Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Lista Chrisa - 26.02.11 - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Personalne listy przebojów (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Zamrażarka (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Dział: Lista Chrisa (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: Lista Chrisa - 26.02.11 (/showthread.php?tid=10865)

Strony: 1 2


- Szymek79 - 05.03.2011 08:12 PM

ale przynajmniej jedna perełka się znalazła Icon_wink2 , po za tym To była era Timbalanda i płyta była jaka była


- chris975 - 05.03.2011 09:40 PM

Tego Timbalanda to generalnie wszędzie pełno aż do znudzenia...

Czy "Born This Way" miał być hymnem? Tego to nie wiem i jakoś nie specjalnie mnie to interesuje. Kawałek wpadł mi w ucho i czy zerżnięty z Madonny czy też nie to w tej chwili sprawa drugorzędna Icon_razz

Mówi się, że ponoć wszystko w muzyce zostało już wymyślone a teraz to tylko powielanie schematów.


- saferłel - 05.03.2011 11:10 PM

Powielanie schematów ma swoje granice...

Jeśli jutro wydam jako DJ Paweł ''All That She Wants'' z dodatkowymi beatami + jakimiś efektami specjalnymi w tlen oraz dodam dodatkowy refren, żeby trochę wydłużyć utwór, to też wstawisz go na listę z w/w powodów? Też będzie wpadać w ucho Icon_wink


- Szymek79 - 05.03.2011 11:56 PM

Cytat:Jeśli jutro wydam jako DJ Paweł ''All That She Wants'' z dodatkowymi beatami + jakimiś efektami specjalnymi w tlen oraz dodam dodatkowy refren, żeby trochę wydłużyć utwór, to też wstawisz go na listę z w/w powodów? Też będzie wpadać w ucho Icon_wink
to mi wygląda na jakiś disco cover a takich tej piosenki to już kilka było Icon_wink2


- chris975 - 06.03.2011 12:27 AM

saferłel napisał(a):Powielanie schematów ma swoje granice...

Jeśli jutro wydam jako DJ Paweł ''All That She Wants'' z dodatkowymi beatami + jakimiś efektami specjalnymi w tlen oraz dodam dodatkowy refren, żeby trochę wydłużyć utwór, to też wstawisz go na listę z w/w powodów? Też będzie wpadać w ucho Icon_wink

A czy ja wstawiam wszystko co ma podobne motywy w sobie?
"Wpadanie w ucho" nie jest zależne od tego czy dany utwór jest "zerżnięty" czy też nie :roll:


- mike - 06.03.2011 12:44 AM

za niczym z "kolorowych" nie przepadam oprócz Pink, która już mi się powoli nudzi. Z top 10 wybieram Ewcie Icon_razz


- chris975 - 06.03.2011 03:59 PM

Uaktualniłem chomika także można tam zajrzeć i ściągnąć co trzeba Icon_wink2


- Konrad - 09.03.2011 11:28 AM

chris975 napisał(a):04 37 The Black Eyed Peas - Just Can't Get Enough


Niezły skok. Lady Gaga też sporo podskoczyła, ale jakoś mnie nie zachwyciła.