Największe forum list przebojów Mycharts.pl
Arcade Fire - koncert na Torwarze - Wersja do druku

+- Największe forum list przebojów Mycharts.pl (https://www.mycharts.pl)
+-- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Koncerty, festiwale i konkursy (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Arcade Fire - koncert na Torwarze (/showthread.php?tid=10857)



RE: Arcade Fire - koncert na Torwarze - michal91d - 28.02.2011 05:26 PM

Właściwie nie wiedziałem gdzie to podpiąć, ale nie chciałem tworzyć nowego tematu, bo to jest związane z openerem, ale:
Arcade Fire zagra w Warszawie! Podczas imprezy "Get Ready for Opener"!
http://tuba.pl/tubapl/1,103887,9177178,Arcade_Fire_zagra_w_Warszawie_.html

Szkoda, że impreza nie jest w Krakowie, ale i tak muszę się nad tym poważnie zastanowić...


- saferłel - 28.02.2011 06:16 PM

Nigdzie nie podpinać, tylko otworzyć nowy wątek Icon_smile


- AKT! - 28.02.2011 07:18 PM

Cholera, znowu głupia Warszawa. W dodatku bilety niezbyt tanie, ale to bym jeszcze przeżył. Znowu pewnie skończy się tak, że nie pojadę na żaden koncert, na jaki chcę, a tu Electric Wizard, Sufjan, Fleet Foxes, Arcade Fire, Caribou, nie wspominając o Offie Icon_sad


- saferłel - 28.02.2011 07:23 PM

A czemu Off na nie? Zapraszam Icon_wink2

Ja też się wkurzyłem. Myślałem, że AF przyjadą na jakiś festiwal, a tu taki zonk.


- AKT! - 28.02.2011 07:43 PM

Ja Off na nie? No chciałbym, ale nie wiem jak wyjdzie. Zeszłego roku nadal sobie nie mogę darować! Icon_neutral3
A Arcade Fire akurat w kwiecie sesji, co czyni moją obecność tam jeszcze bardziej nieprawdopodobną Icon_sad Poza tym bilet kosztuje tyle, że kupiłbym sobie za niego ich całą dyskografię, której zresztą do tej pory nie mam Icon_wink2
Najbardziej prawdopodobne wydaje się Fleet Foxes (sparowane zresztą na jednej imprezie z Porishead!) i ten Off właśnie. Sufjanie pa pa!


- michal91d - 28.02.2011 08:01 PM

aaktt napisał(a):A Arcade Fire akurat w kwiecie sesji, co czyni moją obecność tam jeszcze bardziej nieprawdopodobną Icon_sad Poza tym bilet kosztuje tyle, że kupiłbym sobie za niego ich całą dyskografię, której zresztą do tej pory nie mam Icon_wink2
o właśnie. To miałem napisać...