam ogromny dylemat, by wskazać swój ulubiony utwór, ale niech będzie Coldplay - The Scientist Icon_smile




RE: dzień 01 - Twoja ulubiona piosenka - thestranglers - 12.11.2018 09:39 PM

EVENo napisał(a):Tak się zastanawiam, ale chyba nikt się nie obrazi jeśli będę sobie codziennie robił ten "czelendż" od samego początku
ten pomysł podoba mi się, w tej chwili do końca lutego dojedziemy, więc trzymajmy kciuki i wytrwałości sobie życzmy Icon_wink


RE: dzień 01 - Twoja ulubiona piosenka - dannar - 27.11.2018 04:58 PM

To ja też spróbuję. Mam nadzieję, że to pierwszy temat jest najtrudniejszy, a potem już z górki... Icon_wink
Piosenka, której mogę słuchać bez końca. Mimo że Jónsi w niezrozumiałym dla mnie języku, to jednak emocje biją po uszach.

Sigur Rós - Gobbledigook