Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Lady Gaga - Judas - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe single (i nie tylko) (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Wątek: Lady Gaga - Judas (/showthread.php?tid=11229)

Strony: 1 2 3


- bugman - 18.04.2011 06:18 PM

saferłel napisał(a):Mi też się podoba w wybiórczych fragmentach. I nie ma co się martwić. Wiele z nas jest chyba świadomych talentu Gagi, który jest okryty paskudną skórą, permanentnie rozmieniany na drobne....ale jest.

Mnie bawi się, że Mai, który powinien już udać się na emeryturę podczepił się pod Gagę. Ciekawe czy błyśnie dwuminutowym solo. Nie sądzę, żeby ta kolaboracja wyszła im na dobre.

wyszla bardzo na dobre pod wzgledem finansowym Icon_biggrin


- prz_rulez - 18.04.2011 06:28 PM

czy aby na pewno? cos czytalem o byciu na skraju bankructwa przez bardzo kosztowne trasy koncertowe...


- saferłel - 18.04.2011 06:32 PM

Myślę, że to nie może być prawda Icon_smile2


- bugman - 19.04.2011 07:31 PM

a ja sie boje przyznac, ale....to 1 numer zgagi ktory mnie bierze. o zgrozo Icon_redface2


- AKT! - 19.04.2011 09:43 PM

Jak Gaga skopiowała samą siebie:
http://www.youtube.com/watch?v=ESrRYzPQwbc
Nałożony instrumental "Bad Romance" na "Judasa". Idą łeb w łeb! Icon_surprised


- saferłel - 19.04.2011 11:35 PM

I tak nic to nie zmieni. Wystarczy popatrzeć na komentarze z youtube w stylu: ''No tak, są podobne, ale to super. Kocham ''Bad Romance'', a teraz kocham ''Judas''. Lofciam Gage!''

Niemniej, przyznam, że kocham ten beat ze zwrotki ''Judasa'' oraz inne pojedyncze elementy tego nagrania Icon_smile2 Im dłużej słucham, tym bardziej się wkręca. W pewnym sensie chciałbym, żeby nowa płyta PSB miała w sobie coś z tego technicznego electropopu :roll: . Gdyby Gaga była mniej ''do przodu'' i nie musiała podrasowywać swoich nagrań na potrzeby półnagich nastolatków, to mogłaby być moją ulubienicą - ale nie piszę o tym pierwszy raz.


- AKT! - 20.04.2011 04:25 PM

saferłel napisał(a):W pewnym sensie chciałbym, żeby nowa płyta PSB miała w sobie coś z tego technicznego electropopu :roll:
A Perfume znielubiłeś Icon_sad

Cytat:nie musiała podrasowywać swoich nagrań na potrzeby półnagich nastolatków
??? półnagich nastolatków ??? lol Icon_biggrin3


- prz_rulez - 21.04.2011 01:59 PM

Jeśli to są półnagie nastolatki, które są już pełnoletnie i w dodatku płci przeciwnej... to w czym problem?
Icon_mrgreen


- saferłel - 21.04.2011 02:02 PM

aaktt napisał(a):
saferłel napisał(a):W pewnym sensie chciałbym, żeby nowa płyta PSB miała w sobie coś z tego technicznego electropopu :roll:
A Perfume znielubiłeś Icon_sad
Myślę, że pomiędzy Gagą, a Perfume jest jednak spora różnica. Perfume jest dla mnie niesłuchalne, bo nie wiele ma wspólnego z muzyką jako taką. To po prostu inżynieria dźwięków. A mocny electropop Gagi jest wyraźnie podkreślony, agresywny, ale wpisuje się w moje klimaty.

Cytat:??? półnagich nastolatków ??? lol Icon_biggrin3
No co? Icon_smile2 Nie jest tak?


- Remo - 22.04.2011 05:59 PM

Ja się przyznam ze jedyne co mnie od niej brało to akurat Bad Romance, głównie przez brata, który to lubił (a słucha gotyckiego metalu Icon_biggrin)


- AKT! - 22.04.2011 06:05 PM

Gotycki metal, dziękuję - postoję. To już wolę te electropopy Icon_razz


- furbul - 24.04.2011 08:05 PM

Kurde, ten singiel zaczyna mnie wciągać Icon_wink


- saferłel - 24.04.2011 08:14 PM

A pisałeś, że na pewno się nie pojawi na LPF Icon_smile


- furbul - 24.04.2011 08:18 PM

Wtedy byłem o tym przekonany.


- saferłel - 24.04.2011 08:32 PM

Zostałeś bezwiednie zmanipulowany przez syndrom wkręcającej Lady Gagi. Spece od marketingu oraz psychologii, usługujący prężnej machinie dobrali się nawet do nas. Teraz został im już im tylko kajman do opętania.

Ale nie martw się. Ja też właśnie w dziwny sposób przekonałem się do pewnego wykonawcy. Co prawda wcześniej traktowałem go po prostu obojętnie, ale teraz mam wielką ochotę wrócić do płyty, a wiekowy jak na realia mojej listy singiel ma szanse zadebiutować na DLP. To nic pewnego, ale...


- furbul - 24.04.2011 09:43 PM

saferłel napisał(a):Zostałeś bezwiednie zmanipulowany przez syndrom wkręcającej Lady Gagi. Spece od marketingu oraz psychologii, usługujący prężnej machinie dobrali się nawet do nas.
Zdaję sobie z tego sprawę Icon_wink
saferłel napisał(a):Teraz został im już im tylko kajman do opętania.
Kiedy my już będziemy totalnie bezkrytyczni, GaGa weźmie się za 17-minutowe progresywne nagrania ;P
saferłel napisał(a):Ale nie martw się. Ja też właśnie w dziwny sposób przekonałem się do pewnego wykonawcy. Co prawda wcześniej traktowałem go po prostu obojętnie, ale teraz mam wielką ochotę wrócić do płyty, a wiekowy jak na realia mojej listy singiel ma szanse zadebiutować na DLP. To nic pewnego, ale...
Pewnie nie napiszesz o kogo chodzi..


- Remo - 24.04.2011 10:13 PM

Jak dobrze że na moją psychikę to nie działa ;D

aaktt napisał(a):Gotycki metal, dziękuję - postoję. To już wolę te electropopy Icon_razz
Ale Rocka też słucha Muse, Arctic Monkeys, Muchy i jeszcze widziałem że ma jedną płytę Pink Floyd Icon_razz2 (mam od niego między innymi całą dyskografię Muse)


- furbul - 24.04.2011 10:19 PM

Remo napisał(a):Jak dobrze że na moją psychikę to nie działa ;D
Do czasu ;D


- Remo - 01.05.2011 07:21 PM

furbul napisał(a):
Remo napisał(a):Jak dobrze że na moją psychikę to nie działa ;D
Do czasu ;D
Eh, powiem tak wkręciły mi się w głowę zwrotki ...
Ale słuchając refrenu mam Deja Vu, tak samo w wyżej wymienionych zwrotkach mam ważnie że śpiewa to Rihanna Icon_razz


- michal91d - 02.05.2011 12:50 PM

furbul napisał(a):Kurde, ten singiel zaczyna mnie wciągać Icon_wink
Remo napisał(a):Eh, powiem tak wkręciły mi się w głowę zwrotki ...
ej, ludzie co z wami? Gaga Wam się podoba? bez przesady trochę silnej woli Icon_mrgreen Całe szczęście mam chyba bardzo silną psychikę