Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Guano Apes - Bel Air - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Nowe albumy (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Guano Apes - Bel Air (/showthread.php?tid=10892)



Guano Apes - Bel Air - saferłel - 03.03.2011 10:35 PM

[Obrazek: 51wtLDKjxsL._SL500_AA300_.jpg]

Premiera płyty 1 kwietnia.

1. Sunday lover
2. Oh what a night
3. When the ships arrive
4. This time
5. She's a killer
6. Tiger
7. Fanman
8. All I wanna do
9. Fire in your eyes
10. Trust


- AKT! - 03.03.2011 11:30 PM

Oni nadal coś próbują? No proszę!


- saferłel - 03.03.2011 11:33 PM

Tak. Szkoda, że na razie zdecydowanie bardziej podobają mi się nogi wokalistki włożone w te sexowne buciki niż premierowy singiel ''Oh What a Night''.


- AKT! - 03.03.2011 11:39 PM

W ogóle wokalistka zatrważająco dobrze prezentuje się na tej okładce w zestawieniu z tym jaką ją pamiętam Icon_eek2


- saferłel - 03.03.2011 11:45 PM

Photoshop robi swoje. Z biegiem lat kobiety stają się coraz piękniejsze, ponieważ kosmetyki stają się coraz lepsze Icon_wink Ale nie chcę rozwijać tego tematu, bo moje generalne przemyślenia na temat pewnych zjawisk, kobiet (nie tylko w muzyce) mogą wywołać jakiś niepotrzebny i zupełnie nie związany z tematem problem, zostać źle odebrane itd...

Mi również ta pani z okładki nie przypomina dawnej wokalistki Guano Apes Icon_smile


- Tomekk - 03.03.2011 11:48 PM

przecież to tylko okładka Icon_exclaim nie musi odzwierciedlać stanu faktycznego i fizycznego.
liczę na to, iż płyta będzie na poziomie. (choć chyba przeboju na miarę "Open Your Eyes" czy "Break The Line" to tutaj nie będzie)


- saferłel - 03.03.2011 11:56 PM

Hehe, od razu przypomniał mi się ten cover:

[Obrazek: Pulp+-+(1994)+His+%27n%27+Hers+%5BDeluxe+Edition%5D.jpg]

Tutaj też nie jest do końca został oddany ''faktyczny stan'' członków zespołu, a sądzę, że Guano Apes nie chodziło u uzyskanie takiego właśnie efektu u siebie Icon_wink


- Aro - 04.03.2011 07:57 AM

saferłel napisał(a):Szkoda, że na razie zdecydowanie bardziej podobają mi się nogi wokalistki włożone w te sexowne buciki niż premierowy singiel ''Oh What a Night''.
mnie tez, a ten singiel to chyba najgorsza rzecz jaką kiedykolwiek od nich słyszałem.


- bugman - 04.03.2011 07:08 PM

a slyszelsicie singiel w dobrej jakosci ? bo ten rip z radia na ju tubie to pozal sie Boze


- bugman - 08.03.2011 03:02 PM

ha! NA OFICJALNEJ STRONIE zespolu za darmo do sciagniecia, nowy numer

FANMAN

Z A J E B I S T Y. Laduja mocno do pieca az milo, o niebo lepsze niz skunki. dziekuje wam Guano Apes, dziekuje!